Концерт групе Колонија у Београду

Poruka
24.185
На конференцији за новинаре чланови групе се сами изјаснили, тако да не стоји тврдња " да нема доказа" :

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/reflektor/glas-javnosti-09-09-2009/kolonija-prvi-put-u-beogradu

Што се мене тиче, концерт не треба забрањивати, а ако има оних који воле треш музику а не смета им отворено политичко ангажовање ове мизерне и минорне "Поп групице", то је њихов лични проблем и ствар (погрешног) избора.
Уосталом, нису ни први ни последњи који су пљували по Србији и политички се ангажовали на страни непријатеља Србије, па су дошли овде да покупе девизе и врате се тамо одакле су дошли, без радне дозволе и плаћеног пореза на зараду.
 
На конференцији за новинаре чланови групе се сами изјаснили, тако да не стоји тврдња " да нема доказа" :

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/reflektor/glas-javnosti-09-09-2009/kolonija-prvi-put-u-beogradu

Што се мене тиче, концерт не треба забрањивати, а ако има оних који воле треш музику а не смета им отворено политичко ангажовање ове мизерне и минорне "Поп групице", то је њихов лични проблем и ствар (погрешног) избора.
Уосталом, нису ни први ни последњи који су пљували по Србији и политички се ангажовали на страни непријатеља Србије, па су дошли овде да покупе девизе и врате се тамо одакле су дошли, без радне дозволе и плаћеног пореза на зараду.
:dash:
aj stvarno...samo mogu reči da ona poslovica bi se tu pokazala najrelevantnijom "kad se jednom opečeš duvaš i na ladno"

Colonija je to "Ladno"

u Hrvatskoj svako peva de dobije pare...e8e se njima za politiku pogotovo ovoj loođakinji Indiri:mrgreen: ta je puknuta sto gradi....:lol: možda i više od Bebi Dol :mrgreen:

vredi otiči na njen koncert ako ništa drugo zbog ispada.... u Hrvatskoj ne bih otišao na njen koncert jedino kad je imala DŽ u Varaždinu
al bi u Beogradu platio kartu samo da vidim šta će tamo izvest :hahaha1:

toliko :bye:
 
А ја једноставно не волим Колонију, баш ме брига како су политички настројени ... да је Магазин или Нови фосили била би друга прича ...

pa to je okej...(ja isto nisam njen fan)


a glupo mi je kad neki kažu da neće ići jer je eto pevala na skupu HDSSB-a (Glavaševe strranke
a...:arrow:

Nastupali smo na mitingu SDP u Zagrebu, zatim na mitingu nezavisnog kandidata Željka Keruma u Splitu, kao i na mitingu HDSSB u Osijeku.

i gde je sad tu pamet u nekih? :think:

žena peva de ju plate...to je čista lova ...a verujte mi da je žena opićena i boli ju uvo za politiku i političare...ako volite njene pesme i dens muziku odite na koncert sigurno ćete se dobro provesti jer je definitivno najbolja šou"dama":mrgreen: na estradi ...uvek neku pi2dariju na sceni napravi :hahaha1:
 
ja znam da nas Oliver Dragojevic ne voli,ali volim njegove pesme i ne mogu tu nista i kada bi nekim cudom dosao da odrzi koncert otisla bih jer i kada se sa najboljim prijateljem posvadjas kazes o njemu svasta,a kamoli kada je rat u pitanju,svi smo mi zrtve i nismo krivi sto pre to shvatimo zivecemo lepse i rasterecenije.Neko mora napraviti prvi korak...tesko je ali u tome se ogleda velicina coveka,u oprostu,toleranciji i viziji za bolje sutra.Ako stalno zagovaramo mrznju,bolje biti nece.Mislim i na jednu i na drugu stranu
 
На конференцији за новинаре чланови групе се сами изјаснили, тако да не стоји тврдња " да нема доказа" :

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/reflektor/glas-javnosti-09-09-2009/kolonija-prvi-put-u-beogradu

Што се мене тиче, концерт не треба забрањивати, а ако има оних који воле треш музику а не смета им отворено политичко ангажовање ове мизерне и минорне "Поп групице", то је њихов лични проблем и ствар (погрешног) избора.
Уосталом, нису ни први ни последњи који су пљували по Србији и политички се ангажовали на страни непријатеља Србије, па су дошли овде да покупе девизе и врате се тамо одакле су дошли, без радне дозволе и плаћеног пореза на зараду.

Realno, ta njihova muzika je smece. A sto se tice politickog angazovanja, mislim i to ti ''umjetnici'' rade samo iz licne koristi.

Kad se Kemal Monteno pojavio u Grand, nista me vise ne moze iznenaditi.
 
ja znam da nas Oliver Dragojevic ne voli,ali volim njegove pesme i ne mogu tu nista i kada bi nekim cudom dosao da odrzi koncert otisla bih jer i kada se sa najboljim prijateljem posvadjas kazes o njemu svasta,a kamoli kada je rat u pitanju,svi smo mi zrtve i nismo krivi sto pre to shvatimo zivecemo lepse i rasterecenije.Neko mora napraviti prvi korak...tesko je ali u tome se ogleda velicina coveka,u oprostu,toleranciji i viziji za bolje sutra.Ako stalno zagovaramo mrznju,bolje biti nece.Mislim i na jednu i na drugu stranu

nije Oliver izjavljiva da ne voli ili voli srbe, čovik ne želi svirat u srbiji i to je sve.
 
Realno, ta njihova muzika je smece. A sto se tice politickog angazovanja, mislim i to ti ''umjetnici'' rade samo iz licne koristi.

Kad se Kemal Monteno pojavio u Grand, nista me vise ne moze iznenaditi.

upravo tako:ok:

pa Ceca bila udana za Arkana...pa je sluša pola Hrvatske cela zapErcegovina...šta drugo reč :hahaha1:

al to kad se 8alawci uFate otvarat teme na pdf Politika :roll:
 
Izvini Hrvat, koji je tvoj problem? :eek:

Pokazuje i dokazuje "tisućljetnu" im (ne)kulturu...ništa novo i ništa od juče;)

На конференцији за новинаре чланови групе се сами изјаснили, тако да не стоји тврдња " да нема доказа" :

http://www.glas-javnosti.rs/clanak/reflektor/glas-javnosti-09-09-2009/kolonija-prvi-put-u-beogradu

Што се мене тиче, концерт не треба забрањивати, а ако има оних који воле треш музику а не смета им отворено политичко ангажовање ове мизерне и минорне "Поп групице", то је њихов лични проблем и ствар (погрешног) избора.
Уосталом, нису ни први ни последњи који су пљували по Србији и политички се ангажовали на страни непријатеља Србије, па су дошли овде да покупе девизе и врате се тамо одакле су дошли, без радне дозволе и плаћеног пореза на зараду
.


:ok:Jedan od razloga što nikada ne bih dala kintu da slušam bilo koga od njih.:)
 

Back
Top