Deca i religija

Upotreba velikih slova odaje dve osobe koja su nepismene.
Izgleda da i ti sa time kuburiš, čim ti nije jasno. :lol:

Meni se cini da je u pitanju samo jedna osoba...mislim da je stavljala velika slova da bi ubedila gledaoce, verovatno djake osnovce, da je to tako i nikako drugacije.
Tu se upravo radi o onome o cemu Mita prica...."programiranje" decijih umova da je jedino Pravoslavlje prava religija a da ostalo ne valja. To je ona Mitina "hipnoza". Ocigledno da je to "programiranje umova" zastupljeno i u Pravoslavlju.
 
Meni se cini da je u pitanju samo jedna osoba...mislim da je stavljala velika slova da bi ubedila gledaoce, verovatno djake osnovce, da je to tako i nikako drugacije.

Meni deluje kao da su dve osobe pisale (uporedi slovo "e" u levoj i desnoj koloni), otuda i moje mišljenje da se radi o nepismenima.



Tu se upravo radi o onome o cemu Mita prica...."programiranje" decijih umova da je jedino Pravoslavlje prava religija a da ostalo ne valja. To je ona Mitina "hipnoza". Ocigledno da je to "programiranje umova" zastupljeno i u Pravoslavlju.

Zar je neko sumnjao u to? :lol:
 
Meni deluje kao da su dve osobe pisale (uporedi slovo "e" u levoj i desnoj koloni), otuda i moje mišljenje da se radi o nepismenima.





Zar je neko sumnjao u to? :lol:

Moguce da si upravu za slova. A ja nisam sumnjao u to ali pojedinci to ne zele da vide. Moje misljenje je da pravoslavno svestenstvo i drzava uvode veronauku u skolama iz prostog razloga sto vide da Pravoslavlje takvo kakvo je, polako pocinje da se gasi. Narod otvara oci....i vidi neke stvari. Iz tog razloga se i toliko trude da sve ostale religije, kao i njihove akcije, proglase kao djavolskim. Ali, cinjenica je da se vremena menjaju, pa ce Pravoslavna crkva morati to da ispostuje, jer se protiv toga ne moze. Priroda stvari je da nista ne traje vecno. Ljudi su skloni tome da se plase promena i da zele da zadrze ono sto su nekada imali...jer ko zna sta ce im to novo doneti. Ili ce se menjati i prilagoditi vremenu ili ce u toj borbi nestati....na njima je.

P.S. Nije mi namera da vredjam pravoslavce vec govorim o tome sta smatram da se desava.
 
Pa.. pišite šta hoćete...:lol:

Počev od ''zombiranja'' dece od malih nogu, preko organizovanog zbrinjavanja napuštene dece, rasprave koliko je detetu roditelja potrebno i da li je neophodno da oba budu strejt, pa dokle stignete...

Ovako...
Decu treba uciti od malih nogu da je vera tu da ih drzi zajedno i da im pruzi utociste.Ako su oni pripadnici jedne vere, to automatski ne znaci da treba da mrze pripadnike druge vere.Drugo, o detetu bi trebalo da se brinu oba roditelja, ali najbitinije je da se detetu pruzi ljubav i porodica i razumevanje.A naravno da je neophodno da oba roditelja budu strejt.Jer kako posle objasniti lekciju iz biologije da musko i zensko daju dete, ne musko-musko ili zensko-zensko?
 
Da li je ovo sa časa veronauke ili se neko šali...:think:


ehlon6-2.jpg

Koliko sam upućena, nije sa časa veronauke... deca ne uče o sujeverju u bilo kojoj formi na veronauci, bar do IV razreda ne.... Ovo je verovatno pisao neki fanatik... :roll:
 

Back
Top