Bebi Dol i Bjelogrlić podržali gej paradu!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ponovo o paradi.
mislim da ce nakon ovih promotivnih spotova narod poceti drugacije gledati na tu paradu. cak i ovakve teme, ako se pokusa lepo i polako objasniti, mogu pomoci u tome da neki shvate da im ta parada ne donosi zlo, da nije pretnja po narod srbije, da...



Bebi Dol i Bjelogrlić podržali gej paradu!
Četvrtak - 10.09.2009
bebi-v.jpg

Organizacioni odbor „Povorke ponosa“, koja promoviše prava lezbijki, gej, biseksualnih i transrodnih osoba u Srbiji, snimio je promotivne spotove koji će od petka, 11. septembra, biti emitovani na nekoliko gledanih televizijskih kanala.



Dosad je snimljeno pet spotova u kojima su učestvovale poznate ličnosti, a kako saznajemo, pozivu organizatora među prvima su se odazvali pevačica Bebi Dol i glumac Dragan Bjelogrlić. Kako je ranije najavljeno, „Parada ponosa“ zakazana je za 20. septembar, a počeće u 11 časova na platou ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu.
 
...a jaki likovi njih dvoje do moga:zcepanje:

Ova i bez narkotika nikad nije bila sva svoja , a Bjela se nije šlihtao onome koga nije stigao...:dosadno::aha:

ne pratim previse u zadnje vreme njegov zivot, ali cini mi se da je OK. lik.
jednom sam gledao neki intervju na HTV, mislim da je bio sasvim na nivou, pun kritika na racun hrvata, ali sve na lep i kulturan nacin
 
cak i ako su im platili, ipak je trebala "hrabrost" za tako sto. ali ako to nisu uradili za pare, vec su to uradili iz principa, dobre volje za pomoc, i sl. onda im svaka cast

Ja bih ih podržala za džabe bez problema, samo ako obećaju da će 21.9 ujutru da porane, počiste i poprave sve ono što navijači i kvazi-patriote razvale u pokušaju da ih prebiju. :lol:
 
ne pratim previse u zadnje vreme njegov zivot, ali cini mi se da je OK. lik.
jednom sam gledao neki intervju na HTV, mislim da je bio sasvim na nivou, pun kritika na racun hrvata, ali sve na lep i kulturan nacin

Ja sam ga slušala uživo pre nekih par meseci, užasno je antipatičan :lol:
Imam i jedan privatan intervju sa njim koji nigde nije emitovan gde ovaj s.ere o svom susretu sa Karadžićem i druženju sa raznoraznim krimosima ... videću da prebacim sa DVD u neki pristupačniji format.
 
znas kako je... necu da gledam njegov film jer je on *****...
na ovim prostorima javne licnosti moraju biti zaista pazljive

Mislim da preterujes malo, ali ne tvrdim da je iz zle namere, verovatno nisi bas sasvim u toku. On je i pre ovoga izjavljivao mnoge gluposti i zamerao se raznim, ali to ama bas nikako nije uticalo na gledanost njegovih filmova.
Bez obzira na politicke stavove meni je osrednji glumac i mislim da je precenjen i isforsiran a u tome mu je pomogla sposobnost da se kao vrba primi gde god ga "zabodu".
 
Adem postavio temu kao da je ne znam ko podrzao paradu, a ono Bebi Dol. :lol:

Šta će jadna, nije njoj lako:sad2::mrgreen:


ne pratim previse u zadnje vreme njegov zivot, ali cini mi se da je OK. lik.
jednom sam gledao neki intervju na HTV, mislim da je bio sasvim na nivou, pun kritika na racun hrvata, ali sve na lep i kulturan nacin


Bio je ok lik, a sada....šta znam šta se s njim dešava...nestašica love, popularnosti...mladosti...kriza identiteta, ko će mu znati al' da se na sve strane (ras)Prodaje , to stoji :D
 
Ja sam ga slušala uživo pre nekih par meseci, užasno je antipatičan :lol:
Imam i jedan privatan intervju sa njim koji nigde nije emitovan gde ovaj s.ere o svom susretu sa Karadžićem i druženju sa raznoraznim krimosima ... videću da prebacim sa DVD u neki pristupačniji format.

da nema krste, ja bih bio van svih tokova. jeste da gledam neke TV iz bivse YU, ali su u pitanju mahom filmovi ili serije, nista politika i sl.
osim skupstinu, ali to ne spada u politiku:hahaha::hahaha:
 
Mislim da preterujes malo, ali ne tvrdim da je iz zle namere, verovatno nisi bas sasvim u toku. On je i pre ovoga izjavljivao mnoge gluposti i zamerao se raznim, ali to ama bas nikako nije uticalo na gledanost njegovih filmova.
Bez obzira na politicke stavove meni je osrednji glumac i mislim da je precenjen i isforsiran a u tome mu je pomogla sposobnost da se kao vrba primi gde god ga "zabodu".

:ok::klap:

znas kako je... necu da gledam njegov film jer je on *****...
na ovim prostorima javne licnosti moraju biti zaista pazljive

Ne pije vodu...evo, sve ti je rekla Katarina gore pa da se ne ponavljam;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top