iz italije u srbiju bez vize

A sto ne bi sacekao Novu Godinu?Od tada nam vize vise i ne trebaju,i onda ne vidim razloga da mu neko gleda bilo sta vise od pasosa.
Taj stari pasos nek zameni u konzulatu i posle ima novi.
A nesto nisam siguran ni da ce Italijani da mu nesto zamere i ako vide kad mu je viza istekla.
U ostalom nek se vrati preko Luke Bari,tamo su uvek manje gledali na takve stvari.
 
Ja da sam na tvome mestu kroz sloveniju nebi ni za zivu glavu...oni nisu normalni i posebno nas zayebavaju pa tako mislim da ce ti napraviti problem....sta mislis da ides preko Austrije i Madjarske?...nemas granice do Srbije a i tu se mozes napraviti lud.Znam da su nekada padali na koji euro u pasosu...iskreno nemam pojma da li to jos uvek pali kod madjara ali kod slovenaca nema sanse...
 
Ako nema sanse kod Slovenaca onda nema ni kod Madjara.Tek ce oni da ga karaju.
Ja sam mu lepo napisao da ide preko Barija,tada ima posla samo sa Italijanima a to mu je najbolje.
Ja sam jednom na Bari izasao sa isteklom vizom,i nisu mi nista rekli.Jos jednom sam izasao sa isteklom vizom iz Italije,preko Slovenije,ali i tada sam imao posla sa Italijanima jer Slovenija nije bila u Shengenu.
Dakle oba puta sam imao posla sa Italijanima i oba puta bez problema.
 
Pa nema sanse da ides kroz Sloveniju kad nemas vizu,znaci jedino avionom!
Ja kad sam isla avionom bilo je jos nekih 5-6 bosanaca i kad smo sleteli na Surcin oni nasi tamo su ih zezali sto su im istekle vize.

A moj brat kad je isao busom za Srbiju na sloven. granici izbace jednog iz autobusa jer nije imao vizu,i on ladno (bio je mrak) kroz neka polja trcao i presao granicu,.vijali ga kerovi ali je uspeo da pobegne i sacekao bus kad su presli Sloveniju :hahaha:
 
ahahah joj crnjaka :lol: inace da ako mozes ikako zaobidji slovence,gledaju sve u minut i ucine da se osetis lose cak i kada imas sve uredne papire.

meni slovenac prosle godine reko,kad sam se vracala iz italije sa vizom koja je vazila jos dva dana od tog trenutka...a kao,jos malo pa istice viza :zper: ja reko sta jos malo,dva dana...da da kao dva dana....a drugarica putovala na hrvatski pasos,prosto ne znam da li se debil vise obradova mom ili njenom :roll: i nista uglavnom uzeo da nas proverava u cenetrali uredno po imenu prezimenu,da nas ne traze slucajno ili sta ti ja znam...kontam da je mislio da smo kur.ve...pa nas prozivao kao a sta vas dve ste usle preko madjarske...aha razliciti datumi....pa gde ste bile,pa sta ste radile :roll: mislim se ja goni se ti u tri lepe kompleksasu,naso da me zeza sa svim urednim papirima :neutral:
 

Back
Top