Potreban mi je savet od onih koji dobro poznaju dobermane...

nensi_032

Obećava
Poruka
78
Moj decko je dobio na poklon stene dobermana starog 7 meseci...pas ima dobar pedigre,ali imamo mali problem...veterinar kaze da se prehladio,imao je proliv i jednom je povracao,ne moze da jede,ali nema temperaturu i stvarno nam je zao da ga gledamo takvog...jedni kazu da bi smeo da jede granulice sa mlekom drugi kazu da ne sme...sta da radimo...kako da mu pomognemo?!? POMOZITE MOLIM VAS... :((
 
Moj decko je dobio na poklon stene dobermana starog 7 meseci...pas ima dobar pedigre,ali imamo mali problem...veterinar kaze da se prehladio,imao je proliv i jednom je povracao,ne moze da jede,ali nema temperaturu i stvarno nam je zao da ga gledamo takvog...jedni kazu da bi smeo da jede granulice sa mlekom drugi kazu da ne sme...sta da radimo...kako da mu pomognemo?!? POMOZITE MOLIM VAS... :((

Nevezano za pitanje, bas mi zasmeta kad neko nazove psa, svog ljubimca ker.
Elem, pitanje nema veze sa pasminom niti pedigreom. Proliv i povracanje moze da izazove mnogo toga, ali izostanak apetita je uglavnom zuto svetlo, da ne kazem crveno sto podrazumeva izostanak stolice, povracanje, letargija itd. U svakom slucaju promenite veterinara. Ne hranite ga mlekom, ni kada je zdrav. Stvar je u tome, sto dalje od Bg, to nekako i podrazumeva i losiju veterinarsku negu nazalost. Ako vam nije tesko i imate uslove da putujete, i ako se stanje ne popravi ubrzo, javite mi na pp poslacu vam detalje vet. za koga sam sigurna da je odlican. Ili da postujem ovde, ne znam vise koja su pravila povodom toga.
 
Poslednja izmena:

Back
Top