Ружнији типови су бољи љубавници?

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
Причам тако са једном...познаницом...прилично искусном, у сваком смислу...и каже она да су из њеног искуства ружнији типови бољи ебачи...

Шта ви девојчице/девојке/жене мислите? Ваша искуства, има истине у томе? Чиста случајност...или су можда лепши превише оптерећени собом, а мање окренути задовољству партнерке или можда ружнији ређе имају односе, па су посвећенији кад имају или нешто пето?

btw...поздрав за старе другаре...:ok:
 
mislim da kad proradi hemija onda su dvoje najbolji ljubavnici ali to isto dvoje u kombinaciji s nekim drugim ljubavnicima mogu da budu sasvim bezvezan spoj
ja osetim kad sam imala super performans a kad sam totalno omanula,a uvek sam ista ja
isto tako i oni
ne znam zasto al nikad nisam imala neke lepotane,nije se potrefilo da mi se dopadne neko ko je preterano lep fizicki
 
ma da
ružni su bolji jebači od lepih
glupi su bolji jebači od pametnih
siromašni su bolji jebači od bogatih
uviđaš obrazac?
ljudi koji su nezadovoljni svojim statusom koji je očigledan, pokušali su i uspeli da ubede svet da su dobri u onome što retko ko može (a još ređe hoće) da potvrdi ili ospori

otprilike isto to, ali ne sa tako grubim obrazloženjem...
 
ma da
ružni su bolji jebači od lepih
glupi su bolji jebači od pametnih
siromašni su bolji jebači od bogatih
uviđaš obrazac?
ljudi koji su nezadovoljni svojim statusom koji je očigledan, pokušali su i uspeli da ubede svet da su dobri u onome što retko ko može (a još ređe hoće) da potvrdi ili ospori

..................otishla si predaleko sa tim tvojim od 0,00 do 100,00 ,naravno da vazi pravilo da ne mnogo lepe devojke i mladici oni koji ne primecujesh na prvi pogled ili su ti chak ne simpatichni na keca su bolji ljubavnici od onih koji su prelepi ili prelepe ,za to postoji naravno i odlichno objashnjenje u prelepe se zaljubljujemo na prvi pogled a ovi drugi nam se polako i svojim znanjem uvlache pod kozu i samim tim vremenom bolje nauche shta prija suprotnom polu ..................;)......nemoj biti toliko iskljuchiva ..............:cmok:
 
..................otishla si predaleko sa tim tvojim od 0,00 do 100,00 ,naravno da vazi pravilo da ne mnogo lepe devojke i mladici oni koji ne primecujesh na prvi pogled ili su ti chak ne simpatichni na keca su bolji ljubavnici od onih koji su prelepi ili prelepe ,za to postoji naravno i odlichno objashnjenje u prelepe se zaljubljujemo na prvi pogled a ovi drugi nam se polako i svojim znanjem uvlache pod kozu i samim tim vremenom bolje nauche shta prija suprotnom polu ..................;)......nemoj biti toliko iskljuchiva ..............:cmok:

ma to nije istina
to možda prelepe devojke leže ko klade, ne bih znala jer nit sam jel, jedna od njih, nit sam bila sa kojom.
 
или су можда лепши превише оптерећени собом, а мање окренути задовољству партнерке или можда ружнији ређе имају односе, па су посвећенији кад имају


To je vise manje to...mozda s naglaskom na ovo drugo.



ps:
Linda pomjeri mister grina, zalijepio ti se za link pa neradi.
pps:
Ja nisam imao nikakve odnose ni sa ruznijim ni sa ljepsim jæbacima sem prijateljskih :D
 
Причам тако са једном...познаницом...прилично искусном, у сваком смислу...и каже она да су из њеног искуства ружнији типови бољи ебачи...

Шта ви девојчице/девојке/жене мислите? Ваша искуства, има истине у томе? Чиста случајност...или су можда лепши превише оптерећени собом, а мање окренути задовољству партнерке или можда ружнији ређе имају односе, па су посвећенији кад имају или нешто пето?

btw...поздрав за старе другаре...:ok:
...bolji smo, pa shta...:rumenko:
 

Back
Top