DSS i SNS otpisuju SRS ?

Sledeca vlada ce biti ista kao i ova sada mozda i LDP udje u vladu ali DS ce opet biti glavna opet i tako jedno jos 100000000 godina..:mrgreen::mrgreen:

Mislim da nema sanse da DS ima zajedno sa SPS-om i LDP-om preko 50%

LDP i DS biraci su razocarani zestoko njihovim dosadasnjim "radom" pogotovo LDP biraci Cedicom Jovanovicem tako da cenim nakon narednih izbora postoji velika sansa da LDP ne predje cenzus dok Dinkic sa G17+ sigurno ne prelazi cenzus i nece moci da prevari vise nikoga

DS i SPS ce imati u najboljem slucaju oko 40% dok ce ostatak glasova imati SRS SNS i DSS-NS
 
SRS ako ikada pridje Imperiji ZLA olicenom u DS-u moze da zaboravi na moj glas za sva vremena

ja za SRS iskljucivo glasam zato sto znam da su antiDS orijentisani i zato sto sam siguran da se nikada nece udruziti sa tom najvecom organizovanom kriminalnom grupom u nasoj zemlji zvanom Demokratska Stranka

Ako bi se ikada udruzili sa njima mogli bi komotno da stave katanac na stranku.

Губитак твог гласа се не би тако фатално одразио на странку да морају да ставе катанац. А кад смо код удруживања сети се буџета :rotf:
 
Voja se bas zanosi. Koju on podrsku ima?
A ovo sto je izjavio i lici na njega.
Ako i slucajno formiraju vladu (sto spada u domen naucne fantastike) Voja ce izricito zahevati da bude premijer (iako nece osvojiti ni 10% glasova) jer je ubedjen da mu je to mesto od boga dato.:sad2:
On nije svestan (ili nije obavesten) da Srbija u svojoj istoriji nije imala nesposobnijeg, mlitavijeg, mrzovoljnijeg i retrogradnijeg premijera.
Zelja sa vlascu utice na njegovo racionalno razmisljanje.:sad2:
 
Губитак твог гласа се не би тако фатално одразио на странку да морају да ставе катанац. А кад смо код удруживања сети се буџета :rotf:

izgubili bi sve glasove. SRS dobija glasove iskljucivoz ato sto mi glasaci SRS-a iz dna duse mrzimo sve sto je vezano za kriminalno udruzenje zvano DS i zato sto zelimo odlazak te lopovske organizacije u zatvore i sa vlasti u Srbiji

znam ja ti mislis za sebe "mi smo qurve koje bi se udruzile i sa crnim djavolom zarad vlasti", al vidis nismo svi takvi, ima nas jos kojima je obraz cast i postenje na prvom mestu. Takvi su i ovi rukovodeci funkcioneri SRS-a a ako ikada budu drugaciji nikada vise nece preci cenzus.
 
vlada ce ostati u manje vise istom sastavu i posle izbora, ne palite se bezveze, kakav Kostunica, kakvi bakraci. :cool:

tadic je gotov. nema sanse da prezivi ovu krizu . nema vise cime da laze narod.

ekonomski su mu rezultati katastrofalni i morace da otpusta ogroman broj ljudi ili da dovede drzavu do bankrota. samim tim gubi podrsku a sa podrskom gubi i vlast

GOTOV JE

dinkic je puko odavno ima 0.5% podrske

a sada neka se spremi mafijas Tadic prvo za odlazak sa vlasti a posle i za robiju
 
izgubili bi sve glasove. SRS dobija glasove iskljucivoz ato sto mi glasaci SRS-a iz dna duse mrzimo sve sto je vezano za kriminalno udruzenje zvano DS i zato sto zelimo odlazak te lopovske organizacije u zatvore i sa vlasti u Srbiji

znam ja ti mislis za sebe "mi smo qurve koje bi se udruzile i sa crnim djavolom zarad vlasti", al vidis nismo svi takvi, ima nas jos kojima je obraz cast i postenje na prvom mestu. Takvi su i ovi rukovodeci funkcioneri SRS-a a ako ikada budu drugaciji nikada vise nece preci cenzus.

