ideje

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
Dakle ne mozemo se pohvaliti da nam je podforum Drustvene nauke nesto jako posecen
Razlog je sto drusvene nauke obuhvataju i one oblasti koje su vec same za sebe posebni podforumi
Dakle za Vas koji dolazite ovde otvaram temu gde mozete napisati neku vasu ideju kako da ovaj podforum ozivimo........izvolite
i kako da privucimo korisnike da dolaze bas kod nas;)
Ubedjena sam da sigurno imate nekog keca u rukavu:D
 
Prirodne nauke i Drustvene nauke na ovom Forumu generalno posecuje malo korisnika. Dolaze pametni i neproblematicni korisnici.

Ideja da se oba foruma vise posecuju morala bi u sebi da sadrzi konflikt koga treba resavati. Javila bi se masa korisnika u odbranu svog stava. Zato, ubacimo li samo kosku oko toga koje su nauke prave nauke, Prirodne ili Drustvene, eto bure i orkana. Znam da se i ranije oko toga polemisalo ali imamo i novih korisnika koji bi rado dali svoje misljenje.
Sta mislis da u kafani napravimo anketu? :hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Ma samo pomenite pitanje homoseksualizma sa njegovog psiholoskog, socioloskog, politickog i istorijskog aspekta i mozda malo i zivne. Ili ako se ta tema vec izlizala onda o setnjama protiv nasilja itd. Drustvenih tema ima uvek samo svi pobegnu na politiku, a mnogo su znacajni cinioci ukljuceni u igru da bi svi otisli tamo, a ja nemam dovoljno znanja da raspredam neke price. Ne znam koje je opravdanje ostalih sto ne pisu :mrgreen: (eto kako se peru ruke)
 
ma za mene je bre seksualna orijentacija stvar izmedju dvoje ljudi i izmedju 4 zida..i to je to..prihvatam postojanje...ne razumem ali prihvatam da postoje..i to je citava moja polemika na tu temu...licno mislim da tu i nema sta da raspredamo puno
 
Овај подфорум треба поделити на лингвистички и нелингвистички део, за почетак, после размислити о организацији нелингвистичког дела...
 
Poslednja izmena:
hm...pa nije losa ideja

Oвако је разасуто и непрегледно. На лингвистички форум преселити све теме као што теме о румунском и руском језику , школама страних језика, филолошком факултету. И онда не би дошло до тога да се отварају теме као што је тема о руским именицама на --мя, зато јер је оригинална тема о руском језику пала у потпуни заборав. Требао би да постоји и подфорум "Право". Ове друге друштвене науке осим историје која има свој подфорум су ипак много мање витално важне, оне би требало да буду у основном делу форума. Сасвим сигурно, нешто би требало урадити по овом питању...
 
Poslednja izmena:
Подфоруми : Лингвистика, Право , Психологија. За друге друштвене науке које немају свој подфорум као што су филозофија и историја довољне су и теме на основном делу подфорума. Социологија, антропологија, етнологија... и друге , мислим да мало кога интересују, а њихов практични значај је занемарљив, руку на срце
 
i to kazes sociologu:D

Нагласак на реч практични :kafa:

Моја сестра је исто завршила социологију, од тога има корист као и од завршене гимназије. Некад су предузећа запошљавала и социологе, а сада су наступила нека друга времена, па нема посла ни за кога.... Психологија је добра јер има бар посла по школама. Плате им нису лоше, а и не трпе терор ових нових "приватника". Нажалост са социологијом се баш ништа не може...
 
Нагласак на реч практични :kafa:

Моја сестра је исто завршила социологију, од тога има корист као и од завршене гимназије. Некад су предузећа запошљавала и социологе, а сада су наступила нека друга времена, па нема посла ни за кога.... Психологија је добра јер има бар посла по школама. Плате им нису лоше, а и не трпе терор ових нових "приватника". Нажалост са социологијом се баш ништа не може...
dobro prakticni..kad vec pijes kafu gde je moja?
moze ako zavrsis socijalnu komunikaciju kurseve za pi ara..pa radis sa medijima..ko ja:D
 
dobro prakticni..kad vec pijes kafu gde je moja?

јао, ја не пијем кафу у стварности иначе , оно што конзумирам, тим нудим и друге, а од виртелних кафа и није неки угођај :besna:

moze ako zavrsis socijalnu komunikaciju kurseve za pi ara..pa radis sa medijima..ko ja:D

кад погледам ко чини те медије ... :rumenko:

dakle kad imas vremena
da se dogovorimo jedan dan pa da odradimo...pomoci ces mi?

ОК, али ту су главни ти који одржавају форум и могу да угасе или формирају нови подфорум или форум. Онда ти са модераторским овлашћењима распоредиш теме где која припада. Али саветом хоћу да помогнем , ако већ не могу практично...
 
Poslednja izmena:
јао, ја не пијем кафу у стварности иначе , оно што конзумирам, тим нудим и друге, а од виртелних кафа и није неки угођај :besna:



кад погледам ко чини те медије ... :rumenko:



ОК, али ту су главни ти који одржавају форум и могу да угасе или формирају нови подфорум или форум. Онда ти са модераторским овлашћењима распоредиш теме где која припада. Али саветом хоћу да помогнем , ако већ не могу практично...


pa naravno..racunam na to:D
 
Otvorite podforum "korupcija". Evidentno postoji u stvarnom zivotu, pa mislim da zasluzuje podforum.
Drustvenjaci ce imati sta da kazu o njoj, deo napaljenih sa "politike" ce poceti da dolazi, "religiozni" ce odmah provuci kroz svoj filter, bice za "psihologe" i "sociologe" prostora, matematicari i statisticari ce kao i obicno masiti temu, a kada pocnu da sevaju pesnice umesace se fizicari objasnjavajuci inerciju i gravitaciju. Tek na kraju ce biti poseta specijalista za frakture i hematome sa "zdravlja". Onda ce hemicari objasnjavati da je kalijum permanganat dezinfekciono sredstvo a ne vrsta hartije.
Razume se da podforum mora imati dva (2) ravnopravna (militantna) moderatora, oba sa politike i iz suparnickih partija.

Debeli Stomak je rekao!
 

Back
Top