Predlozite dobru simulaciju.

Farming simulation ,germantruck, prva je svrha da kupujete nove kombajne traktore mehanizaciju naravno sejete .... Druga po meni bolja vozite kamion po nemackoj tj pravite kompaniju u pocetku radite za nekog drugog ali cim nabijete dovoljan lvl mozete se osamostaliti i pocetu da pravite svoje carstvo kupujete garaze kamione zaposljavate radnike (kratak opis ove dve igrice )
 
:tease:

Pitam zato sto ne postoji bolja igra od The Sims gde brines o coveculjcima, oblacis ih, sredjujes i sl.... e sad ako mora da bude samo u smislu da teras coveculjke da nesto rade, ima i drugih dobrih...:lol:

Evo par igrica koje imaju sl. koncept kao The Sims (gradjenje, upravljanje..)


Simcity 3000
Cultures
Age of empires
Bullfrog Hospital
 
Poslednja izmena:
Treba mi igrica za djevojčice,tinejdžerke. Nešto kao The Sims.Dajte mi samo naziv igrice a ja ću se snaći....

Hardal oće maloj da pokloni za valentinovo... IGRICU!!! :cepanje:

Rapelay. Svidiće joj se.

EEE, imanešto nije ni slično simsu ali je nekako pičkasto i dječije: Trine i Torchlight. Torchlight je čak odlična igra, prešao sam je. Nije ni teška,mislim da je ~700MB.
 
Poslednja izmena:
Kada radim instalacije često mi ljudi traže da djeci instaliram neku igricu. Mnogi mi kažu "sims imam daj nešto drugo za djevojčicu". A, i ne mora biti kao sims samo neka je za djevojčice....Za dječake imam nekih sportskih i uglavnom njih guram ali za djevojčice imam samo Sims...
 
Pa instaliraj im bilo kakvu igru, npr. Crysis. Nećeš pogriješiti. Izgleda lijepo ima svega. Novi CoD, Serious Sam... tako to. . Ako joj se ne svidi nek kaže. Problem je samo sa onim tinejdžerkama koje nikad nisu igrale igrice, njima samo bukmarkuj profil na fejsu, i uputi je kod drugarice-gejmerice, jedino je ona može navući na igre, a onda imašlak zadatak.
 
IVAO (International virtual aviation organization) je ne profitabilna,besplatna i naj popularnija mreza za online letenje u Evropi koja pilotima pruza servis kontrole letenja u realnom vremenu.
Kao clan IVAO mreze bicete u mogucnosti da letite uz kontrolu letenja, koju ce za vas vrsiti drugi clanovi IVAO mreze , i vas dozivljaj virtuelnog letenja dovedete na visi nivo. Letecete kao pravi komercijalni ili vojni pilot, jer IVAO pruza mogucnost simulacije i vojnog vazduhoplovstva.

Od nedavno (pocetak 2010 godine) IVAO mreza je dobila i svoju Srpsku diviziju u kojoj su organizovani piloti i kontrolori iz nase zemlje. Nasa divizija je mlada, ali puna entuzijazma i zelje da postane jedna od naj vecih IVAO divizija u regionu. Za tak onesto ste nam potrebni Vi !!
Registruj te se na: i u Diviosn Member birajte Belgrade OIF.

Zasto IVAO?

Vise je razloga zbog kojih bi trebalo da se odlucite bas za IVAO mrezu.
Nasa mreza pruza najbolji servis od svih postojecih mreza za online letenje po pitanju softvera, realnosti video prikaza drugih aviona na mrezi i realnosti simulacije uopste.
Jedino IVAO pruza mogucnost prikaza padavina,snega,realnih oblaka, simuliranja turbulencija i drugih meteoroloskih pojava bez potrebe za instaliranjem dodatnih programa (sem bazicnog klijenta za online letenje, zvan IVAP).
Takodje IVAO mreza za online letenje dozvoljava upotrebu avijacije specijalne namene a to je vojna avijacija,policija,vatrogasne,spasilacko-tragacke sluzbe uz pridrzavanje IVAO propisa po ICAO real life standardima. Na taj deo treba posebno obratiti paznju jer,SVAKA SIMULACIJA RATA,INVAZIJE i slicnog je NAJSTROZE ZABRANJENA!

Software development tim IVAO-a je razvio podrsku za naj popularnije simulatore letenja (FS2002, 2004, FSX, XPLANE, FLY ) tako da cete sigurno biti u mogucnosti da uzivate leteci sa nama. Nasa divizija na IVAO mrezi ce pruziti svoj maksimum da obezbedi kvalitetnu kontrolu letenja nad nebom Srbije i Crne Gore kao i sto kvalitetniju obuku svojih clanova, bilo da se radi o pilotima ili kontroli leta.

Za razliku od drugih mreza IVAO je prvenstveno okrenut potrebama pilota i simulaciji sto realnijeg okruzenja tokom letenja, a prijateljska atmosfera je osnova na kojoj je nase udruzenje nastalo.

Pozivamo i vas da nam se pridruzite i uzivate u maksimalno realnoj simulaciji letenja na IVAO mrezi.
Jos neke informacije vezane za Beogradski vazdusni prostor: http://www.ivaoserbia.net/fir.php


Ukoliko imate bilo kakva pitanja u vezi konektovanja na mrezu,registracije (potrebni su vam sajtovi) i slicnog mozete ih postavljati u ovom topiku...

Hvala :D
 
rK51fZ0.png
Pridružite se http://secura.e-sim.org/lan.183013/
 

Back
Top