Pomoc oko Windows XP

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.


A što ne kažeš čoveku da pritiskom na desno dugme na ikoni my computer dobija generalnu informaciju?
Ako je 64bit to je naglašeno ispod naziva operativnog sistema, a ako je 32bit onda ne?
Lako je kupiti kompjuter a niko od korisnika ne može da kaže "da zna" jer ako "zna" onda je deo projektnog tima a ne programerskog ili dizajnerskog...
 
A što ne kažeš čoveku da pritiskom na desno dugme na ikoni my computer dobija generalnu informaciju?
Ako je 64bit to je naglašeno ispod naziva operativnog sistema, a ako je 32bit onda ne?
Lako je kupiti kompjuter a niko od korisnika ne može da kaže "da zna" jer ako "zna" onda je deo projektnog tima a ne programerskog ili dizajnerskog...

Pa nisam tako rekao zato sto ne znam da li na 64-bitnom XP-u pise pritiskom na desni klik...
 
Je l neko može da mi pomogne oko popravke racunara? Bio sam na netu bez antivirusa i od tada kad ga ukljucim izbacuje mi /WINDOWS/SYSTEM32/CONFIG/SYSTEM is corrupt or missing. Ne mogu nista sa njim. Uopšte ga ne mogu pokrenuti. Skinuo sam windows, ali imam problem jer ne mogu da pokrenem CD jer mi stalno izbacuje ono za fajl. Šta da radim?
Unapred hvala.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top