Steriltet - Radost rađanja

Molim vas da mi napišete vaše mišljenje ili iskustvo sa Slobodanom Tešićem.
Odgovori su mi potrebni zbog prijatelja koji namjeravaju da idu kod njega radi steriliteta.
Hvala.

A kako bi moglo da se desi da on zna vise od lekara koje rade u drzavnim ustanovama?

Hilandar(Manastir koji je poznat po lecenju steriliteta biljem) ne naplacuje ni dinar naravno.
 
Dobro vece, posto sam ja nov clan, molila bih administratora ( ili moderatora - ne znam kako vec to ide ) da proslede informaciju coveku pod imenom Ludi Milojko 3 da moze da potrazi ordinaciju ............u Beogradu - oni su upravo specijalizovani za sterilitet - posebno takav - uzrokovan stresom. To je alternativna medicina, ali je u pitanju lekar. Lecenje je, medjutim, sasvim u materijalnoj formi ( preparati ) i ukoliko ovim ljudima to ne odgovara niko ih ni na sta nece terati. Poenta je u tome da i plod bude lepo i zdravo formiran - a ovde je i to jedna od posledica. Tu se, generalno, lece hormonski poremecaji, ali na prirodan nacin - lecenjem imuniteta; ja licno sam se lecila - ali moj motiv nije bio zelja da imam dece, tako da ja licno ih posle toga nisam radjala; medjutim i dan danas sam pod nadzorom tog lekara u smislu kontrole, a i poznajem par koji je posle njih "zatrudneo" i izrodio zdravo dete ... Hvala.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Cao Jelena, dobro dosla na ovaj forum !!! :)
Za pocetak, najbolje da procitas pravilnik foruma koji ce ti reci sta se ovde sme sta ne sme.
Nadam se da cemo se druziti ovde, videces, ovde ima puno zanimljivih tema ne samo na zdravlju vec i na ostalim podforumima.

Pozdrav !!!

:zag:
 
Cao! Od ljudi koji su bili kod pomenutog travara dobila sam spisak travki od koji se prave cajevi:
1) pre podne- 1 solja zalfije (Salvia off.)
2) popodne- 1 solja crvenog zdravca (Geranium robertianum)
3) uvece- 1 solja maticnjaka (Melissa off.)
Caj se spravlja od 1 kafene kasicice na 2 dcl.prokljucale vode-odstoji 15-20 min-procedi-ohladi i pije gutljaj po gutljaj.Cajevi 1 i 3 mogu se zasladiti medom!
Ujutru i uvece pola sata pre jela uzeti plasticnu kasicicu maticnog mleca.
U toku dana uzeti 3x10 kapi propolisa u vodi ili na kocki secera.
U casu vode svako vece razmutiti 2 kaf.kasicice meda i 2 kasicice jabukovog sirceta.

Eto,to je to pa probajte,nista ne kosta,ne moze da steti a mozda i pomogne!
Pozdrav!!
 
dobro vece
ovako,cula sam za doticnog gospodina,ali nisam probala njegove ajmo reci cajeve
imam jakooooooooooo puno iskustva sa sterilitetom,tacnije sa nepostojanjem pokretnih spermatozoida u ejakulatu,jedan od najtezih vrsta steriliteta...............7 VTO do sada,u pripremama za osmim,samnom sve ok
sto se tice te opcije tipa travari i sl.,sjedne strane smatram da je to potpuno gubljenje vremena,zivaca,energije i novca,a opet s druge strane postoje neki ljudi kojima je pomoglo,pa posto sam prosla narodski receno i sito i reseto odlucila bih se da probam u krajnjem slucaju sto je rekla moja najdraza paralijan ,ojacace mi imuni sistem

sda ne bitno je dali ces da probas sa gospodinom slobodanom ili ne,samo ti iskreno savetujem da odes kod lekara i to ne samo kod jednog ,vec kod vise njih da cujes razlicita misljenja ,smatram sebe dovoljno kompetentnom ,s`ôbzirom na podebelo iskustvo i osoba koja je medicinski radnik
ako imas pitanja ,slobodno se javi,
 
Koliko dugo tvoji prijatelji pokusavaju da imaju bebu? Sve do 1.5 godine je ok i ne smatra se sterilitetom.

to je relativno,medjutim sada se nakon 6 meseci vrse neki osnovi pregledi pored ultrazvuka,a vec nakon godinu dana,rade se skoro svi pregledi,tipa spermogram,testovanje na sve moguce bakterije,HSG,a ako dr smatra da je potrebno i histeroskopija,zatim postkoitalni test,naravno hormonski status itd
 
Koliko dugo tvoji prijatelji pokusavaju da imaju bebu? Sve do 1.5 godine je ok i ne smatra se sterilitetom.
Pa,ako do jedne godine ne dodje do trudnoce,to se vec smatra sterilitetom i trbalo bi vec poceti sa pretragama...... I,mi smo radili terapiju,tj 2 terapije kod Slobodana Tesica ali nam nije pomoglo.... Ali,poznajem jedan par koji je isao kod njega i nakon par mjeseci se desila trudnoca. Sada ne znam da li od njegove trudnoce ili se desilo spontano. Mi smo bebu dobili vantjelesnom oplodnjom,nakon 13 godina cekanja,tako da ti je moj savjet,oko imate ozbiljan problem,da preduzmete i odgovarajuce mjere.......Obilazili smo mi sve i svasta a godine zacas prodju.....Puno srece!!!!!!!!!!!!!!
 
Cestitke! I hvala, sreca ce nam svakako trebati.
A sta je bio kod vas problem?
Problem je bio kod mm. Imao azoospermiu(najtezi oblik muske neplodnosti),u ejakulatu nije imao apsolutno nista,pa morao na biopsiju....Tek kada su mu pronasli malo materijala,isli na vantjelesnu oplodnju.... Najveci problem je bio u tome,sto on oupste nije pristajao na biopsiju.....Bili smo i kod Save Bojovica(dobanovci),skoro 2 god. Tvrdili su da imaju visoku stopu uspjesnosti,ni to nije pomoglo.....I,nema gdje nismo jos sve isli.....Na kraju sam i sama vrsila pritisak na svog muza,zeljela sam bebu vise od svega,patila,godine prolazile......Sve to kosta psihicki a finansijski..... Nadam se da vas problem nije tako ozbiljan,nekima pomogne i neka obicna terapija i eto bebe.... Potrebno je samo uraditi nalaze i naci pravog doktora.... Moja prijateljica nije imala 2 godine djecu otisla doktoru i u sljedece 2 godine dobila dvoje djece...... Nije imala ovulaciju,dobila terapiju i eto,bebica...... A,da li ste vi vec radili neke pretrage i koliko ste u braku?????
 
Samo da pozdravim parove koji su u istoj borbi kao i mi.
O Slobadanu Tešiću ne bih da komentarišem sem da je to čovek koji na tuđoj muci zarađuje.
Neka od vas je ispisala već recept koji on prosleđuje,i koji naplaćuje 200 eura za 2 meseca upotrebe...
samo smo kilograme od mleča dobili,i da!Nismo bili prehlađeni,hahahaha...dugo posle terapije...
Ništa bez medicine...
Mi smo u 3.postupku IVF
 

Back
Top