Najgore muske osobine

pa kontaj da je moj prvi post uglavnom uvek spakovano sve u jednoj osobi,tzv pickasti muskarci
osim onog dela za kupanje sto moze a ne mora
i dela za air max,sto je stvar vise sile da ne kazem neukusa ili ne daj boze kica

Pa najbolje da su to osobine nosenje air maxa i stavovi koji vam se ne dopadaju..mislim da se deca sa 3 god uce da ne procenjuju ljude po garderobi i cuj kosi..nema veze sto su mu zuti zubi od nikotina i sto mu smrdi iz usta na pivo..slobodno recite da su vam to pravi alfa muzjaci..ne znam nijednu osobinu koja se ne podurada sa zenskim x beskonacno na kvadrat al upakovana s masnicom u vasem stilu
 
Pa najbolje da su to osobine nosenje air maxa i stavovi koji vam se ne dopadaju..mislim da se deca sa 3 god uce da ne procenjuju ljude po garderobi i cuj kosi..nema veze sto su mu zuti zubi od nikotina i sto mu smrdi iz usta na pivo..slobodno recite da su vam to pravi alfa muzjaci..ne znam nijednu osobinu koja se ne podurada sa zenskim x beskonacno na kvadrat al upakovana s masnicom u vasem stilu

Tako je. :D
 
Nerviraju me papučići.

Ja kad se ozenim nosicu ovakve papuce

10csryd.jpg
 
E moram ne mogu da cutim ....NORMALNOM muskarcu koji je sebi dao nik ZGODNI 28 ....

Muskarcu koji misli da je odnos mukarac zena - odnos ponude i potraznje ....

Jooooooooj :dash:

aaxax ne najbolje da nije odnos ponude i potraznje.................zato i lose prolazite u zivotu,zato sto ne znate sta da trazite i sta za to da date......................mmmmmmmmmmmmmmmm svidjami se sto komentarisete ovaj nick ZGODNI28..............al taj nick ima malo dublje znacenje.............a inace jos nesto svaki normalan i zreo muskarac zna sta mu treba a sta ne u zivotu...............a ne da se petlja sa kojekakvim lujkama pa jos ne zrelim samo zato sto je zgodna...................a to zgodna i privlacna se kupuje za pisljivih 50e i to da biras............... neke druge stvari ne.......kapirate zene i zenice..............
 
sto se tice foruma - kada muskarac kucka kao tinejdzerka u pms-u, a obavezno uz to ne zna ni gramatiku

kada mjesaju svoj visuljak i carobni stapic
imaju nadimke za svoje genitalije.... wtf? :confused:
pobozni muskarci...
naduvavanje - to je ono kada odu nekoliko puta u teretanu pa se uvukuju u uske majice i zauzimaju prostora na ulici koliko bakica koja se vrace sa pijace
kada hodaju kao da im je neko zabio dildo u pakshu
feminizirani pokreti i glasic kao da imaju shtipaljku na jajima
sklonost shtrokavosti i uzgajanju dlaka...... jos kada se isto pokusava provuci kao.... "dokaz muskosti" :neutral:
sklonost kupanju u ogromnim shorcevima pa kada se skinu, imaju bijele kukove/dupe/polovinu bedara :lol: zato sto je kupiti normalan kupaci kostim "za pedere"
prostakluk
navalentnost
tvrdoglavost pogotovo kada nisu u pravu
 
