problem sa kompom :S

hypnotoad

Elita
Poruka
19.224
nzm sta mu je pa cu probati da vam opisem problem najjbolje sto mogu :

dakle ja ga upalim , upali se ona lampica iznad power dugmeta (ona zelena ) , al to je sve.
nit se cuje ista , nema onog BIP , monitor nista ne pokazuje......
jel to do napajanja ili neceg drugog?
 
odneo sam ipak na servis kazu oni problem je u napajanju.....preslabo sam napajanje ugradjivao pa mi svako malo rikava komp :S.....inace napajanje od 450w ......ako je to preslabo nzm .......
u svakom slucaju zamenice mi napajanje jacim ii to je to ....
pozz
 
odneo sam ipak na servis kazu oni problem je u napajanju.....preslabo sam napajanje ugradjivao pa mi svako malo rikava komp :S.....inace napajanje od 450w ......ako je to preslabo nzm .......
u svakom slucaju zamenice mi napajanje jacim ii to je to ....
pozz

Pravih 450W ne bi trebalo da je malo,u zavisnosti od konfe.
Koje je to napajanje koje imas i koja ti je konfa?
 
Red je da navedes konfiguraciju,pa da znamo sta da ti kazemo.
To napajanje ti je sigurno jeftini kinez,pa stalno crkava.Kupi nesto kvalitetno,markorano ako je bas napajanje,ali je logicnije da je graficka.
 
Imao sam isti problem. Samo pazi koje napajanje sada ugradjujes. Bolje daj malo vise para i uzmi kvalitetno, da ti se ne bi ponovila ista situacija za par meseci. Moja preporuka ti je neki codegen. Jeftini su i pouzdani (odnos cena/kvalitet). Ja sam uzeo od 500w, kompjuter nikad ne gasim (ponekad restartujem) i evo, nikakvih problema nemam skoro godinu dana.
 
Imao sam isti problem. Samo pazi koje napajanje sada ugradjujes. Bolje daj malo vise para i uzmi kvalitetno, da ti se ne bi ponovila ista situacija za par meseci. Moja preporuka ti je neki codegen. Jeftini su i pouzdani (odnos cena/kvalitet). Ja sam uzeo od 500w, kompjuter nikad ne gasim (ponekad restartujem) i evo, nikakvih problema nemam skoro godinu dana.

Codegen:hahaha:
Ne blamiraj se booti.Cu codegen.Ta napajanja k***u ne valjaju...kako se samo griju,temperatura je da se za glavu uvatis.
Ako oce nesto ne mnogo skupo neka uzme neko sa 12V granama tipa LC,OCZ,....Sad kad bi se smilovo da kaze koja je konfiguracija pomogo bi mu i tacno mu reko koje napajanje da uzme.
 
Imao sam isti problem. Samo pazi koje napajanje sada ugradjujes. Bolje daj malo vise para i uzmi kvalitetno, da ti se ne bi ponovila ista situacija za par meseci. Moja preporuka ti je neki codegen. Jeftini su i pouzdani (odnos cena/kvalitet). Ja sam uzeo od 500w, kompjuter nikad ne gasim (ponekad restartujem) i evo, nikakvih problema nemam skoro godinu dana.
Ma daj bre,kakav crni Codegen...
Jedino ako ti je komp bas neki mali potrosac,ali opet za te pare imas LC420W koje je bolje napajanje...
Codegen:hahaha:
Ne blamiraj se booti.Cu codegen.Ta napajanja k***u ne valjaju...kako se samo griju,temperatura je da se za glavu uvatis.
Ako oce nesto ne mnogo skupo neka uzme neko sa 12V granama tipa LC,OCZ,....Sad kad bi se smilovo da kaze koja je konfiguracija pomogo bi mu i tacno mu reko koje napajanje da uzme.

Slazem se sa tobom u potpunosti...
Kakav crni Codegen,pa to je malo bolji kinez...:dash:
 
To verovatno " zuto " napajanje od 450W me najvise podseca na ono.....zvucnici za automobil od 300w RMS , pa se napale i uzmu ih, a ono pojacas do 7 ili 10 ....samo prestanu da rade.....10-tak w i nista vise........
 
To verovatno " zuto " napajanje od 450W me najvise podseca na ono.....zvucnici za automobil od 300w RMS , pa se napale i uzmu ih, a ono pojacas do 7 ili 10 ....samo prestanu da rade.....10-tak w i nista vise........

Da to je pobeda, to mu je hobi i on zna sve o tome, i przi da ima milion wati u autu..kad ono dva napajanja od po 75 W i na toj snazi zvucnici vez iskacu od distorzije..
a i niko ne kapira da nije bitna snaga u w nego decibeli..
al pusti, on je puko 2 k eura za muziku, kak ti mzoes bolej da znas od nejga? :mrgreen:
 

Back
Top