Прећутани Ђинђић (о КиМ-у)

Poruka
22.423
Прећутани Ђинђић (о КиМ-у)

Помаже Бог Браћо и Сестре..

Овако...питање КиМ-а..које данас мучи сваког поштеног Србина али и друге коју нису острашћени мржњом према Србима...те непрестана прозивања упокојеног Српског премијера..и стављања њему на терет ствари које није урадио...али знамо и да се поједини из ЛДП,ДС и Г17 позивају на Ђинђића...и себе сматрају наследницима политике...мада свако са два грама мозга зна да нису....ни прошли поред његве политике..
Истина био сам велики критичар Ђинђића...за његовог живота (онако у свом политичком деловању..које није ко зна каквог утицаја имало)...али само јер сам сазнао неке ствари...касно....данас се трудим из тог разлог да будем што више обавештен ... :)
:D

Ево шта је покојни премијер причао о КиМ и само ако пажљиво слушате можда приметите...да је био у праву за неке ствари...100%.




Други разлог због чега почињем ову тему је идолопоклоничко понашање неких Срба и обожавање страначких лидера до те мере да не признају ни спасоносну идеју...(мада их нема за сада) ако долази из другог политичког табора...
Дали нам се такво понашање одбило од главу на примеру КиМ-а...
И још горе зашто данас настављамо такбвву политику...

Хвала..
п.с
Надам се да је био довољан увод :)


Слобода за КиМ..арбанашки терористи правац за Киргистан...
:ok:
 
Kad je trebala da se brani Srbija nesto drugo je pricao,a svi dobro znamo sta i odakle.......ovde je vecznao da ce biti ubijen,pa je palo malo vadjenja,ali intervju je ok.

Јел слушаш ти себе??
Знао да ће бити убијен..па могао је да оде на тахити..и да буде жив..
Убили су га усташко-удбашки месари...јер није био за њихове игре...
 
:think:...........:roll:...........:dash:

p.s:hahaha:

Ајде док лупаш главом, да ти објасним...

ДСС РУЛЛ ИНДИД...

Једина нормална странка у Срба...која не живи на рачун блаћења других СРС,СНС и НС и претње Србима како ће завршити у димензији црног сунца...ако гласају за неког другог осим ДС,Г17,ЛДП и СПО...итд...

Значи нормална политика....
 
ne znam da li se secate njegovog poslednjeg intervjua koji je dao na b92....tada je izrekao neke stvari koje su jos konkretnije od ovih koje je izneo ovde..secam se da sam tada muzu rekla..joj Zorane sto tako rece ovi cete skloniti..misleci na spoljne ,,prijatelje..nije proslo par nedelja Djindjic je ubijen....hm
poslednjih meseci zivota vrlo cesto je glasno govorio o problemu Kosova....i znam da su neke reakcije od napolje bile prilicno negativne....i nekako sam prosto znala...da je to pitanje jedno od kljucnih koji ce mu na neki nacin zapecatiti politicku karijejru ali nikad nisam pomislila da ce se usuditi da ga i fizicki uklone...ali upravo se to desilo.......price oko njegovog uklanjanja zbog povezanosti sa mafijom su toliko minorne...kljucne stvari koje su tu presudile je njegov stav o ineteresima Srbije i Kosova..koje su poprimile oblik takav da se dojucerasnjim Djindjicevim prijateljima od spolja nije svideo i ugrozavao je interese i promenu manevrisanja...a to se nije smelo dopustiti...a vreme ce pokazati da je tako
ja licno mislim da njega nisu uklonili politicki portivnici iz Srbije vec interesi koji su raspletom srpske krize bili ugrozeni....
 
Poslednja izmena:
то је евидентно ко га ликвидирао

земунски клан, Улемек, Звездан Јовановић сигурно нису

Једним потезом су убили Ђинђића, и уклонили ЈСО која је била врло опасна за шиптаре, а и земунски клан који је био пун сведока cedomorovih мафијашких радњи
 
ne znam da li se secate njegovog poslednjeg intervjua koji je dao na b92....tada je izrekao neke stvari koje su jos konkretnije od ovih koje je izneo ovde..secam se da sam tada muzu rekla..joj Zorane sto tako rece ovi cete skloniti..misleci na spoljne ,,prijatelje..nije proslo par nedelja Djindjic je ubijen....hm
poslednjih meseci zivota vrlo cesto je glasno govorio o problemu Kosova....i znam da su neke reakcije od napolje bile prilicno negativne....i nekako sam prosto znala...da je to pitanje jedno od kljucnih koji ce mu na neki nacin zapecatiti politicku karijejru ali nikad nisam pomislila da ce se usuditi da ga i fizicki uklone...ali upravo se to desilo.......price oko njegovog uklanjanja zbog povezanosti sa mafijom su toliko minorne...kljucne stvari koje su tu presudile je njegov stav o ineteresima Srbije i Kosova..koje su poprimile oblik takav da se dojucerasnjim Djindjicevim prijateljima od spolja nije svideo i ugrozavao je interese i promenu manevrisanja...a to se nije smelo dopustiti...a vreme ce pokazati da je tako
ja licno mislim da njega nisu uklonili politicki portivnici iz Srbije vec interesi koji su raspletom srpske krize bili ugrozeni....




Mnogi zaboravljaju da su ga pred kraj najvise kritikovali razni Pescanici i ostale NVO.
 
Pa to što priča Đinđić, pričaju svi političari.
Ђинђић је о томе причао и истински стајао иза својих речи. Зато је и платио главом, јер се успротивио светским моћницима и њиховим плановима.

Данашњи жути само декларативно причају о томе, пуна су им уста .... и ништа више !
 
"...to što kažu ljudi... to nije istina"
Nikad se nećemo dogovoriti da li je ubijen zato što je bio patriota ili zato što nije bio patriota.
Takve su te igre političke. Ima tu mafije, patriota, NATO fašista i njihovih brabonjaka. Vrte se velike pare, veliki interesi, velika OBEĆANJA. Znamo kakva obećanja je i kome davao Z.Đ. i ne samo on. Takođe znamo kakve je ustupke i od koga imao isti taj Z.Đ. Na kraju, mislim da nije ni bitno ko ga je ubio.
I Slobu su ubili u zatvoru pa nikom ništa. A znamo ko i kako ga je isporučio. Ubili su Slobu i skoro sve Srbe koji su otišli u Hag.
 

Back
Top