Poslednja izmena od moderatora:
Pa najbolje da su to osobine nosenje air maxa i stavovi koji vam se ne dopadaju..mislim da se deca sa 3 god uce da ne procenjuju ljude po garderobi i cuj kosi..nema veze sto su mu zuti zubi od nikotina i sto mu smrdi iz usta na pivo..slobodno recite da su vam to pravi alfa muzjaci..ne znam nijednu osobinu koja se ne podurada sa zenskim x beskonacno na kvadrat al upakovana s masnicom u vasem stilu
1)to odelo ne cini coveka okaci macku o rep,bilo nekad kada je vecina ljudi bila sirotinja i nije imala da obuce nista drugo osim dzaka.danas odeca ljudi jos kako govori o mnogo vise toga nego sto je debljina njihovog novcanika.
na kraju krajeva ne daju istu poruku jedna koja je obukla traku oko dupeta i traku oko sisa i jedna koja je sa druge strane obuka rolku i dugu suknju,ili sta god vec,rekla sam ekstremne primere da bi bilo jasnije o cemu pricam.
2)ako tebi smeta pivo meni ne smeta,ja sa mojim muskarcem volim da pijem pivo i podrazumeva se da cemo ga zajedno piti i da,smrdeti na pivo.i ne,ne smeta mi cak ni ako pusi.al da se kupa i pere kosu mora.a to sto si ti sav u fazonu iju sramota,pusi,pije i sedi na ladnom betonu (btw nisam ni sumnjala da ces se pronaci :zper: )je tvoj problem.ko sto rekoh jednom,nije nam sudjeno da budemo zajesno :sad2: tak da ne znam sta se koji moj opterecujes time sta ja mislim.
3) i ovo sto sam napisala ne da nije nerealno,nego nemam nameru da dalje duzim na tu temu...samo se podrazumevaju odredjene navike i karakteristike - higijenu i izvesnu jacinu licnosti.jel sam rekla da mora da bude plavook,visok 195 i sta ti ja znam sta sve?jel sam rekla da mora da nesto po obrazovanju?ajde malo se osvrni na ono sta sam rekla pre nego sto krenes ko tetka neka da drvis i primeticu kukumavcis nad teskom muskom sudbinom.
4)bilo je lako pricati o losim zenskim osobinama,a kad dodje do muskaraca nakupite se ko muve na govna i kukate.uzas zivi.

ja sam na temi o zenama napisala sta mrzim kod nas,ovde cu napisati sta mrzim kod vas.a ti ni toliko ne mozes....pa stavi prst na celo i za promenu napisi nesto smisleno ili bar smislenije od onoga ja volim piletinu ili sta god vec u tom stilu sto sam ovih dana procitala na nekoj temi.
 
i uzas jedan kolika je muska sujeta
kad treba da se oplete po zenama svi ste tu,kad treba nesto o vama da se kaze,frka panika.

izvolte
show_image.php
pravo u metu :lol:

:ok:

nego, dobijam poruku od momka - u bolnici sam
.... iscimam se, zovem ga na mob da pitam sto se desilo, koliko je lose, kako mogu da mu pomognem
kad on...
- uras'o mi nokat u prst

:eek:
...

:dash:

i sto je najsmjesnije, zalio se na tu temu kome god da je stigao

:zcepanje:
 
aaxax ne najbolje da nije odnos ponude i potraznje.................zato i lose prolazite u zivotu,zato sto ne znate sta da trazite i sta za to da date......................mmmmmmmmmmmmmmmm svidjami se sto komentarisete ovaj nick ZGODNI28..............al taj nick ima malo dublje znacenje.............a inace jos nesto svaki normalan i zreo muskarac zna sta mu treba a sta ne u zivotu...............a ne da se petlja sa kojekakvim lujkama pa jos ne zrelim samo zato sto je zgodna...................a to zgodna i privlacna se kupuje za pisljivih 50e i to da biras............... neke druge stvari ne.......kapirate zene i zenice..............


Pajz ovu logiku....musko zenski odnos je ponuda i potraznja :confused:
Pa u nastavku - ne znamo sta trazimo i sta da za to dajemo....

Posle ce da dodje da se zali na sponzorue, i ribe koje se prodaju za dva pica :roll:

Nesrecno zgodna , ti sa svojom logikom i sa svojim pravopisom koji je odraz obrazovanja , neces daleko dogurati ...bar ne dalje od neke lujke koja nema pojma sta hoce pa dok ne sazna dobro ces i ti doci.

Al kad sazna sta hoce ti joj neces biti ni u pedesetogodisnjem planu .

E to ti je zakon ponude i potraznje ...traze se šmekeri koji kad pricaju nesto i kazu , a to sto kazu ima smisla a smisao ima i poruku .....

Sudeci po ovom sto si ovde izneo - ti prijatelju nisi ni blizu onog sto se trazi.

Idi muti vodu negde gde ce to delovati kao filozofija, pdf tinejdzeri vapi za jednim kao sto si ti , koji misli da ima sa cime da misli.
 

Back
Top