Видиш како не знаш ништа и како по 100-ти пут дајеш погрешну процену. Изгубила би добар део садашњих гласача али би се добар део гласача СНС који су већ прогутали могућност коалиције са ДС вратили кад Тома (по ко зна који пут) не уради ништа да дође на власт. Математички би сигурно остали на истом а да ли би гласао ти или неко други небитно је, битне су цифре. Причали сте и да ће СПС пропасти после коалиције од прошле године а они ојачали ... принцип је исти :mrgreen:
А функционери СРС се убише од поштења :rotf:
 
izgubili bi sve glasove. SRS dobija glasove iskljucivoz ato sto mi glasaci SRS-a iz dna duse mrzimo sve sto je vezano za kriminalno udruzenje zvano DS i zato sto zelimo odlazak te lopovske organizacije u zatvore i sa vlasti u Srbiji

znam ja ti mislis za sebe "mi smo qurve koje bi se udruzile i sa crnim djavolom zarad vlasti", al vidis nismo svi takvi, ima nas jos kojima je obraz cast i postenje na prvom mestu. Takvi su i ovi rukovodeci funkcioneri SRS-a a ako ikada budu drugaciji nikada vise nece preci cenzus.[/QUO

Video sam kod glasanja o budzetu koliko im je mrska saradnja sa DS-om....

Da li si ti svestan da radikali dok je Seselj ziv,nece u koaliciju sa Tomom???
Ni po koju cenu.......
 
Mislim da nema sanse da DS ima zajedno sa SPS-om i LDP-om preko 50%

LDP i DS biraci su razocarani zestoko njihovim dosadasnjim "radom" pogotovo LDP biraci Cedicom Jovanovicem tako da cenim nakon narednih izbora postoji velika sansa da LDP ne predje cenzus dok Dinkic sa G17+ sigurno ne prelazi cenzus i nece moci da prevari vise nikoga

DS i SPS ce imati u najboljem slucaju oko 40% dok ce ostatak glasova imati SRS SNS i DSS-NS

Izaci ce Dinkic opet sa nekom pricom ljudi ce naravno opet poverovati i toliko,a DS je opet EU i samo EU i opet ce imati solidan broj glasova jos i kad nadovezu viznu liberalizaciju ljudi kao ovce ima da glasaju za njih..SNS ce imati solidan broj glasova dok DSS ako ima preko 10 posto treba da caste..:mrgreen::mrgreen:
 
tadic je gotov. nema sanse da prezivi ovu krizu . nema vise cime da laze narod.

ekonomski su mu rezultati katastrofalni i morace da otpusta ogroman broj ljudi ili da dovede drzavu do bankrota. samim tim gubi podrsku a sa podrskom gubi i vlast

GOTOV JE

dinkic je puko odavno ima 0.5% podrske

a sada neka se spremi mafijas Tadic prvo za odlazak sa vlasti a posle i za robiju

pa da, ali taj narod moze samo da glasa za jos gore lopine i prevarante, a svi smo videli ko su i sta su ti jos gori,

tako da ti ta teorija pada u vodu, kad nadjete neke nove bolje od svih, mozda,

ovako samo mozes da te tvoje price okacis macki o rep. ;)

Tadic ce vas opet pobediti.:cool:
 
izgubili bi sve glasove. SRS dobija glasove iskljucivoz ato sto mi glasaci SRS-a iz dna duse mrzimo sve sto je vezano za kriminalno udruzenje zvano DS i zato sto zelimo odlazak te lopovske organizacije u zatvore i sa vlasti u Srbiji

znam ja ti mislis za sebe "mi smo qurve koje bi se udruzile i sa crnim djavolom zarad vlasti", al vidis nismo svi takvi, ima nas jos kojima je obraz cast i postenje na prvom mestu. Takvi su i ovi rukovodeci funkcioneri SRS-a a ako ikada budu drugaciji nikada vise nece preci cenzus.

Vi mladji glasaci SRS recimo da jeste casni i posteni.Kako onda mozete da pustite da vas vode Nikolic,Vucic(ranije),Pop Lazicka,Radeta i onaj mucavi sto napravi 6 lapsusa u dve recenice.Kako bese.......Todorovic?
 
Vi mladji glasaci SRS recimo da jeste casni i posteni.Kako onda mozete da pustite da vas vode Nikolic,Vucic(ranije),Pop Lazicka,Radeta i onaj mucavi sto napravi 6 lapsusa u dve recenice.Kako bese.......Todorovic?

Е рецимо да се и ја тако питам. Што их бре не отерају моткама и не доведу оне младе на чело странке?
 
Pa je'l vidis da menjaju politiku?Sad ne razumem,kako jedan glasac srs-a danas moze da glasa za sns? :eek:

Ко мења политику? Ја само видим да у СРС седи добар кадар (могу да набројим 5-6 комада као од шале) и да не могу да дођу до речи од Поп Лазићке, Радете и Тодоровића.
 
