Kako torbati besplatno

Da li ste provalili ako ne trazite zene da uvek torbate besplatno, jer naidje neka kojoj se svidite i ona ne trazi nista?

Izgleda da se ne isplati prilaziti zenama, nego cekati da dodju same.:)
zar mislish da bi se neka ''torbala'' s tobom da joj se ne svidjash? :eek: ma aj molim te, ako se ne potrudi oko mene, ja da mu prilazim i sl. nema nishta od toga..pishi propalo :mrgreen:
Nema besplatnog torbanja..
sve i uvek košta..
na ovaj ili onaj način..
i to shto kazzem..ja uvek koshtam zzivaca nechijih, al sluchajno majke mi :mrgreen:
zene i autobuse ne treba juriti nikako
za autobuse si u pravu, pogotovu ako ne nosish brus :mrgreen:
 
zar mislish da bi se neka ''torbala'' s tobom da joj se ne svidjash? :eek: ma aj molim te, ako se ne potrudi oko mene, ja da mu prilazim i sl. nema nishta od toga..pishi propalo :mrgreen:
i to shto kazzem..ja uvek koshtam zzivaca nechijih, al sluchajno majke mi :mrgreen:

za autobuse si u pravu, pogotovu ako ne nosish brus :mrgreen:

Gledaj iz iskustva znam da zene koje traze da se oko njih trudi, cesto ostanu bez dobre kite.

Jer evo npr. Ja znam da dobro torbam i sto bi se ja kao dobar torbator spustao, ponizavao i prilazio zeni i glumio majmuna da je odusevim. I tako neces, ti necu ja i nema dobrog torbanja.:D
 
Gledaj iz iskustva znam da zene koje traze da se oko njih trudi, cesto ostanu bez dobre kite.

Jer evo npr. Ja znam da dobro torbam i sto bi se ja kao dobar torbator spustao, ponizavao i prilazio zeni i glumio majmuna da je odusevim. I tako neces, ti necu ja i nema dobrog torbanja.:D

:think: i za extra torbanje treba trud, kondicija, zalaganje, krivljenje, istezanje, dahtanje, cimanje, drmanje....

zamorna je to rabota, nije za one sa manjkom kondicije
 
Gledaj iz iskustva znam da zene koje traze da se oko njih trudi, cesto ostanu bez dobre kite.

Jer evo npr. Ja znam da dobro torbam i sto bi se ja kao dobar torbator spustao, ponizavao i prilazio zeni i glumio majmuna da je odusevim. I tako neces, ti necu ja i nema dobrog torbanja.:D

.... a znaš li ti da yebeš? mislim dobro... i kako to znaš, jel ti kažu, jel pitaš.. jel ne mogu da hodaju.. jel dožive šlog dok svršavaju... jel ti ne puštaju kitu dok ti ne poplavi... jel vrište kao da ih kolješ kašikom... jel posle seksa sa tobom menjaju dioptriju jer su im oči ispale... jel si ti uopšte spavao sa nekom torbadžijkom ili ti je ceo cekc samo na monitoru i na maramicama ili peškiru...
 
Da li ste provalili ako ne trazite zene da uvek torbate besplatno, jer naidje neka kojoj se svidite i ona ne trazi nista?

Izgleda da se ne isplati prilaziti zenama, nego cekati da dodju same.:)

Pa da ako startujes sigurno ce te odbiti, a ako ne strtujes bar ima sanse da neka zenska koja ne gleda samo na kesh tebi pridje....

To sam ja odavno porvalio. Odem u grad, upoznam se sa devojkama, placam pice, vozim ih kuci i sve i na kraju nista.... Onda nema svhre, vece sanse imam ako ne radim nista. :D
 
Pa da ako startujes sigurno ce te odbiti, a ako ne strtujes bar ima sanse da neka zenska koja ne gleda samo na kesh tebi pridje....

To sam ja odavno porvalio. Odem u grad, upoznam se sa devojkama, placam pice, vozim ih kuci i sve i na kraju nista.... Onda nema svhre, vece sanse imam ako ne radim nista. :D

Malo sutra nista, njima je hitno isto kao i nama. Nego jedan placa a drugi torba. Zato je bolje biti drugi, nemas kesha a praznis jaja, a prvi ima puna jaja a prazni novcanik.

Ti kad je dovezes autom kuci, ona pesice ode kod drugog na torbanje.
 

Back
Top