Ни Америка ни Русија..већ Србија

Ја Србин или држављанин Србије....подржавам


  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
koje ankete...pa ja sam za savremenu jaku i stabilnu srbiju....ali ne i za DSS koji si ti podmetnuo...zato necu ni da glasam....da bi srbija postala takva mora da ima politicku elitu koja se potpuno razlikuje od ove sadasnje....vodja te politicke opcije mora biti iz centralne srbije....a posto je to skoro nemoguce.....potpuni sam pesimista...
ali mi dojadise vise price kako srbija treba da ide u EU,drugi tvrde u rusiju,treci u ameriku....IMA LI SANSE DA SRBIJA BUDE SRPSKA ????
 
sve u svemu, meni je bizarno i bolesno stavljati nasu zastavu pored ove apardhejske i rasisticke zastave. cista uvreda.

no, sta da se radi, masa ljudi ovde malo i bilo cemu zna.

ovaj pogotovo sta mu pise u lokaciji.
ko da mu ovaj superizraelac aleksandar pisao, kome sam uzgred jednom prevodio himnu izraela (dotle nije znao ni o cemu se radi i zasto se himna zove tikva) te je stavio u potpis na nekom forumu..

bespuca buranijskih polja
 
המלאך הלבן במנזר מלשבה

150px-Meister_von_Mileseva_001.jpg
 
sve u svemu, meni je bizarno i bolesno stavljati nasu zastavu pored ove apardhejske i rasisticke zastave. cista uvreda.

no, sta da se radi, masa ljudi ovde malo i bilo cemu zna.

ovaj pogotovo sta mu pise u lokaciji.
ko da mu ovaj superizraelac aleksandar pisao, kome sam uzgred jednom prevodio himnu izraela (dotle nije znao ni o cemu se radi i zasto se himna zove tikva) te je stavio u potpis na nekom forumu..

bespuca buranijskih polja

cetvrtina jevreja u izraelu su pravoslavci, nemoj tako:rtfm:
 

Back
Top