predrasude

little jaaa

Zainteresovan član
Poruka
107
Pitanje za muskarce: da li imate predrasude prema devojkama koje imaju specificno zanimanje, recimo go go igracice?
Npr upoznate se sa njom deluje vam kao fina, normalna devojka, da li bi pala u vasim ocima posto vam otkrije svoje zanimanje? ili bi reagovali u fazon ok job is job?:super:
 
Pitanje za muskarce: da li imate predrasude prema devojkama koje imaju specificno zanimanje, recimo go go igracice?
Npr upoznate se sa njom deluje vam kao fina, normalna devojka, da li bi pala u vasim ocima posto vam otkrije svoje zanimanje? ili bi reagovali u fazon ok job is job?:super:

naravno da imam ,morala bi da prekine da radi taj usrani posao i promeni karticu na telefonu :rumenko:
 
vece predrasude (znam da je lose to, majke mi!) imam prema onim devojkama koje su se primile da su neke poslovne zene i sefovi ne znam kakvi... pa, kamioni, avioni... telefoni... rade za neku firmu gde ih gazda izrabljuje... rintanje po 12 sati dnevno... od jutra do mraka... nema se vreme ni za sta drugo... odnos robovlasnik-rob sa sefom... ali su to 'nase kancelarije'... 'nas prostor'... 'nasi magacini'... znate one naprzene likove... ima ih i kod muskaraca isto... sto se tice igracica, nisam upoznao nijednu... al' sam zato upoznao pevacica, ne znam broj... i, ima i 'vakvih i onakvih... ne moze to da se oceni po poslu... to je individualna stvar... ko i kad je sve drugo u pitanju...
 
Pitanje za muskarce: da li imate predrasude prema devojkama koje imaju specificno zanimanje, recimo go go igracice?
Npr upoznate se sa njom deluje vam kao fina, normalna devojka, da li bi pala u vasim ocima posto vam otkrije svoje zanimanje? ili bi reagovali u fazon ok job is job?:super:

M..... možda sam paglu i seljanka i to ali..... šta je to go go igračica? :rumenko: i je l ima to neke veze sa striptizom..... :rumenko:

Ja da sam muško nikad se ne bih smuvala sa promoterkom..... nekom..... a da sam žensko možda bih :rumenko:
 
dobro, ja nisam musko al ajde....
te ribe sto imaju takve poslove, to, plesacice i sl...
ne znam bas ali uzmimo za primer jednu regularnu radnu zenu koja radi u ..na primer kuhinji skole za decu zaostalu u razvoju...ili radi na traci u fabrici voca......
e sad, ove dve "regularne" mogu ladno da budu oplaaa, ebe se sa komsijom, pa sa onim iz susedne ulice, pa sa nekim sa posla, pa sa nekim iz trole....neam pojma...
a plesacice uopste ne mora po prirodi posla da bude promiskuitetna..
mislim, ocu da kazem da je naslov teme odlicno izabran i da zanimanje ipak ne daje konacni finis karaktera osobe.....
 
Ma kakvi predrasude :eek:...da je tako takve se ne bi nikad udavale .... cak sta vise muskarci danas vole da se hvale da dobiju od njih makar jedan osmeh jer smatraju da je to uspeh u odnosu na druge (obicne devojke)... ma muskarci im skidaju zvezde sa neba samo da budu sa njima a posle ih tretiraju kao kraljice ....ja bar znam X takvih slucajeva

A svi oni koje poznajem i sto tvrde da takve ne bi pogledali nikad uvek se uverim da se oni pretvore u ono sto sam gore navela
 
Pitanje za muskarce: da li imate predrasude prema devojkama koje imaju specificno zanimanje, recimo go go igracice?
Npr upoznate se sa njom deluje vam kao fina, normalna devojka, da li bi pala u vasim ocima posto vam otkrije svoje zanimanje? ili bi reagovali u fazon ok job is job?:super:

Dobra ti je tema, a mogla bi da se i proširi pitanjem: koliko tzv. klasni momenat utiče na ulazak u ozbiljnije veze, pogotovo brakove?
Moj je utisak - prilično. Ne mislim samo na materijalni momenat, nego i na sistem vrednosti. Izgleda da ljubav, samo po sebi, nije dovoljna.
 
