II MEĐUNARODNI SALON STRIPA-23.sep.-10.okt. 2004.

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
Ovo pročitah u zadnjem Politiknom zabavniku pa reših
da to podelim sa kolegama stripoljupcima...


KONKURS:
Rok za slanje radova:
do 10.9.2004.

Adresa za slanje radova:
SKC,Happy Gallery
MEUNARODNI SALON STRIPA
Kralja Milana 48
11 000 Beograd,Srbija I Crna Gora

Propozicije za u ucesnike:
1.Pravo ucesca imaju svi autori stripa iz svih zemalja sveta i svih uzrasta.
2.Obavezno poslati biografiju / ime i prezime,datum i mesto rodjenja,drzavljanstvo /.Bez ovih podataka rad se nece uzimati u razmatranje.
3.Obavezno poslati e-mail adresu,adresu stalnog boravka i brojeve mobilnog i fiksnog telefona za kontakt.Bez ovih podataka rad se ne uzima u razmatranje
4.Pristigli radovi ce biti selektirani od strane zirija za veliku izlozbu Salona.
5.Samo selektirani radovi ce biti zirirani za dodelu nagrada i biti objavljena u medijima, katalogu salona i mesecnom katalogu SKC-a
6.Svi radovi bice vraceni ucesnicima najkasnije 30 dana od zatvaranja salona.

Propozicije za podnosenje radova:
1.Kandidat moze podneti ili poslati samo jedan rad u originalu,obima od 1 do 4 table.
2.Odabir teme,zanra,zutorski pristup i format table za konkurs,potpuno je slobodan.
3.Rad moze biti delo jednog ili vise autora.
4.Posebno navesti naziv rada,autora / e(sa precizno naznacenim funkcijama u izradi stripa) tehniku i godinu nastanka dela.Bez ovih podataka rad se nece uzimati u razmatranje
5.Tekst u stripu mora biti na jednom od jezika naroda bivsih jugoslovenskih zemalja ili engleskom jeziku.

Nagrade:
-GRAND PRIX SALONA / statueta salona,diploma,500e/
-Nagrada za najbolje ostvarenje u domenu klasicnog strip jezika /plaketa salona,diploma /
-Nagrada za najbolje ostvarenje u domenu alternativnog strip jezika /plaketa salona,diploma/
-Nagrada za najbolji scenario(ideju) /plaketa salona,diploma/
-Nagrada za najbolji crtez /plaketa salona,diploma/
-Specijalne nagrade zirija /diplome/
 
Ovo je dobra prilika. Što je najbitnije, za ovu manifestaciju se sigurno zna da će se održati :lol: Keeperu, imaš priliku da pošalješ onaj strip koji si radio za prošlogodišnji konkurs. Ako si ga završio do sada, naravno :lol:
Jedino što mi se ne sviđa je to sa slanjem originala. Glup fazon, a i zastareo. Ne znam koje originale bi trebalo uopšte da pošaljem, kad tekst ispisujem ili na fotokopijama ili kompjuterski. :roll:
 
alien:
Ovo je dobra prilika. Što je najbitnije, za ovu manifestaciju se sigurno zna da će se održati :lol: Keeperu, imaš priliku da pošalješ onaj strip koji si radio za prošlogodišnji konkurs. Ako si ga završio do sada, naravno :lol:
Jedino što mi se ne sviđa je to sa slanjem originala. Glup fazon, a i zastareo. Ne znam koje originale bi trebalo uopšte da pošaljem, kad tekst ispisujem ili na fotokopijama ili kompjuterski. :roll:

Zaboravio sam da kazem da je gost Brian Bolland...
P.S
Prihvati li ti ponudu za moderatora?
 

Back
Top