Koza, kosa, nokti...savjeti!

PIVSKI KVASAC


Pivski kvasac Prirodni pivski kvasac je visokovrijedni dodatak prehrani koji opskrbljuje organizam vitamina B grupe i aminokiselinama.
U tradicionalnoj medicini koristi se za poboljšanje općeg zdravlja i ljepši izgled. U studijama je uočen blagotvorni utjecaj prirodnih vitamina B kompleksa na zdravlje kože, kose i noktiju, te na živčani sustav u stanjima napetosti i stresa. Natural Wealth vam nudi prirodni pivski kvasac 500 mg.

Preporučuje se:
- kod problema s kožom, kosom i noktima,
- u stanjima stresa,
- kod problema sa živcima,
- kod nedostatka energije, iscrpljenosti, te većih fizičkih i psihičkih napora.
 
Probala sam jednom taj pivski kvasac. Ukus mu je najblaže rečeno užasan. Popila sam ga, suze su mi krenule koliko mi je bilo gadno. Ceo dan sam podrigivala na njega i vraćao mi se taj užasni ukus u usta:sad2::sad2::sad2:

Najbolje je jesti od svega po malo, voće, povrće, meso.
 
Probala sam jednom taj pivski kvasac. Ukus mu je najblaže rečeno užasan. Popila sam ga, suze su mi krenule koliko mi je bilo gadno. Ceo dan sam podrigivala na njega i vraćao mi se taj užasni ukus u usta:sad2::sad2::sad2:

Najbolje je jesti od svega po malo, voće, povrće, meso.

ljudi ga obicno konzumiraju u vidu tableta.
nije ni skup..
probacu pa javljam.
uzimala bih ga zbog kose i noktiju, koza mi je ok.
a procitala sam i da je odlican protiv stresa i uopste dobar za organizam, koncentraciju..
 
a u chemu imaju ti vitamini? :lol:

meni se nokti lome, a onda sam mozhda dve nedelje pila one tablete na rastavranje kao sok (c vitamin) i tad mi se nisu lomili..:)
pa onda pocheli ponovo..

Cula sam da je za nokte najbolja "Dikla" ima je svuda, cena je povoljna (mislim da je negde oko 150din.).
Takodje, kalcijum je odlican za nokte, meni je pomogao, imas "Miss sporty" bezbojan sa kalcijumom, "Maybelline" i "Deborah".
 
U svakom slucaju, najbolja kozmetika je ona koja moze da se pojede (i to u bukvalnom smislu!) :manikir:
Naime, najbolje cemo doprineti zdravlju i lepoti nasih noktiju, koze i kose tako sto cemo unositi dosta tecnosti (sa akcentom na vodi), kako bi koza bila hidrirana, mleko i jogurt (zbog kalcijuma), jesti namirnice koje "poklanjaju" vodu kao sto su npr. lubenica i krastavac... Takodje, moja drugarica je deset dana na moru bila suzdrzana od lakiranja njenih, inace lomljivih noktiju, i tokom letovanja su joj se oporavili, postali cvrtsi i uopsteno prolepsali (zbog soli).
 
Cula sam od jedne djevojke da je dobro mazati nokte i kozu oko noktiju AD kapima za bebe, mozda se sada drugacije zovu ali u svakom slucaju kaze da joj nokti nikad nisu bili bolji. Meni to ima smisla ali nisam probala.
A neko je jednom pomenuo i limunov sok, ali ko ce ga znati :manikir:
 

Back
Top