Problem sa LightScribe rezačom

krssrb

Početnik
Poruka
9
Pozz. svima. Danas sam kupio LS rezač i montiro ga, i kada sam pokušao da "narezem" sliku na disk pomoću >>SureThing CD Labeler 4<< piše mi:" There are no LightScribe devices found on this system." Pa me zanima dali treba nešto da se podesi negde ili tako nešto?
 
Poslednja izmena:
Posto marku nisam cuo vracaj nazad a i a software probaj sa windows-ovim programom za zapisivanje ako zapise bilo sta onda je software neispravan a ako ne zapisuje onda je DVD uredjaj u pitanju, i kad uimas uzmi ko sav normalan svet Pionner
 
Ti nisi razumeo pitanje. Rezač ko rezač radi odlično, nareziva sve živo, ali kada hoću da nacrtam nešto na disku pomoću LIGHTSCRIBE-a onda piše da >lightscribe device was not found< A DVD rezač je SAMSUNG-ov tako da to nebi trebalo da bude problem!
 
Pozz. svima. Danas sam kupio LS rezač i montiro ga, i kada sam pokušao da "narezem" sliku na disk pomoću >>SureThing CD Labeler 4<< piše mi:" There are no LightScribe devices found on this system." Pa me zanima dali treba nešto da se podesi negde ili tako nešto?
Kao prvo treba da imas CD-ove za LightSribe (to su "specijalni" Cd-i),zatim da instaliras Softver za LS - http://www.lightscribe.com/downloadSection/windows/index.aspx?id=1524 ....tako da kad to sve3 "sredis" sigurno ce da "proradi2 i neces imati problema!;)
 

Back
Top