Uskoro se selim za NS... :)

nema nigde murije
d030.gif
 
Pogledaj malo neke teme ovde i procitaj odredjena misljenja.Grad je lep i u velikom razvoju,urbanisticki lepo sredjen i ima lepih mestasca koje ces redovno obilaziti,ali ima i svoje mane i u izvesnim oblastima je zapusten.Ako bih nekako mogao da se izrazim u jednoj recenici,odlican za kuliranje,a los za dobru zabavu.I upoznaces razne ljude,dosta razlicitih profila,ali uglavnom to ce ti se svideti,vecina je na usluzi uvek.
 
Novi Sad je lep grad,raznovrsan po karakterima ljudi,nije kao nekad ali jos uvek je miran grad,dosta usporen.Ljudi su uglavnom kulturni,fini.Po meni Liman,Detelinara i Naselje su najlepsi delovi grada.Sto se tice nocnog zivota nisam nesto zadovoljna,novosadjani vaze za hladne ljude,mnogi pevaci se zale da je novosadska publika jedna od najzahtevnijih,mnogo trazimo,a malo dajemo.
 
Novi Sad je divan. Kad sam se ja doseljavala, tj malo pre toga, strina mi je rekla da ko jednom dodje u NS, odmah se zaljubi u njega. Ispostavilo se da je to tacno :D Lep, miran, a opet dovoljno ziv, ima dosta mogucnosti za sve. Zavisno od tvojih interesovanja, sigurno ces pronaci nesto za sebe. I sto je najvaznije, izuzetno je lak za snalazenje :)
 
e..kad sam to napisao..pa sutradan..ono...nalazim se sa ortakom ispred zgrade na ulici i kako se rukujemo pored nas prolazi pezo..onako mili,a 15 sec. posle toga jebena marica..ne znam jel to ovde interventna..nebitno...i staju,ali mi smo vec zamakli malo u mrak :mrgreen: pa su nastavili posle par sec.,verovatno su procenili da ako smo u fazonu da palimo od njih,da ne bi imali shanse da nas stignu ili bi,ali bi se dobro oznojili jer smo..rekoh vec..malo zamakli..inace..nismo imali razloga za bezaniju :) ali kapiram da su tako razmisljali :lol:

i tako...nema ih :)
 

Back
Top