Vrtic

SKOCA

Početnik
Poruka
9
Ja sam Skoca! Ovo je skracenica od loptice skocice koju moj sin zove skoca,pa mi je slatko.Otvaram deciji vrtic/jasle pa bih vrlo rado potrazila kuma za naziv vrtica. Pa,dragi moji,izvolite!:D
 
pa divni ste stvarno! super su vam predlozi,vidim da ce biti kuma ili kume! Ja imam problem sa odlukom,sve mi je to slatko. Inace, bisera koliko hoces, sto od mog dvogodisnjeg sina,sto sa posla jer radim u skoli kao profesor razredne nastave. Tako da mi je vec padalo na pamet tako nesto,ali...ipak mozda jos nesto NECUJENO cujem.
 
Skoca , malo sam mimo teme al' da te pitam .. ! Znam da su ovdi u Hrv uvjeti za otvorit vrtic rigorozni , kako je kod tebe ? Nije problem sto nemas staza kao odgajatelj ?

Btw : skituljak :) super
 
USLOVI SU JAKO RIGOROZNI,ali ja sam u struci vrlo priblizna, jer godinama radim u shkoli od 1.do 4.razreda,a u ovoj prici sam samo vlasnik a kadar je vrhunski koji ce konkretno raditi sa decom. To ce biti ustanova sa svim strucnjacima.
 
.. Ovdi u hrv.. moraš imat baš staža kao odgajatelj i ostalih pun kufer zavrzlama !
A koji ti je pojacan predmet kao uciteljici od 1-4-tog?

Btw..puno sreće ti želim!
 

Back
Top