Zarazna igrica

Da li neko moze da mi kaze kako da predjem sedmi nivo? I sta je fora sa onim kodovima??

Sedmi nivo nemogu da ti kazem, ali ako mislis na kodove koji stoje u gornjem desnom uglu kada igras, to ti je da nebi svaki put ispocetka prelazio nego ides na load game i ukucas kod koji ti je stajao u toj postavi i igras npr. odmah sedmi nivo.:D

Kod za sedmi nivo : 189493 ;)
 
Ja presao sedmi...ustvari nije tesko. Samo nisam mogao da provalim sta mi znaci onaj ixic...:)

Stigao sam do 9. nivoa....

@sasa

Hvala ipak.:)

Pa kada ima X, mora da se spusti na njega odozgo, a na onaj kruzic mozes kako hoces, samo neshvatam koja je poenta onog polja sto se dobije ?

smorio sam se igram vec 2 sata

I dokle si stigao ? :D

Hm, malo sam se kao usemio, stigao sam do 14-tog nivoa, samo mnogo zeznuta igrica, zna da izludi kada nemoze da se pogodi kako treba na one kockice......
 
Poslednja izmena:
Pa kada ima X, mora da se spusti na njega odozgo, a na onaj kruzic mozes kako hoces, samo neshvatam koja je poenta onog polja sto se dobije ?



I dokle si stigao ? :D

Hm, malo sam se kao usemio, stigao sam do 14-tog nivoa, samo mnogo zeznuta igrica, zna da izludi kada nemoze da se pogodi kako treba na one kockice......

Ni ja ne kapiram cemu sluzi ono polje, zato i kazem da ne znam cemu sluzi onaj X.....:confused::D
 
Sedmi nivo nemogu da ti kazem, ali ako mislis na kodove koji stoje u gornjem desnom uglu kada igras, to ti je da nebi svaki put ispocetka prelazio nego ides na load game i ukucas kod koji ti je stajao u toj postavi i igras npr. odmah sedmi nivo.:D

Kod za sedmi nivo : 189493 ;)

:eek:
јооо тебра хвала ти ко брату!:worth:
дркам се око 30. ал кад се сморим...па сутра испочетка:dash:
ал ово је већ друга прића:super:
 

Back
Top