Veselinko

Fibo

Ističe se
Poruka
2.313
Nesto sam se danas smejao kao lud na mnogo dobro brashno ;)...
Elem, jel zna forumski svestranoseksualni auditorijum ko je i shta je veselinko?:hahaha:

Za one koji nemaju pojma, to je mladi bik koji obigrava oko krave, ne bi li dovoljno nalozio, da ne kazem razveselio :rotf:, gde kada se krava dovoljno "razveseli", njega sklanjaju (dakle ostaje suva qrca) i dovode priplodnog bika, koji vuce jaja po shtali, da kravi mune svoje seme na brzinu....
Veselinko.:rotf::rotf:

Kako biste okarakterisali takve likove u rl... to su oni drugari koji se druze sto godina sa ribom na koju se loze dok je drugi tovari... to je onaj drugar koji razume nju i kad dobije i kad je nervozna i kad treba izmasira.. a ona se samo razveseli za baju koji ce da uradi ostatak price :p.. jel imate neke price iz zivota, primere ili neke druge definicije VESELINKA :hahaha:
 
Ma ne bih ja tu nikoga potcenjivao,otkud znas oko koliko njih tako neki obilazi i koliko se omastio?Ako je pametan,uhvatice zgodnu priliku i udri.:lol: A takvih prilika ima koliko hoces.
 
Mda, ja to zovem Veselko i bila je tema nekotj, benliga kad...
Bio sam vise puta taj i bas je to frustrirajuce
to je put ka "drugarstvu"
spya.gif

a gledao sam i kako to izgleda sa druge strane
dodje mi zao coveka koliko se trudi da joj bude interesantan
a ona ode sa mnom
joj doslo mi da mu se izvinim sutra

A znam i sta je u pitanju
recimo, nisam morao par puta da ispadnem Veselko
nego sam se zaneo u zezanje i smorio je na kraju
i jedna mi je to i rekla posle dugo vremena
 
a kum moj jedan, pre nego se ozenio, nije imao devojku dugo... a njegovom ocu bilo merak da se ozeni... onako, skroz... i, uvek kad odem kod njih, prodje neko vreme, popijemo malo, a njegov otac otvori dusu i kaze mi: 'rile, kume, pa i bika kad ostroje, makar dodje da pomirise... ovaj moj, nista!'... he hehe...
 
Nesto sam se danas smejao kao lud na mnogo dobro brashno ;)...
Elem, jel zna forumski svestranoseksualni auditorijum ko je i shta je veselinko?:hahaha:

Za one koji nemaju pojma, to je mladi bik koji obigrava oko krave, ne bi li dovoljno nalozio, da ne kazem razveselio :rotf:, gde kada se krava dovoljno "razveseli", njega sklanjaju (dakle ostaje suva qrca) i dovode priplodnog bika, koji vuce jaja po shtali, da kravi mune svoje seme na brzinu....
Veselinko.:rotf::rotf:

Kako biste okarakterisali takve likove u rl... to su oni drugari koji se druze sto godina sa ribom na koju se loze dok je drugi tovari... to je onaj drugar koji razume nju i kad dobije i kad je nervozna i kad treba izmasira.. a ona se samo razveseli za baju koji ce da uradi ostatak price :p.. jel imate neke price iz zivota, primere ili neke druge definicije VESELINKA :hahaha:

ovo sto naovis u dnu posta, te drugare i to, to nije veselinko. zene vole takve bliske prijatelje i nemaju tako pogrdan pogled na njih.
meni je taj veselinko pre decko-klovn, onako, malo budala.....
s tim sto mene takvi likovi iritiraju strasno i ne zelim ih u blizini.
 

Back
Top