Koliko traje sexanje

Margarina

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.210
Koliko traje u prosjeku ili bi bar trebalo da traje?Koliko je vremenski normalno,a koliko nije.Ovo vremenski mislim pod minute,sekunde su previše.Ustvari koliko traje prosječno *******.Zakomplicirah malo al shvatićete već.I koliko kod vas traje?
 
E vidiš a ja to smatram radoznalošću,al nikako to da kažeš.Vratimo se na temu.Očito nije dovoljno pametna za ovaj auditorijum.Pitam iz vašeg iskustva.Ima li neka nazovi forumska statistika.Anketa mi se baš nije htjela raditi.
 
Koliko traje u prosjeku ili bi bar trebalo da traje?Koliko je vremenski normalno,a koliko nije.Ovo vremenski mislim pod minute,sekunde su previše.Ustvari koliko traje prosječno *******.Zakomplicirah malo al shvatićete već.I koliko kod vas traje?

Koliko traje u prosjeku jedan obed, tusiranje, zvakanje zvake, velika ili mala nuzda..... ili bi bar trebalo da traje?Koliko je vremenski normalno,a koliko nije.Ovo vremenski mislim pod minute,sekunde su previše.Ustvari koliko traje prosječno *******.Zakomplicirah malo al shvatićete već.I koliko kod vas traje?
 
Koliko traje u prosjeku jedan obed, tusiranje, zvakanje zvake, velika ili mala nuzda..... ili bi bar trebalo da traje?Koliko je vremenski normalno,a koliko nije.Ovo vremenski mislim pod minute,sekunde su previše.Ustvari koliko traje prosječno *******.Zakomplicirah malo al shvatićete već.I koliko kod vas traje?

Blablabla..... Koliko traje pravljenje dece?Joj znala sam da ćemi uletiti neko ovako veleuman.Ne viđam te nešto na Sinketovim temama.
pa verovatno nije nikad pa pita da zna;) :zcepanje:

:hahaha::hahaha::hahaha: sestro ja sam svoje prošla,nisam više hetero
 
Koliko traje u prosjeku ili bi bar trebalo da traje?Koliko je vremenski normalno,a koliko nije.Ovo vremenski mislim pod minute,sekunde su previše.Ustvari koliko traje prosječno *******.Zakomplicirah malo al shvatićete već.I koliko kod vas traje?

Pa recimo bez sat vremena, ne treba ni da ulazi;) ja ne znam ljudi šta vi to uradite za 10-20min? Pa ja se tuširam duže od toga....
 

Back
Top