Jako ozbiljno pitanje

GreenFairy

Aktivan član
Poruka
1.631
Mene zanima sta vi mislite o tome-pocnete tako da se sexate i u sred sexa se posvadjate, sta raditi dalje? Nastaviti ili prekinuti? Ili nastaviti i dati sve od sebe da svrsite sto pre, pa partnera kazniti ostavivsi ga bez orgazma
 
Pa kako ja njega da istucem? Sisom u glavu?
Ето решења! :D
Pa eto tako pocnemo da pricamo npr o muzici i on kaze da vecina nasih muzicara koje slusam mucu mesto sto pevaju
Па баш вам је добар тај секс кад током њега причате о музици... :neutral:
Што не пробате да се сексате ћутећи, или се не договорите да причате само безобразне перверзлуке током торбања?
 
Mene zanima sta vi mislite o tome-pocnete tako da se sexate i u sred sexa se posvadjate, sta raditi dalje? Nastaviti ili prekinuti? Ili nastaviti i dati sve od sebe da svrsite sto pre, pa partnera kazniti ostavivsi ga bez orgazma

pa ako umete to da iskoristite da zagrejete stvar, pa malo vatre u krevetu nije na odmet...ako ne, svrsi a on nek se pusi...:)
 
Ma daj, sigurno i tvoj nekad u toku sexa, dok pere zube, krene da cedi pastu iz sredine i ti popizdis

Јеси ли ти сигурна да знаш шта је секс? :eek:

Мислим, ко пере зубе у току секса, а онај други још гледа одакле се паста цеди? :dontunderstand::dontunderstand:
Да нијеси нешто помијешала? :confused:
 
To sto ti ne peres zube u toku sexa samo govori o tvom odnosu prema licnoj higijeni. I mesto da se stidis ti se hvalis ovde

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Е, насмеја ме сад!
Дође ми да поставим анкету, колико људи пере зубе У ТОКУ СЕКСА! :eek::eek:
И колико њих се свађа око музике и судова! :eek::eek:

Мени нешто није добро, ја сам вероватно нека уврнута жена... :confused:
 

Back
Top