Najgore muske osobine

i shta si sad teo da kazesh
e stvarno bolje se ti prihvati mjeshalice

pa da znaš...možda si u pravu...:rumenko:
...i sad sam se postideo...
a055.gif
 
Nerviraju me oni koji ne mogu da podnesu da je žena na boljoj poziciji od njih ili da bilo šta radi bolje od njih. Naravno, tu isključujem kućne poslove, odgajanje dece i druge tradicionalne ženske poslove koje će joj rado prepustiti, ali ako nešto zafali naravno majka nije vaspitala decu, nije nikakva domaćica...

Nerviraju me i preterano ljubomorni i teatralni muškarci koji besne i ljubomorišu oko svakog muškarca koji se pojavi u blizini njihove devojke, a kad dođe do raskida prete da će se ubiti, i godinama posle pričaju sve najgore o ženi koja ih je ostavila.
 
e, da, to.... koliko god letjeli okolo dok su u vezi, ako ih ostavi partnerka, a ne oni nju
to je neka vrsta tragedije ... iako im nije ni bilo stalo do veze

Da, verovatno je i to deo čuvene muške sujete.

Ma to je samo ego trip, nesto slicno onome sto postoji kod dece od 2 do 4 godine, kada se sve posmatra samo iz svoje perspektive. Dakle, dete hoce lizalicu, mama mu kupi lizalicu sa ukusom narandze, a onda dete kaze "buaaah, necu tuu, ocu treshnjicuuu", a mama kaze "ne moze" i sta je dete shvatilo...samo da je ostalo bez lizalice i da mu je zelja ostala neostvarena, a ipak lize lizu od narandze, onako nezadovoljno i tuzno.
 
PREKRAJANJE ISTORIJE.
Pod tim mislim na onu providnu musku potrebu da dogadjajima kasnije daju sasvim drugacije znacenje (npr. nisam gundjao sto si gledala bljak seriju, bas kad je bila Liga sampiona, nego nesto zbog posla, nisam gledao zenu na ulici, vec mindjuse koje su me podsetile na tvoje, nisam kriv, zaveden sam...).
Sve se svodi na konacno negiranje krivice ili odgovornosti za vlastite postupke. Okolnim putem.
 
mozda da obicno imaju neku stvar za koju su patoloshki zagrizeni... neki recimo fudbal, ako nije fudbal onda recimo voznja bicikla ili slushanje muzike u sitna crevca mislim da zene nisu na taj nacin zagrizene za neshto.. ali to mozda samo otprilike i bez neke ozbiljne analize... mislim i zene voze biciklo neke bas mnogo i slusaju muziku ali ovo je nekako drugachije... mozhda su i u neku ruku blentavi i teze ih je nagovoriti da odustanu od nekog idiotizma jer bi to bilo razumno... teze ce da rade dosadne poslove zarad nekog razumnog cilja... ovo je sve povrshno ine tvrdim vise neki tupav utisak... I VOLE DA KLIKCU DALJINSKIM NERAZUMNO mada ne znam mozhda ovo nije opsta zabava... mozda je bolje govoriti o muskim osobinama nevezano za pol ono u svakom ima oba.. ima i neblentavih ali te slabije znam ti hm... na neki druig ancin su blentavi

a ovo nisu najgore nego neke kao opshte nisam videla.. ne znam koje su najgore neka surovost mada i zene su surove.. .. rigidnost mozhda koja dovodi do nasilja i slichno ako cemo da uopshtimo povrsno zene su mozda manje takve a vise su zle iz nekog racuna ili mrzhnje... mislim ovo je ipak lupetanje za anketu.. u stvari nekad mi se cini neki strah od nepoznatog koji se krije iza grubosti nemam pojma cini mi se da su zene u nekim stvarima tolerantnije prema sebi
 
Poslednja izmena:

Back
Top