prvi izlazak..

giraza

Zainteresovan član
Poruka
141
O CEMU VI PRICATE NA PRVOM IZLASKU?

U posljednjih 10ak dana sam "bila prinudjena" da cujem prve izlaske tri razlicita para i nisam mogla da vjerujem..o BOZE koliko smo mi zene glupe!!!:zcepanje:

Da, davno sam izasla iz cele te price, posle pet godina veze (koja jos traje,srecom), ali sam potpuno sigurna da na prvim izlascima nisam davila momke o sminki, svojoj familiji, mladjoj sestri, bla bla i pricala pricala pricala...a oni uglavnom cute, ponesto dobace da bi djelovali zanimljivo..uh

Jos jedna stvar, nadam se da su im ti momci oprostili jer su djevojke izgledale sjajno!

PS: izbjegavajte guzve u bastama kafica..neke cure su glasnije od vasih sagovornika
 
O CEMU VI PRICATE NA PRVOM IZLASKU?

U posljednjih 10ak dana sam "bila prinudjena" da cujem prve izlaske tri razlicita para i nisam mogla da vjerujem..o BOZE koliko smo mi zene glupe!!!:zcepanje:

Da, davno sam izasla iz cele te price, posle pet godina veze (koja jos traje,srecom), ali sam potpuno sigurna da na prvim izlascima nisam davila momke o sminki, svojoj familiji, mladjoj sestri, bla bla i pricala pricala pricala...a oni uglavnom cute, ponesto dobace da bi djelovali zanimljivo..uh

Jos jedna stvar, nadam se da su im ti momci oprostili jer su djevojke izgledale sjajno!

PS: izbjegavajte guzve u bastama kafica..neke cure su glasnije od vasih sagovornika

zaista moram da priznam da mi se to dogadjalo... devojka pocne ko navijena da prica o nekim levim stvarima, a ja cutim ,klimam glavom, osmehujem se i mislim sta ti je o moj boze... koda me to zanima... ali za sve treba imati strpljenja...:D
 
Svaka ti cast..ja ne bih mogla da trpim decka koji me gnjavi budalastinama; vjerujem da nismo sve iste..moram da opravdam zenski rod, vecina JESTE nezainteresovana za nesto dublje stvari i to su uglavnom jako lepe devojke a ostale zanima stosta i vjerujem da su interesantnije od tih jaako lepih..zavisi, ko sta voli:)
 
valjda kad ste zbunjene vi pocnete da pricate 100 na sat...:D jedna mi je bukvalno pricala 2 sata o svom bivsem... a kao smo na sudaru... ja sam progovorio 5 reci za to vreme i nisam skidao kez sa lica... ukocila mi se faca...:D
 
O CEMU VI PRICATE NA PRVOM IZLASKU?

U posljednjih 10ak dana sam "bila prinudjena" da cujem prve izlaske tri razlicita para i nisam mogla da vjerujem..o BOZE koliko smo mi zene glupe!!!:zcepanje:

Da, davno sam izasla iz cele te price, posle pet godina veze (koja jos traje,srecom), ali sam potpuno sigurna da na prvim izlascima nisam davila momke o sminki, svojoj familiji, mladjoj sestri, bla bla i pricala pricala pricala...a oni uglavnom cute, ponesto dobace da bi djelovali zanimljivo..uh

Jos jedna stvar, nadam se da su im ti momci oprostili jer su djevojke izgledale sjajno!

PS: izbjegavajte guzve u bastama kafica..neke cure su glasnije od vasih sagovornika

da, zene umeju da rastropaju lobanju nepotrebnim nichim izazvanim informacijama ;)

ne pricham mnogo vishe provociram

well svako ionako navrce vodu na svoju vodenicu
sue me :D
 
valjda kad ste zbunjene vi pocnete da pricate 100 na sat...:D jedna mi je bukvalno pricala 2 sata o svom bivsem... a kao smo na sudaru... ja sam progovorio 5 reci za to vreme i nisam skidao kez sa lica... ukocila mi se faca...:D
Pa zapravo ja sam pričala par puta ko navijena (sad, da li o glupostima ili... o čemu god...) upravo zato što on nije, i da sam ćutala proveli bismo pola sata piljeći u kafu pa bismo se razišli uz njegovo obavezno pitanje - zovem te sutra...?
I ne, nikada ne uspe sa tim "ćutljivim". Izašli smo, zabavi me :confused: nemoj sedeti i blenuti ko trudna keruša :neutral:
 
Pa zapravo ja sam pričala par puta ko navijena (sad, da li o glupostima ili... o čemu god...) upravo zato što on nije, i da sam ćutala proveli bismo pola sata piljeći u kafu pa bismo se razišli uz njegovo obavezno pitanje - zovem te sutra...?
I ne, nikada ne uspe sa tim "ćutljivim". Izašli smo, zabavi me :confused: nemoj sedeti i blenuti ko trudna keruša :neutral:

hej, pa nisam ja mulac pa da ne znam nista da kazem... ali ako iz uctivosti cutim da te saslusam to ne znaci da treba da pricas celu noc...i da bar prica o nekoj temi gde ja mogu sta da dodam, nego o svom decku?! ma hajde...:dash:
 
