Omiljena igračka vašeg deteta?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Glodalica?
Meda?
Lego kockice?
Prazna kutija Nivea-e?
Bajs?
Roleri?
Daljinski?
Kompjuter?
Komšinica u pubertetu sa trećeg sprata?

Ne bi bilo loše da uz odgovor dopišete i koliko godina ima detence.......
Jel' mu to trenutno "naj" igračka ili ima neku evergreen?
 
Nikad ni jedno moje dete nije imalo omiljenu igracku, dekicu ili bilo sta sto bi mu znacilo. A meni je tako slatko kad deca spavaju uz medu ili cebence. Mojima su te stvari samo skupljale prasinu u sobi.
Inace ne znam u cemu je stvar ali moji sinovi nemaju nista omiljeno, ni omiljenu igracku, ni omiljenu knjigu, ni omiljenog nastavnika ni neki posebno omiljen predmet u skoli.
Imaju samo omiljenu muziku, igrice na komp. , omiljene sajtove i omiljene devojcice :) , a i to tek od vremena kad su usli u pubertet do tada ravnodusni prema svemu i svakome.
 
omiljena igračka kreda za beton i štipaljke,satima mogu da zaboravim na dete tako se super zabavi sa njima,i zemlja...a kada je unutra onda je to Tomas u formatu vozića koji svira,u formatu knjige trodimenzionalne koja isto svira i lopte koju već neviđeno spretno baca...ima 20 meseci...
 
Znam da bas ne spada u ovu temu ali nisam uspela da pronadjem neku koja bi imala vise veze sa pitanjem.
Da li znate gde ima da se kupi kuca za barbike?
Inace moja sestricina ima 4godine i u fazonu je barbika (za sada jos uvek prolaze one kineske) i princeza i beba i kuvanja..... a sestric ima 20 meseci i obozava sve mozda cak vise ono sto nisu igracke a od igracaka i autice ali voli i da kuva i da stavlja lutke na spavanje....
 
Moja cerka je oko 2 godine imala jednu fazu opsednutosti dizalicama; imali smo one na baterije, pa po ceo bogovetni dan smo nesto prenosili:p i vozikala sam je okolo po kraju da ih gledamo

Sin je oduvek bio fan autica, nekada su bili oni modeli u raznim srazmerama, sad je Cars kolekcija, Thomas i drugari su isto bili aktuelni:p
 
sanja, 4,5 meseca ,ne ispusta iz ruku obicnu pamucnu pelenu, nosimo je svuda, sa njom spava, stavlja je u usta, razvlaci... :) a voli i one mede sto se vrte i sviraju iznad kreveta, sa njima se svadja najcesce kad se probudi i obozava da ih sutira nogama...
 

Back
Top