Crna macka, made in Nemacka (trazi dom)

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Na usvajanje dajem malu crnu macu! Potpuno je crna! Bez i jednog belog dela... Te je pogodna za crnu magiju! :hahaha:

Bila je ulicna i hranili smo je ponekad ali slomila je nogu i trenutno ja u stanu kod nas, ali kada to prodje za koju nedelju, morace opet na ulicu...:sad2: Vec imam jednu stariju macku i sada je u kuci ludnica, mislim izmedju njih dve... :roll: Ne voli je ova starija :mrgreen: i totalno smo svi uzurpirani...

Dakle steta bi bilo da je izlecimo i vratimo na ulicu...

Nije jako mala, ali je jako slatka! :)





 
Ponuda zavrsena, crnu macu je rastrgnuo krvolocni ker jednog "ljubitelja zivotinja". Uzalud smo je izlecili bila se oporavila skroz od polomljene noge i eto posluzila je kao zabava nekom vlasnku dok je gledao kako se ljubimac igra. :sad2:

Tako da tema moze da se zakljuca a preporuke kako najjednostavnije otrovati kera (posto je iz kraja i naci cu ga jednom) slobodno mi saljite na PP. Mislim ja nisam ljubitelj zivotinja, ali bolje taj jedan ker koga je gazda vaspitanjem vec unistio, nego jos ko za koliko macaka u koje drugi ljudi ulazi vreme, trud i novac da ih izlece i hrane.

E da jos nesto, u medjuvremenu smo izlecili jos jednu malu cicamacu, isto od plomljene noge, (kakvi divi ljudi u ovom svetu zive ;) ) pa ako neko zna gde bi smo je udomili dok i nju ne rastrgne ker, neka se javi. Zenka je, mi placamo sterilizaciju kada bude vreme.
 
E stvarno da se čovek iznervira do kraja taman sam pomislio da pišeš kako je udumljena a onda pročitah ovakvu vest. Žao mi je zbog takvog dogadjaja i sam imao sam slična iskustva sa vlasničkim psom, sada tog psa uvek vode na povodcu jer sam im pretio da će da nastrada ako ga vidim na ulici.

Jedva čekam da zaživi novi zakon i da natera vlasnike da odgovaraju pred zakonom ako se ne pridržavaju pravila kao i to da se smanji broj lutalica.

Podnesi prijavu protiv njega jer pušta (bez povodca) svog agresivnog psa da slobodno luta i napada prolaznike.

Slikaj ga ako možeš sa psom bez povodca.
 
Poslednja izmena:
Na usvajanje dajem malu crnu macu! Potpuno je crna! Bez i jednog belog dela... Te je pogodna za crnu magiju! :hahaha:

Bila je ulicna i hranili smo je ponekad ali slomila je nogu i trenutno ja u stanu kod nas, ali kada to prodje za koju nedelju, morace opet na ulicu...:sad2: Vec imam jednu stariju macku i sada je u kuci ludnica, mislim izmedju njih dve... :roll: Ne voli je ova starija :mrgreen: i totalno smo svi uzurpirani...

Dakle steta bi bilo da je izlecimo i vratimo na ulicu...

Nije jako mala, ali je jako slatka! :)






steta tako lepog maceta, ja sam u beceju,ako imate nacina da je prebacite do mene, nudim joj veliko dvoriste i velikuuuuu kucu i svoj krevet da spavamo zajedno:).bas mi zao shapice:(( 021 691 76 16 Marija , nazovite ako nemate gde sa njom:)kod mene macaka nikad dovoljno:)a i ta vasa macka razmazenica bas je neka drska...sram je bilo:).eto, ukoliko ne udomite malo crno mache gledajte nacin da mi je dostavite:)nece joj biti lose, verujte:)
 
steta tako lepog maceta, ja sam u beceju,ako imate nacina da je prebacite do mene, nudim joj veliko dvoriste i velikuuuuu kucu i svoj krevet da spavamo zajedno:).bas mi zao shapice:(( 021 691 76 16 Marija , nazovite ako nemate gde sa njom:)kod mene macaka nikad dovoljno:)a i ta vasa macka razmazenica bas je neka drska...sram je bilo:).eto, ukoliko ne udomite malo crno mache gledajte nacin da mi je dostavite:)nece joj biti lose, verujte:)

