predrasude

Pitanje za muskarce: da li imate predrasude prema devojkama koje imaju specificno zanimanje, recimo go go igracice?
Npr upoznate se sa njom deluje vam kao fina, normalna devojka, da li bi pala u vasim ocima posto vam otkrije svoje zanimanje? ili bi reagovali u fazon ok job is job?:super:

...........ne znam za zanimanje go go igrachica ,nemam predrasude prema zanimanjima,visini,manjini,boji koze itd. ............................svidja mi se ili ne ,ima hemije sve moze .................;)
 
Poslednja izmena:
Pitanje za muskarce: da li imate predrasude prema devojkama koje imaju specificno zanimanje, recimo go go igracice?
Npr upoznate se sa njom deluje vam kao fina, normalna devojka, da li bi pala u vasim ocima posto vam otkrije svoje zanimanje? ili bi reagovali u fazon ok job is job?:super:

pa normalno
a uostalom zna se sta su go go igracice :per:
nego znas li da vecina serijskih ubica izgleda fino i normalno :lol:
 
...........izvini ali to samo u americhkim filmovima ..............:think:

****** za onog sto ubio ljubavnici dete u srbiji svi komsije rekli kako je bio fin porodican covek :)
sta ti mislis da nekom na celu to pise?
e a onaj sto je pobio 9 ljudi dobro on je zvanicno bio lud
mada u srbiji ih i nema nesto nije reprezentativan uzorak
 
****** za onog sto ubio ljubavnici dete u srbiji svi komsije rekli kako je bio fin porodican covek :)
sta ti mislis da nekom na celu to pise?
e a onaj sto je pobio 9 ljudi dobro on je zvanicno bio lud
mada u srbiji ih i nema nesto nije reprezentativan uzorak

......izvini ali serijski ubica ubija u serijama ,prati svoju fabulu ................;)
 
bre znaci teoriju zasnivas na lepoti odnosno ruznoci? :lol: si prso bre...mnogo je cesce da je psihopata tvoj prvi komsija koji izgleda normalno

.........jel to ono "....al je ovaj naleteo bash ko kec na 11 ...."..samnom bi da se raspravljash ko djavo ...................no nego ti kazem za top 5 seriskih ubica nashta liche ..........inache prvi komshija izgleda pristojno ali je stvarno Velllliki psihopata .........;);)
 
.........jel to ono "....al je ovaj naleteo bash ko kec na 11 ...."..samnom bi da se raspravljash ko djavo ...................no nego ti kazem za top 5 seriskih ubica nashta liche ..........inache prvi komshija izgleda pristojno ali je stvarno Velllliki psihopata .........;);)

ma jok kambodze de da se pljujem s tobom nije u redu
 
Ok, striptizete i go-go igracice su oskudno obucene, uvijaju se, skidaju, posao im je da budu provokativne i zavode. Razumem ako je decku bezveze da bude sa devojkom koja je kao na izvol'te. Ali zasto u isti kos stavljate i promoterke?! To stvarno nije fer! :roll:

da, stvarno, kakve veze promoterke imaju s tim, one rade ne samo u lokalima vec i u parfimerijama, prehrambenim prodavnicama...mislim tako vec skrecemo sa teme, onda se otvara i pitanje konobarice, medicinskih sestara i ostalih "sexy zanimanja"
 
A zapravo mi je sam posao striptizete mnogo pošteniji od promoterke. Dobro aj sad da se ispravim na vreme... "pošteniji" je pogrešan izraz, videće se iz daljeg... :rumenko:

Missim da se razumemo, ne vređam ja sad promoterke, ono, kapiram da nisu prostitutke i to..... i mene lično, kao žensko, zabole savršeno koja se čime bavi..... samo nešto gledam koja bi me beda morala naterati da to radim. Pre bih bila striptizeta. Ako već nudim dupe i sise, da se zna da je to zbog dupeta i sisa, a ne zbog jelen piva. Al stvarno. I da bar dobijem adekvatnu nadoknadu za poniženje. Jer, ponižavajuće je, kol mi konzerva.

ne, ja ne verujem da ovo postoji, a-a:dash:
 

Back
Top