o srpskom fenomenu

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
zvanom INAT.
koliko ga ima u vasim vezama? koliko je vas koliko one druge strane?

ja nisam inadzija ali nekako uvek naletim na takve. i uvek se shokiram koliko me takvo ponasanje natera da budem jos tvrdoglavija od doticnog. bezveze.
 
rodjen si da nekome teras inat... e bas nisam! he hehe... to, ako 'oce da se inati, moze da se inati kol'ko god hoce... sto se mene tice... ne mogu da se akam... kad je prodje, neka dodje da razgovaramo... kao ljudi... uz pivo i rebarca u kajmaku... a moze i sopska jedna, zbog nje... pa, nema... tako se to radi kod nas, modernih ljudi evropskih shvatanja... to ne sme, bre, da bude ni trunka agresije... samo razumevanje i razgovor, razgovor, razgovor...
 
zvanom INAT.
koliko ga ima u vasim vezama? koliko je vas koliko one druge strane?

ja nisam inadzija ali nekako uvek naletim na takve. i uvek se shokiram koliko me takvo ponasanje natera da budem jos tvrdoglavija od doticnog. bezveze.

Pusti te srpske fazone inata nego zgrabi osobu koju volis svom snagom, jer mozda sutra neces imati tu priliku.
 
zvanom INAT.
koliko ga ima u vasim vezama? koliko je vas koliko one druge strane?

ja nisam inadzija ali nekako uvek naletim na takve. i uvek se shokiram koliko me takvo ponasanje natera da budem jos tvrdoglavija od doticnog. bezveze.

INAT - društvo srpsko-turskog prijateljstva nosi to ime.
Ako je za utehu, iako je naša osobina, bar mu je ime stranog tj. turskog porekla.

A ti si najveća inadžijka na forumu, ne dižeš džabe temu o tome svako malo! :D
I nemoj da se inatiš, nego prihvati moju ocenu bez inaćenja, pa tako dokaži da nisam u pravu!
P.S. tebi za ljubav nisam stavio onog zelenog smajlija, iako i dalje mislim da nije ciničan nego samo veseo! Vidiš kako ja ne teram inat... :lol:
 
INAT - društvo srpsko-turskog prijateljstva nosi to ime.
Ako je za utehu, iako je naša osobina, bar mu je ime stranog tj. turskog porekla.

A ti si najveća inadžijka na forumu, ne dižeš džabe temu o tome svako malo! :D
I nemoj da se inatiš, nego prihvati moju ocenu bez inaćenja, pa tako dokaži da nisam u pravu!
P.S. tebi za ljubav nisam stavio onog zelenog smajlija, iako i dalje mislim da nije ciničan nego samo veseo! Vidiš kako ja ne teram inat... :lol:

evo necu da se inatim, svecano obecavam:lol:

ma ja to drugacije gledam. mislim, ne inatim se JA, nego ON, pa ondak MORAM i ja:confused: budem prinudjena na nesto protiv svoje volje i prirode:whistling:.
on uvek prvi pocne!!!:sad2:
 
Nisam Srbin, Marsovac, stoga bojim se da mi je tesko sagledati taj pojam, inat, iz pravog ugla. Cuo sam da ga zele zavesti kao brend i izvoziti zajedno s malim Srpcicima u inostranstvo :mafijas:..
 

Back
Top