Pročitaj temu do kraja :sad2:
 
steta tako lepog maceta, ja sam u beceju,ako imate nacina da je prebacite do mene, nudim joj veliko dvoriste i velikuuuuu kucu i svoj krevet da spavamo zajedno:).bas mi zao shapice:(( 021 691 76 16 Marija , nazovite ako nemate gde sa njom:)kod mene macaka nikad dovoljno:)a i ta vasa macka razmazenica bas je neka drska...sram je bilo:).eto, ukoliko ne udomite malo crno mache gledajte nacin da mi je dostavite:)nece joj biti lose, verujte:)

Ma navikle su se njih dve ali... :sad2:

Cak smo odlucili i da je zadrzimo kod nas u stanu ali nikako nije mogla macka da se navikne na stan, tj. nismo moglu 5x na dan da vracamo zemlju u saksije na terasi, peremo ves 10x jer ga ona svucei vuce po terasi, trazimo stvari po stanu koje ona odnese po budzacima i sakrije i tako dalje... Bas nije za stan bila, i mislili smo ajde nece joj nista faliti u dvoristu zgrade odatle smo je i pokupili nije bila mace...
 
Poslednja izmena:
nisam citala nista prethodno , tek sad vidim da je maca nastradala ,sto se tice krvoloka kera ja bih napravila kolacic smesu mesa sa onim sredstvom za ciscenje cevi kanalizacionih,sad ima neko jako sredstvo,ako rastura sve zivo u cevima sta li tek radi stomaku i koje su to muke?Ja posto sam klasicno nevaljala i muz me uvek grdi zbog zacepljenja cevi i sudopere koristim Rohr frei za kuhinju i kupatilo, to je neki simpatican granulat.U neku tjuftu bi se bas lepo umesao,posle naravno operite ruke:)KISS!A domacici preporucujem da ga kasnije koristi samo u svrhe kuhinje i kupatila, nikako da ga mesa sa tjuftama:)!!!!
 
Ej poslednja vest, nasli smo macu. NIje je ubio pas, kako su nam neka deca rekla, samo je ranio, otkinuo joj je komad mesa i koze sa zadnje noge. :( Moze da hoda i sve ali postoji rana, pa sada opet kod veterinara... :roll: Mislim da ce joj noga biti OK samo ce malo gadno da izgleda, ali videcemo u svakom slucaju.
 
nije ga gazda nista ucio, to mu je instiktivno..
sigurno ga gazda nije trenirao da kolje macke..
i psi lutalice to rade..

A ja sam siguran da ga je gazda trenirao, jer sam video. A i video sam 100 puta da pas i macka odrastu zajedno i da pas uopste ne reaguje tako. CAk i ako ne odrastu zajedno ima mnogo pasa koji nikad to ne bi uradili. Jel instinktivno bilo i onom pitbulu sto je unakazio onu devojcicu?
 
A ja sam siguran da ga je gazda trenirao, jer sam video. A i video sam 100 puta da pas i macka odrastu zajedno i da pas uopste ne reaguje tako. CAk i ako ne odrastu zajedno ima mnogo pasa koji nikad to ne bi uradili. Jel instinktivno bilo i onom pitbulu sto je unakazio onu devojcicu?

ak si siguran onda dobro..
da ima mkera koji spava pored 3 macke..ali samo te tri sve ostale atakuje...
nit sam ga ucio da ne pipa ove mace nit da kolje druge..instikt...
 
Ej poslednja vest, nasli smo macu. NIje je ubio pas, kako su nam neka deca rekla, samo je ranio, otkinuo joj je komad mesa i koze sa zadnje noge. :( Moze da hoda i sve ali postoji rana, pa sada opet kod veterinara... :roll: Mislim da ce joj noga biti OK samo ce malo gadno da izgleda, ali videcemo u svakom slucaju.

mlada je maca, zarasce rana, nece ni da se primeti kad bude malo veca .moja ponuda i dalje vazi,bolje da je prebacimo ikako u becej nego da se kerovi i dalje igraju sa njom.ajd javite se da se dogovorimo.ovde bi imala iskljucivo u svom dvoristu.
 

Back
Top