TUNIS 15.07.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam bila u Mahdiji, TokKapi Beach hotel.
Potpuno je drugacije okruzenje u poredjenju sa Susom, Hammametom, Monastirom, a o Port el Kantauiu da i ne govorim...I to je upravo ono sto mi se svidja...mnogo! :)
 
..od muslimanskih zemalja u kojima sam bila.....Tunis ,Egipat i Turska.....jedino bih se ponovo vratila u Tunis..
ali kad se ide u Tunis bas je bitno da je dobar hotel i da je na plazi ...Tunis mi je nekako mnogo kultivisaniji od Egipta....mnogo je razvijeniji...
i jeftina je koza.. :))
 
123456:
..od muslimanskih zemalja u kojima sam bila.....Tunis ,Egipat i Turska.....jedino bih se ponovo vratila u Tunis..
ali kad se ide u Tunis bas je bitno da je dobar hotel i da je na plazi ...Tunis mi je nekako mnogo kultivisaniji od Egipta....mnogo je razvijeniji...
i jeftina je koza.. :))
Tačno, nema mnogo fundamentalizma kao drugde...
U Sahari sam bila tri dana, jeste, bilo je fantastično i zaista treba otići. Samo da kažem da taj treći dan nije bio ni blizu spektakularan kao prva dva... Keruan od koga vidiš zidove džamije... ako nisi blizak islamu ne znači ti mnogo što je to četvrti sveti grad za muslimane... voziš se kočijama kroz oazu, gledaš zoo vrt daleko siromašniji od našeg... tako da mislim da taj treći dan nije bio neophodan, ali dobro, bili smo, videli... Hamamet ne može da se predi sa Susom, u Mahdiji nisam bila, kažu da Djerba ima divne hotele... kome je do hotela.
Pozdrav svima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top