Reorganizacija ovog pdfa

Poruka
4.031
Mislim da je ovaj pdf potrebno reorganizovati u smislu da treba otvoriti jednu najopstiju temu o OSima gde bi korisnici iznosili svoje impresije o raznim OSima, gde bi o tome bila slobodnija prica (jer je glupo zbog neke sitnice otvarati celu temu,a npr.neko pre dve godine vec pisao o tome) i ''sitnim'' problemima i trikovima...Nije OS samo internet ili samo neki softver,ili multimedija,OS je mesto gde se sve te stvari prozimaju i zasluzuje nesto vise od ovih pojedinacnih stvarcica...Takodje mislim da temu Moj Ubuntu treba preimenovati u Moj Desktop il nesto tome slicno,posto time diskriminisemo ogroman broj korisnika koji ne koriste Ubuntu ili cak i ne znaju sta mu to dodje,treba primenjivati Zakon o diskriminaciji i ovde :) ;)...
 
Takodje mislim da temu Moj Ubuntu treba preimenovati u Moj Desktop il nesto tome slicno,posto time diskriminisemo ogroman broj korisnika koji ne koriste Ubuntu ili cak i ne znaju sta mu to dodje,treba primenjivati Zakon o diskriminaciji i ovde :) ;)...

Tema "Moj Ubuntu" je napravljena za korisnike koji koriste taj sistem. Ne koristi se samo za izgled Desktop-a vec i za razgovor o samom sistemu. Isto tako postoje teme i za druge sisteme recimo "Microsoft Windows Vista - Opsta Diskusija" i "Mac OS X Tigar, Leopard...".
Ako zelis, mozes da otvoris temu "Moj Desktop" ili kako vec, gde ce moci da se kace slike Desktopova i gde ce moci da se diskutuje o njima.
 

Back
Top