Religija i seksualnost

dobra predskazanja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
48.596
Ova tema je postojala citavih 5 minuta ili 10:confused:, ali greska postavljacice je bila u tome sto nije napravila osnovu za caskanje.........zato cu ja pokusati.
Dakle zasto je kod hriscana zabranjen sexualni cin izmedju ososba istog pola, s' obzirom da je bog stvorio homosexualce takvim kakvi jesu.
Da li to znaci da bog nije savrsen stavralac, pod uslovom da postoji?
Ili je i on sam mozda sklon ovaj tome, jer bog je ljude stvorio prema svom liku, tj. ugradio je deo sebe u njih?
Mislim da je ovo dovoljno. :)
 
:roll:

Ako već nešto tvrdiš, onda i obrazloži svoju tvrdnju, i batali cinizam.

Ви тврдите да је то исто а не ја. Да је исто мушкарци би били гравидни и дојили децу а ја колико сам упућен то раде само на филму.


Ако сте тражили објашњење полног акта и ја вам га на ваш захтев предочио нисам ја неприличан већ они који га упражњавају.
 
Poslednja izmena:
:hvala: hvala ti na pomoci ali nisam sigurna da ima voljnih da odgovore:think:
a Bog je 'kaznio' okorele bludnike homoseksualizmom, to je posledica greha:rtfm:

Cek malo, sta ako neko u ranoj mladosti pokaze sklonost ka homosexualizmu........mislim sta je bio prethodno dete bludnik, dete gresnik? :confused:

eremita:
Ако није болест - онда је ЗДРАВЉЕ тј. ЗДРАВО ЈЕ БИТИ ПЕДЕР...јеси ли то хтела да кажеш ???

Stanje, takvo kakvo jeste.
 

1. тај ЧЛАНАК је У ЗАЧЕТКУ,

2. СЕКСУАЛНОСТ НИЈЕ = СЕКСУАЛНА ОРИЈЕНТАЦИЈА...

3. seks zakoni U Bakersfildu u Kaliforniji morate koristiti kondom ako imate seks sa đavolom

Thumb_0905reuters_2.jpg


NJUJORK - Neobični zakoni koji u nekim američkim državama postoje i duže od sto godina ne prestaju da uveseljavaju javnost. Tako je utvrđeno da U Bakersfildu u Kaliforniji morate koristiti kondom ako imate seks sa đavolom.
Seks sa životinjama regulisan je na različite načine, a u Minesoti je usvojen zakon kojim se zabranjuje polni odnos sa živom ribom.
U Dajsburgu u Tenesiju protivzakonito je da žena pozove muškarca na seks, a u Merivilu u Montani ženama je i danas zabranjeno da nose korsete, jer „Amerikancima ne bi trebalo uskratiti privilegiju da se dive zaobljenom ženskom telu“.
U Alabami ne smeju da se kupuju seksualne igračke, a u Vašingtonu je dozvoljen seks sa životinjama lakšim od 18 kilograma, ali isključivo u misionarskoj pozi. Juta ne zabranjuje seks sa životinjama, ali to ne sme da se radi iz novčane koristi. U toj državi srodnikom možete da se oženite samo ako ste stariji od 65 godina. U čak 18 američkih država oralni seks je ozbiljno krivično delo, a u Virdžiniji kršite zakon i ako vodite ljubav sa uključenim svetlom.
Muževi u Oregonu mogu da završe u zatvoru ukoliko psuju za vreme odnosa, a gotovo je neverovatno da u Džordžiji do danas nije ukinut zakon koji zabranjuje vanbračni seks. Jedan od najčudnijih zakona na snazi je u Konorsvilu u državi Viskonsin, gde muškarac ne sme da puca iz vatrenog oružja dok žena doživljava orgazam.



3.а
- Seks sa životinjama nekažnjiv u Belgiji Belgijanac koji je imao seks sa dvanaest životinja, sve to uslikao i još postavio slike na internet, iz sudnice u gradu Genku izašao je kao slobodan čovjek. Belgijski sud je presudio da bestijalnost nije zločin.
061116004.jpg
Genk



Belgijski “ljubitelj životinja” radio je kao volonter u utočištu za životinje, gdje je i seksualno općio s njima.

