zajebancija

PAWLLE

Poznat
Poruka
7.865
ne znam da li imate firmu ili kako vec se dovijate da naplatite sto ste uradili, evo nekih izgovora kako da vam ne plate:
dodji juce , mama,baba,tata mi je umro , sto mi nisi javio juce da dolazis, ne nosim sa sabom pare, evo sada mi je muz bio i odneo sve , da si dosao pre 5min. bilo bi,odveo sam mamu,dete kod lekara,stalno sam po lekarima , **** ga ti mozes malo sacekati,i ja cekam od drugog, e sad je pre tebe bio jedan za robu sve sam dala:zcepanje:,jao stigao PDV
ako imate neki nenormalan izgovor
 
ne znam da li imate firmu ili kako vec se dovijate da naplatite sto ste uradili, evo nekih izgovora kako da vam ne plate:
dodji juce , mama,baba,tata mi je umro , sto mi nisi javio juce da dolazis, ne nosim sa sabom pare, evo sada mi je muz bio i odneo sve , da si dosao pre 5min. bilo bi,odveo sam mamu,dete kod lekara,stalno sam po lekarima , **** ga ti mozes malo sacekati,i ja cekam od drugog, e sad je pre tebe bio jedan za robu sve sam dala:zcepanje:,jao stigao PDV
ako imate neki nenormalan izgovor

Mm već počeo da tuži dužnike...
Katastrofa je...

Jednom je čak slao "čike koje se bave teniskim aktivnostima"...;);) :whistling:
 
ja redovno pustam menice...bez pardona...
ako oni mogu da `ladno zidaju,letuju,zimuju,skoluju decu u privatnim skolama,a robu koju su uzeli ne placaju u roku mogu i ja da pustam menice bez prethodnog upozorenja...
naravno,prethodno proverim ima li to uopste smisla odnosno da li imaju pare na racunu...
danas je to mnogo lakse nego u vreme SDK...mnogo su dostupniji podaci vezani za poslovanje...
 
koliko kosta takva jedna usluga?moze i na pp:zper:

da , stvarno koliko kostaju takve usluge? moze i na pp

Zavisi od sume koju ti duguje...

Oko 35% je bilo...
Ali ima i kamata koju oni njemu obračunavaju...

A imaš i drugih varijanti...
Angažuješ ih... oni ti isplate dug... a tvoj dužnik onda postaje njihov... i oni mu udaraju kamatu...

Ma ima tu milion varijanti...
 
Zavisi od sume koju ti duguje...

Oko 35% je bilo...
Ali ima i kamata koju oni njemu obračunavaju...

A imaš i drugih varijanti...
Angažuješ ih... oni ti isplate dug... a tvoj dužnik onda postaje njihov... i oni mu udaraju kamatu...

Ma ima tu milion varijanti...

da mislio sam da oni meni isplate njegov dug a oni nek vade oci kako znaju i umeju , a vec vidim i ko ce se tim pozabaviti:rtfm:
 
Zavisi od sume koju ti duguje...

Oko 35% je bilo...
Ali ima i kamata koju oni njemu obračunavaju...

A imaš i drugih varijanti...
Angažuješ ih... oni ti isplate dug... a tvoj dužnik onda postaje njihov... i oni mu udaraju kamatu...

Ma ima tu milion varijanti...

:think: pa kad pogledas bolje i 35 % se odreci nego nenaplatiti dug ... jednostavno receno " bolje vrabac u ruci nego golub na grani "
 

Back
Top