Stigao Guitar Hero 4 za PC

Na tastaturi, naravno. Ti verovatno igras po default kontrolama koje nisu nizasta. Nazalost, sad i da hoces, tesko ces ih promeniti s obzirom na to da je sajt preko kojeg si to mogla da uradis maltene zatvoren (odnosno, moras da platis da bi pristupila). A i ja se ne secam kako se to bese menja. Ja igram ovako: zelena - SPACE, crvena - F, zuta - D, plava - S i narandzasta - A. To mozes primeniti na GH3 i Aerosmith jer se tamo mogu iz igre menjati kontrole, videces da je mnogo lakse.
 
Izasla je petica.Cula sam da u tom delu sviraju Santana i Kurt Cobain.Ja u stvari imam neki deo 'World tour'.Sad ne znam dal je to cetvorka,ili neki deo trojke??:confused: Igram,na zalost na easy,na x,c i v,i sa misem,a ponekad sa strelicom....Ma strasno,neke pesme jedva odsviram i na easy,a tebi svaka cast!(iako sam to vec rekla..:D.)
 
Na tastaturi, naravno. Ti verovatno igras po default kontrolama koje nisu nizasta. Nazalost, sad i da hoces, tesko ces ih promeniti s obzirom na to da je sajt preko kojeg si to mogla da uradis maltene zatvoren (odnosno, moras da platis da bi pristupila). A i ja se ne secam kako se to bese menja. Ja igram ovako: zelena - SPACE, crvena - F, zuta - D, plava - S i narandzasta - A. To mozes primeniti na GH3 i Aerosmith jer se tamo mogu iz igre menjati kontrole, videces da je mnogo lakse.

trebao je samo da se edit-uje .xml fajl u settings-u..ne znam sad napamet,ali da mi je tu igra,znao bih da namestim..:)
 

Back
Top