Sud je izjavio da ga jednostavno moraju pustiti, zato što postoji rupa u belgijskom zakonu gdje seks sa životinjama nije kažnjiv. Dali su mu kaznu od 500 eura zbog narušavanja zakona javne pristojnosti!

Aktivisti za prava životinja su izrazili razočarenje ovakvom presudom i zahtjevaju da se bestijalnost zakonski proglasi zločinom.
 

Nisam pogledala link, ali pretpostavljam šta želiš da kažeš.
Ne verujem da je iko ovde toliko neuk, da ne zna da bi ove teme mogle da se spoje.

Seksualnost i religija je opširna tema. Može se na njoj razgovarati o ne/korišćenju kontracepcije, ne/upražnjavanju seksa pre braka, pa i o homoseksualizmu.
Ali ja ipak mislim da tema ''homoseksualizam i religija'' zaslužuje da bude posebna tema.
Jer još nismo došli do nivoa da raspravljamo o tome da li bi gej parovi trebali da upražnjavaju sex u braku ili van braka.
Za sada se rasprava vodi oko toga imaju li ti ljudi prava da postoje. :(
 
Ova tema je postojala citavih 5 minuta ili 10:confused:, ali greska postavljacice je bila u tome sto nije napravila osnovu za caskanje.........zato cu ja pokusati.
Dakle zasto je kod hriscana zabranjen sexualni cin izmedju ososba istog pola, s' obzirom da je bog stvorio homosexualce takvim kakvi jesu.
Da li to znaci da bog nije savrsen stavralac, pod uslovom da postoji?
Ili je i on sam mozda sklon ovaj tome, jer bog je ljude stvorio prema svom liku, tj. ugradio je deo sebe u njih?
Mislim da je ovo dovoljno. :)

OK. Bog je coveka stvorio kao heterosexualno bice. Homosexualnot je nastala kao posledica praotackog greha. Pri tome treba imati na umu da Bog voli sve ljude, pa i homosexualce jer smo svi mi Bozja deca. Medjutim, Bog mrzi greh. Dakle, prema rasprostranjenom misljenju unutar hriscanskih crakva razlicitih konfesija, nije problem u homosexualnoj prirodi na koju covek/zena ne moze da utice, vec u homosexualnom cinu. Zbog toga bi osoba sa homosexualnom prirodom trebalo da se suzdrzava od istopolnih seksualnih kontakata a Bogu moli za promenu sexualne orjentacije.
 
OK. Bog je coveka stvorio kao heterosexualno bice. Homosexualnot je nastala kao posledica praotackog greha. Pri tome treba imati na umu da Bog voli sve ljude, pa i homosexualce jer smo svi mi Bozja deca. Medjutim, Bog mrzi greh. Dakle, prema rasprostranjenom misljenju unutar hriscanskih crakva razlicitih konfesija, nije problem u homosexualnoj prirodi na koju covek/zena ne moze da utice, vec u homosexualnom cinu. Zbog toga bi osoba sa homosexualnom prirodom trebalo da se suzdrzava od istopolnih seksualnih kontakata a Bogu moli za promenu sexualne orjentacije.
sve, sve, al ovo...:zcepanje:

Pa jel ga umolio neko do sada? :D

Jel i životinje čine greh? Što je i njih kaznio?
Kako one da se uzdržavaju od istopolnih sex. kontakata?
Ili da se mole za preorijentaciju....:lol:
 
sve, sve, al ovo...:zcepanje:

Pa jel ga umolio neko do sada? :D

Jel i životinje čine greh? Što je i njih kaznio?
Kako one da se uzdržavaju od istopolnih sex. kontakata?
Ili da se mole za preorijentaciju....:lol:

Bozji zakon ne vazi za zivotinje:roll: :roll: :roll:

Padre je dobro objasnio

homoseksualni odnosi su greh...

a covek se moze promeniti, tj prestati ciniti greh ...

moze promeniti orjentaciju...
 

Back
Top