GOLO da ne moze biti golje...

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
Procitam juce da ljudi koji lako stupaju u seksualne odnose to rade zbog nemogucnosti da na drugi nacin ostvare bliskost. Lakse im je da skinu odecu, nego da ogole dusu. Fuj, kakav izraz.
Onda sam stigla do pete sezone Sopranosa, a Toni nikako da oladi od svog psihijatra pred kojom se ogolio mentalno. O njoj ne zna nista, al' se primio. Lepo mu je rekla da se istripovao.
Sad vi pitajte sta vam nije jasno. A ja mislim da je sve jasno.
Molim za komentar.:p
 
Procitam juce da ljudi koji lako stupaju u seksualne odnose to rade zbog nemogucnosti da na drugi nacin ostvare bliskost. Lakse im je da skinu odecu, nego da ogole dusu. Fuj, kakav izraz.
Onda sam stigla do pete sezone Sopranosa, a Toni nikako da oladi od svog psihijatra pred kojom se ogolio mentalno. O njoj ne zna nista, al' se primio. Lepo mu je rekla da se istripovao.
Sad vi pitajte sta vam nije jasno. A ja mislim da je sve jasno.
Molim za komentar.:p

Pa zato sto je ona sa njim kao psihijatar ostvarila odnos medjusobnog poverenja odnosno on je njoj ogolio svoju dushu kao nikome pre toga. Ja mislim cak ni Karmeli, a i navikao je da otrese svaku dobru ribu koju pozeli. :mrgreen:

P.S. Znaci nisi normalna :heart: Sad cu morati ponovo Sopranose da gledam. :)))) Non stop ih spominjes. :mrgreen:
 
pa ne znam, verovatno u svemu mora da postoji neki balans pa i u tom fizicko-mentalnom ogoljavanju. ja sam na primer uvek skepticna prema ljudima koji u startu SVE trabunjaju o sebi, bez zadrske, bez mere. to ustvari povezujem i sa gluposcu. slicno je i sa tim fizickim mada tu ima i mnostvo drugih faktora.
 
u sustini nema to veze jedno sa drugim.....sex moze da bude fantastican, intiman do krajnjih granica a da mu se dusevno ne otvoris.....meni se ogoljavanje cini kao zabravljena vrata.....taj neko mora da zeli da ih otvori ali i da ima kljuc.....nije dosta samo da oboje hoce....moraju i da se prepoznaju.......
 

Back
Top