Pitanje za muskarce: da li imate predrasude prema devojkama koje imaju specificno zanimanje, recimo go go igracice?
Npr upoznate se sa njom deluje vam kao fina, normalna devojka, da li bi pala u vasim ocima posto vam otkrije svoje zanimanje? ili bi reagovali u fazon ok job is job?:super:

Deluje normalno ali bih se trebao iznenaditi jer je ipak go go nenormalna?
Da li vrcka pozadinom pred znojavom i vecinski neopranom muskadijom nije bas moja stvar..
Hmm, pa ne znam, ako je normalna onda je normalna, ili pak ako je lujka onda je lujka..

Bar mislim :mafijas:..
 
Dobra ti je tema, a mogla bi da se i proširi pitanjem: koliko tzv. klasni momenat utiče na ulazak u ozbiljnije veze, pogotovo brakove?
Moj je utisak - prilično. Ne mislim samo na materijalni momenat, nego i na sistem vrednosti. Izgleda da ljubav, samo po sebi, nije dovoljna.

Ja se nikad ne bih zenio sa zenom koja nema dobar pedigre, podrazumeva se :mafijas:..
 
Mislim da se ni prema cemu ne bi smeli odnositi sa predrasudama, jer nikad se ne zna da li je ta osoba na toj poziciji jer joj prija masa koja zeva u nju otvorenih usta ili devojka koja na taj nacin dolazi do novca jer nigde drugde ne moze da radi (znam slucaj devojke sa prosekom 5.00 koja radi par poslova od cistacite do igracice da izdrzava mladju barcu i sestre npr., a neki decko koji je dobar i finansijski bezbrizan, a mozda bi joj i prisao recimo na faxu, to ne zna i misli da je ona neka prosta seljanka i tome sl.).
Ja radim promocije i mnogi na to gledaju negativno, a to je sasvi pristojan honorarni posao za studente koji nemaju vremena za stalan, jer su predavanja neredovna itd...
 
dobro, ja nisam musko al ajde....
te ribe sto imaju takve poslove, to, plesacice i sl...
ne znam bas ali uzmimo za primer jednu regularnu radnu zenu koja radi u ..na primer kuhinji skole za decu zaostalu u razvoju...ili radi na traci u fabrici voca......
e sad, ove dve "regularne" mogu ladno da budu oplaaa, ebe se sa komsijom, pa sa onim iz susedne ulice, pa sa nekim sa posla, pa sa nekim iz trole....neam pojma...
a plesacice uopste ne mora po prirodi posla da bude promiskuitetna..
mislim, ocu da kazem da je naslov teme odlicno izabran i da zanimanje ipak ne daje konacni finis karaktera osobe.....

:klap: ja sam se u to i licno uverila jer poznajem devojku koja se time bavi, sve je samo ne promiskuitetna i laka, a strasan problem ima sa tim, tim pre sto zivi u maloj sredini
 
Pitanje za muskarce: da li imate predrasude prema devojkama koje imaju specificno zanimanje, recimo go go igracice?
Npr upoznate se sa njom deluje vam kao fina, normalna devojka, da li bi pala u vasim ocima posto vam otkrije svoje zanimanje? ili bi reagovali u fazon ok job is job?:super:

ne bi upadao u nista ozbiljno s igracicama, striptizetama, promoterkama i tome slicno
jer postoji tendencija da ih smatraju za deo inventara lokala

nesto neobavezno ok, ali vezu sa takvom devojkom nikad

nesto zbog ljubomore drugo sto mislim da ne mora da se prodaje ko komad mesa ili deo scene da bi mogla normalno da zivi

a to o padanju ili uzdizanju nema nikakve veze, posao jeste posao ali ne mora svaki posao da se radi jer je posao. Ako joj je frka naucio bi je kako normalnije i lakse da bolje zaradi nego da vrcka guzom pred alkosima za crvenu - dve

ako ne bi pristala na tu shemu ostalo bi to poznanstvo ali nista dalje od toga,
nazalost...
 

Back
Top