Vashke

Nema više dobrih, tj. efikasnih šampona, losiona, i ostalih hemikalija protiv vašiju.
Možda mogu da ti pomognem, ali su mi potrebne još neke informacije, pa ako hoćeš javi mi se pm-om.
Ako ne budem mogla ja, daću ti nekoga ko može.
 
Petrolej!!!!!!! :shock: :evil: nemoj da ti tako nesto padne na pamet,molim te!!!!!!
Postoji sampon Gamex,protiv vasaka je,mozes da odes kod lekara i da ga dobijes na recept.
 
Gore sam mislila na Gamex. Isto je i sa drugim preparatima koji se mogu naci u apotekama.
Nekada je korishcen petrolej, ali ja sam takodje mishljenja da ga ne treba koristiti.
 
Ni sada nije potreban recept, ali znam iz vishegodishnjeg iskustva (svog, sa svojom decom i tudjih) da to vishe ne deluje.
Na Zapadu su josh pre vishe godina uradili neka ispitivanja (da li i koliko od toga je zvanichno i potpuno objavljeno, ne znam) i doveli u direktnu vezu korishcenje preparata za suzbijanje vashiju sa tumorom na mozgu, kod jednog broja dece.
Postoje drugi nachini, veoma efikasni. Ja znam jedan, ali ne mogu ovde da objashnjavam, zato sam osobi koja je ponudila da mi se javi pm-om.
Inache, ne bavim se nikakvim lechenjem, niti bajanjem, niti spravljam lekove, samo hocu da pomognem ako mogu, a ovo shto znam, znam sa sigurnoshcu i iz iskustva.
 
Naravno da sampon Gamex mozes da kupis u svakoj apoteci i da nije potreban recept,ali htela sam reci da se ovaj lek nalazi na pozitivnoj listi,tj. ako odes kod lekara i dobijes recept ,neces platiti taj isti Gamex.
Posle pranja kose Gamexom,u vodu za ispiranje dodaj malo sirceta ,zatim nekim gustim cesljem povadi te vaske.Postupak ponovi za 7 dana.
 

Back
Top