ВОЈИСЛАВ КОШТУНИЦА ОЧЕКУЈЕ ДА НОВУ ВЛАДУ НАПРАВЕ ДСС И СНС
Шешељ отписан
После наредних парламентарних избора, власт ће чинити Српска напредна странка и Демократска странка Србије, рекао је председник те партије Војислав Коштуница. Он за будућу владу, по свој прилици, не планира Српску радикалну странку Војислава Шешеља.
Коштуница је, наиме, рекао да, када би постојао и грам памети и одговорности у садашњој власти, она не би више ниједан дан гурала Србију у понор.
- Избори треба да дају нову националну владу, која ће Србију поново покренути и подигнути, а у њој треба да буду СНС и ДСС - рекао је Коштуница.
У Новој Србији поручују да је време да се радикали определе на коју ће страну.
Дубравка Филиповски, потпредседник НС-а, оцењује да је на СРС да одлуче да ли ће се приклонити народњачком блоку.
- Народски речено, лоптица је сада у њиховом терену. Национални блок НС, ДСС и СНС је већ ујединио своје ставове, а било би добро да и радикали постану део те коалиције - каже Филиповски.
Она објашњава да раскол који се десио између СРС и СНС није више тако свеж, па не може бити оправдање за одбијање сарадње.
- Видели сте да ми неке неспоразуме, као што је био онај са СНС-ом, брзо решавамо, што је доказ да су нам интереси заједнички. Радикали морају да се определе на коју ће страну. Као што је ЛДП показала да је Тадићева алтернатива, па сада знамо да они нису опозиција - закључује Филиповски.
Политички аналитичар Винко Ђурић сматра да су и народњаци и напредњаци схватили да од сарадње са радикалима нема ништа, те да њих више и не рачунају за коалицију.
- Таква сарадња зависи од Војислава Шешеља, али, очигледно је да радикали немају воље. За опозицију је важно да се уједини, али СРС и даље наступа усамљено. То је јасно и Коштуници и Николићу, па више и не рачунају на радикале - рекао је Ђурић.
Ј. В. - С. Ј.
http://www.pravda.rs/dogadjaji/11961/sheshe-otpisan

Kako navodi glasilo naprednih a iz izjave Koštunice,buduću vladu će činiti SNS i DSS,a SRS je ostavljen po strani,jedino ako se ih zamole da se i oni pridruže.
Možda iz SRS-a računaju da bi i oni mogli biti rezervni i odlučujući deo kao SPS nekoliko puta u formiranju buduće vlasti.

A i ovo je dig se pope da sedne popadija .
Kakvo da glasam za SNS ili DSS-NS ?
SNS na celu sa Nikolicem i Vucicem koji posle petnaest godina gaze ideju V. Srbije.
DSS-NS su rusili Milosevica . Sad su mozda neke patriote , ali kako ja to mogu da tvrdim ?
Za koga onda da glasam ?
Za SRS ?
Eto ovi kazu da neceju sa njima .
Zasto da rasipam glasove ?
Zasto uopste da izadjem na glasanje ?

Ima jos puno pitanja ...

I samo neto za one koji su pristalice ovakvog bloka :
NE RUSI SE OVAKO VLADA !!!
 
sta se tihi primas,tadic je zajeban igrac,opet ce vas preveslati,ja i dosta mojih prijatelja iako smo razocarani sporoscu napretka ka eu,kad vidim ko je alternativa tadicu, sns,dss,srs trcim i glasam za ds,ili ldp,po tebi ljudi koji su razocarani a proevropski su orijentisani trebalo bi da glasaju za solju,kostunjavog i vadikale:hahaha::hahaha::hahaha:
 
sta se tihi primas,tadic je zajeban igrac,opet ce vas preveslati,ja i dosta mojih prijatelja iako smo razocarani sporoscu napretka ka eu,kad vidim ko je alternativa tadicu, sns,dss,srs trcim i glasam za ds,ili ldp,po tebi ljudi koji su razocarani a proevropski su orijentisani trebalo bi da glasaju za solju,kostunjavog i vadikale:hahaha::hahaha::hahaha:

Sta se ti primas ???
Pre svega razocarani ljudi iliti oni kojima je sada vec sve jedno ako ne svi , vecina nece ni izaci na glasanje .
Sto bi moglo da se odrazi ishod rezultata .:rtfm::rtfm::rtfm:
 
tadic je gotov. nema sanse da prezivi ovu krizu . nema vise cime da laze narod.

ekonomski su mu rezultati katastrofalni i morace da otpusta ogroman broj ljudi ili da dovede drzavu do bankrota. samim tim gubi podrsku a sa podrskom gubi i vlast

GOTOV JE

dinkic je puko odavno ima 0.5% podrske

a sada neka se spremi mafijas Tadic prvo za odlazak sa vlasti a posle i za robiju

pusti ti dinkica,on je zajeban igrac,uvek je u anketama oko 1-2 %,a posle se ugura u svaku vladi,sad ce sa ovim lokalnim velmozama da se udruzi i opet ce preskociti cenzus
 

Back
Top