Енглези о навијачима Хрватске: Болесни фашисти

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
:per:Није ми јасно одакле енглеском таблоиду идеја
да напише овако нешто?
На завршетку вести, нисам могао пронаћи име аутора.
Предпостављам да је у питању неки Србин.
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:


http://www.mtsmondo.com/sport/football/text.php?vest=146161

Opasno se zakuvala atmosfera pred meč Engleske i Hrvatske u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, toliko da je list "San" (The Sun) optužio čelnike Hrvatskog fudbalskog saveza da koriste "bolesnog fašističkog mrzitelja" Marka Perkovića-Tomsona kako bi podstakli svoje fudbalere na veću borbu!

U članku "Sick Heil", list ističe da se pesme Marka Perkovića, koje obiluju mržnjom i koje veličaju zločine ustaša i genocid, puštaju uoči utakmica koje Hrvatska igra kao domaćin.

"Te njegove bolesne slogane uzvikuje hiljade fanova", isti oni koji će u sredu biti na utakmici na stadionu Vembli, navodi "San".

List podseća da je Emil Heski bio na udaru hrvatskih navijača koji su mu uzvikivali razne pogrdne slogane i oponašali majmune svaki put kad bi dobio loptu u prethodna dva duela reprezentacija Engleske i Hrvatske.

"Perkovića, čiji je nadimak Tomson po mitraljezu koji je korišćen u ratu na Balkanu, obožavaju navijači Hrvatske. Oni često nose uniforme nacističkog pokreta ustaša koji su, kao nemačke marionete, upravljale Hrvatskom tokom Drugog svetskog rata. A pesme koje se puštaju sa razglasa maksimirskog stadiona imaju za cilj da dodatno zapale atmosferu", piše "San".

List podseća i na izjavu selektora Hrvatske Slavena Bilića koji je priznao da se u svlačionici puštaju Tomsonove pesme kako bi podigao moral svojim igračima, među kojima je i napadač Arsenala Eduardo da Silva.

Novinari britanskog lista bili su na utakmici koji je Hrvatska odigrala u subotu protiv Belorusije i tvrde da je i tada bilo fašističkih slogana.

Ipak, navodi list, nema naznaka da hrvatski fudbaleri dele Tomsonove stavove i ističe da je i Bilić ranije osudio ekstremnu desnicu u svojoj zemlji i fašističku prošlost.

"San" je pitao Hrvatski fudbalski savez zašto se Tomsonove pesme puštaju uoči utakmica eprezentacija i zašto su navijačima Hrvatske dozvoljeni nacistički pozdravi. Takođe, pitao je i zašto se smatra dozvoljenim da se nacionalni tim povezuje sa pevačem koji glorifikuje genocid.

Umesto tog dobili su sledeći odgovor od portarpola Hrvatskog saveza: "Nadam se da ćemo odigrati dobru utakmicu i da će Hrvatska pobediti".
 
pa poznato je da Hrvati imaju paranoju od Engleza i da ih, stvarno ne znam samo po kom osnovu ,smatraju za podmukle srpske prijatelje koji su vazda bili protiv njihove tisucletne demokracije pa me ni ne cudi sto ce imati rasisticke ispade jer ih mrze iz dna duse
a i Englezi su u paranoji ovog puta sportskoj jer su ih Hrvati u proslim kvalifikacijama izbacili i ponizili na sred Vemblija ,kada su ih pobedili u mecu koji za njih nije imao nikakav znacaj , a Englezima je bio zivot i smrt i tako odose Ruje na prvenstvo , a Englezi na opste iznenadjenje ispusili
tako da ocekujem divan susret sa puno tenizija i incidenata na obe strane :mrgreen:
 
pa poznato je da Hrvati imaju paranoju od Engleza i da ih, stvarno ne znam samo po kom osnovu ,smatraju za podmukle srpske prijatelje koji su vazda bili protiv njihove tisucletne demokracije pa me ni ne cudi sto ce imati rasisticke ispade jer ih mrze iz dna duse
a i Englezi su u paranoji ovog puta sportskoj jer su ih Hrvati u proslim kvalifikacijama izbacili i ponizili na sred Vemblija ,kada su ih pobedili u mecu koji za njih nije imao nikakav znacaj , a Englezima je bio zivot i smrt i tako odose Ruje na prvenstvo , a Englezi na opste iznenadjenje ispusili
tako da ocekujem divan susret sa puno tenizija i incidenata na obe strane :mrgreen:

Što bi reko Žorž u lepoti poroka... Da bog da jedni drugima oči povadili...:hahaha1:
 
pa poznato je da Hrvati imaju paranoju od Engleza i da ih, stvarno ne znam samo po kom osnovu ,smatraju za podmukle srpske prijatelje koji su vazda bili protiv njihove tisucletne demokracije pa me ni ne cudi sto ce imati rasisticke ispade jer ih mrze iz dna duse
a i Englezi su u paranoji ovog puta sportskoj jer su ih Hrvati u proslim kvalifikacijama izbacili i ponizili na sred Vemblija ,kada su ih pobedili u mecu koji za njih nije imao nikakav znacaj , a Englezima je bio zivot i smrt i tako odose Ruje na prvenstvo , a Englezi na opste iznenadjenje ispusili
tako da ocekujem divan susret sa puno tenizija i incidenata na obe strane :mrgreen:

И због победе на Вемблију ,Месић је добио онај орден од Руса
 
pa poznato je da Hrvati imaju paranoju od Engleza i da ih, stvarno ne znam samo po kom osnovu ,smatraju za podmukle srpske prijatelje koji su vazda bili protiv njihove tisucletne demokracije pa me ni ne cudi sto ce imati rasisticke ispade jer ih mrze iz dna duse
a i Englezi su u paranoji ovog puta sportskoj jer su ih Hrvati u proslim kvalifikacijama izbacili i ponizili na sred Vemblija ,kada su ih pobedili u mecu koji za njih nije imao nikakav znacaj , a Englezima je bio zivot i smrt i tako odose Ruje na prvenstvo , a Englezi na opste iznenadjenje ispusili
tako da ocekujem divan susret sa puno tenizija i incidenata na obe strane :mrgreen:

Али ти не би био Бундица, кад у причу не би увлачио Србе.
Пази молим те.
Чак се не спомиње ни С од Србије у целом тексту ал онда наступа
бранитељ....:dash::dash::dash:
 
pa poznato je da Hrvati imaju paranoju od Engleza i da ih, stvarno ne znam samo po kom osnovu ,smatraju za podmukle srpske prijatelje koji su vazda bili protiv njihove tisucletne demokracije pa me ni ne cudi sto ce imati rasisticke ispade jer ih mrze iz dna duse
a i Englezi su u paranoji ovog puta sportskoj jer su ih Hrvati u proslim kvalifikacijama izbacili i ponizili na sred Vemblija ,kada su ih pobedili u mecu koji za njih nije imao nikakav znacaj , a Englezima je bio zivot i smrt i tako odose Ruje na prvenstvo , a Englezi na opste iznenadjenje ispusili
tako da ocekujem divan susret sa puno tenizija i incidenata na obe strane :mrgreen:

Вероватно што су били против њихове швабске браће. Него ти енгези јесу одвратни. Пред прошли меч сломише ногу Едуарду, а сада Модрићу у Премијер лиги. Случајност?
 
И због победе на Вемблију ,Месић је добио онај орден од Руса
aha samo sto su mu ga Rusi dali 2 godine ranije ,vidoviti ljudi neki :mrgreen:
Али ти не би био Бундица, кад у причу не би увлачио Србе.
Пази молим те.
Чак се не спомиње ни С од Србије у целом тексту ал онда наступа
бранитељ....:dash::dash::dash:
ne avetaj :roll:
Вероватно што су били против њихове швабске браће. Него ти енгези јесу одвратни. Пред прошли меч сломише ногу Едуарду, а сада Модрићу у Премијер лиги. Случајност?
pa upravo tako ,kao i zbog britanskog surovanja sa cetnicima ,a i oko priznavanja HR 91. su Englezi najduze u EU oklevali ,a onaj Tejlor kako je odvalio malog cigu ja kontao da nece na noge vise stati:eek: ,ali zilavo cigance :mrgreen:
 
aha samo sto su mu ga Rusi dali 2 godine ranije ,vidoviti ljudi neki :mrgreen:

ne avetaj :roll:

pa upravo tako ,kao i zbog britanskog surovanja sa cetnicima ,a i oko priznavanja HR 91. su Englezi najduze u EU oklevali ,a onaj Tejlor kako je odvalio malog cigu ja kontao da nece na noge vise stati:eek: ,ali zilavo cigance :mrgreen:

Добар је загорели усташа. И Модрићу је сада, Бојер исто из Бирмингема сломио ногу, па су због тога кроасани попиздели. Могу да испадну.
 
Pa otprilike, mozda za nijansu bi bili blazi.
citam dole u komentarima u Sun-u na ovu vest,
sve balkance smatraju za zaostale i primitivne.

eнглези су старе жидо-масонске змије, а њихово мишљње је релевантно као и шиптарско, о било чему, па и о хрватима
 
Pa otprilike, mozda za nijansu bi bili blazi.
citam dole u komentarima u Sun-u na ovu vest,
sve balkance smatraju za zaostale i primitivne.

Енглези се сматрају аристоркатама, аријевцима... И онда оду на летовање, фудбалско гостовање, Егзит или Гучу и буду већи примитивци од балканаца са све шиптарима. Одвратан народ, ваистину.
 

Back
Top