Ne volim da vodim monologe. Nisam nikada do sad imala problema sa tim famoznim cutanjem, ali kad bi mi se to desilo, svakako bih nekako animirala decka da progovori (ali bi nam u tom slucaju to ujedno bio i poslednji sastanak, jer ako cu ja sve vreme da iniciram razgovor i tako dzentlmenski svali na mene "odgovornost" za prijatnan izlazak i lep provod, takav tip mi ne treba).
Ne volim ni privatne, intimne detalje, to smatram neukusnim za sam start. Ono sto volim je da cujem njegova interesovanja, da se salimo i smejemo... To mi je bas simpaticno. Cista desetka :)
 
O CEMU VI PRICATE NA PRVOM IZLASKU?

U posljednjih 10ak dana sam "bila prinudjena" da cujem prve izlaske tri razlicita para i nisam mogla da vjerujem..o BOZE koliko smo mi zene glupe!!!:zcepanje:

Da, davno sam izasla iz cele te price, posle pet godina veze (koja jos traje,srecom), ali sam potpuno sigurna da na prvim izlascima nisam davila momke o sminki, svojoj familiji, mladjoj sestri, bla bla i pricala pricala pricala...a oni uglavnom cute, ponesto dobace da bi djelovali zanimljivo..uh

Jos jedna stvar, nadam se da su im ti momci oprostili jer su djevojke izgledale sjajno!

PS: izbjegavajte guzve u bastama kafica..neke cure su glasnije od vasih sagovornika

Ne mogu da zamislim da postoje devojke koje pricaju tipu o kozmetici i sminki..na prvom drugom trecem ili stotom sastanku.. :confused:
O cemu pricam? Otkud znam, u kom pravcu krene tema, o svemu i svacemu. Zavisi od tipa..
 
O CEMU VI PRICATE NA PRVOM IZLASKU?

U posljednjih 10ak dana sam "bila prinudjena" da cujem prve izlaske tri razlicita para i nisam mogla da vjerujem..o BOZE koliko smo mi zene glupe!!!:zcepanje:

Da, davno sam izasla iz cele te price, posle pet godina veze (koja jos traje,srecom), ali sam potpuno sigurna da na prvim izlascima nisam davila momke o sminki, svojoj familiji, mladjoj sestri, bla bla i pricala pricala pricala...a oni uglavnom cute, ponesto dobace da bi djelovali zanimljivo..uh

Jos jedna stvar, nadam se da su im ti momci oprostili jer su djevojke izgledale sjajno!

PS: izbjegavajte guzve u bastama kafica..neke cure su glasnije od vasih sagovornika

Ko curu vodi u bastu, to se vodi u park da je mozes pipkati.:hahaha:
 
O CEMU VI PRICATE NA PRVOM IZLASKU?

U posljednjih 10ak dana sam "bila prinudjena" da cujem prve izlaske tri razlicita para i nisam mogla da vjerujem..o BOZE koliko smo mi zene glupe!!!:zcepanje:

Da, davno sam izasla iz cele te price, posle pet godina veze (koja jos traje,srecom), ali sam potpuno sigurna da na prvim izlascima nisam davila momke o sminki, svojoj familiji, mladjoj sestri, bla bla i pricala pricala pricala...a oni uglavnom cute, ponesto dobace da bi djelovali zanimljivo..uh

Jos jedna stvar, nadam se da su im ti momci oprostili jer su djevojke izgledale sjajno!

PS: izbjegavajte guzve u bastama kafica..neke cure su glasnije od vasih sagovornika

......ja sam opushten i pricham o svemu ,zavisi naravno i o sagovornici ,nekad se pomalo i femkam ali samo nekad ................obichno lupetam ko maxim po diviziji ......;)
 
@Garaža: Znači, posle 5 godina veze, više ne znaš šta se priča na jednom običnom piću i treba ti šablon? :think:
Neće da valja... :neutral:


Nisi procitao pitanje..ja nemam potrebu za tim izlascima i upoznavanjima sa momcima u emotivnom kontekstu..
U svakom slucaju, kad imam sagovornika, ko god to bio ,trudim se da ucestvuje i razgovoru, i da i njemu/njoj bude zanimljivo..ne biram teme koje su samo meni znane i na koje on/ona nema sta da doda!
 
Ne volim da vodim monologe. Nisam nikada do sad imala problema sa tim famoznim cutanjem, ali kad bi mi se to desilo, svakako bih nekako animirala decka da progovori (ali bi nam u tom slucaju to ujedno bio i poslednji sastanak, jer ako cu ja sve vreme da iniciram razgovor i tako dzentlmenski svali na mene "odgovornost" za prijatnan izlazak i lep provod, takav tip mi ne treba).
Ne volim ni privatne, intimne detalje, to smatram neukusnim za sam start. Ono sto volim je da cujem njegova interesovanja, da se salimo i smejemo... To mi je bas simpaticno. Cista desetka :)

BRAVO
 

Back
Top