Messenger Caffe

@Buntovnik_Bez_Razloga

http://forum.krstarica.com/threads/296051

Cemu kafana na kafanu...
Pojavi se tamo neki novi lik i postavlja temu kafana..
Jel se to krstarica pretvorila u Kafanu (birtiju) najgore varijante, jer izgleda da ce svaki podforum da ima kafanu..
Nema smisla nikakva, pogledaj samo teme koje se vrte na forumima kompjuteri i internet, te jos bolje procitaj nesto od odgovora na te teme..
Forumi kompjuteri i internet su prvenstveno namijenjeni za resavanje problema, davanje savjeta, razmjena iskustava i rasprava na teme vezane za tematiku..
Ovako, kafana na kafanu, je stvarno mislim da nema nikakva smisla..

Ako je cilj da se Krstarica pretvori u jednu veliku BIRTIJU, onda ovaj post obrisite slobodno..

Na kraju krajeva krsta je vec dobra birtija..

Aj, zdravo..
 
Kao i na svakom pdf-u na forumu "Krstarica" tako i ovde svaki pdf ima svoju kafanu.
OK, slazem se sa tvojom konstatacijom da forumi "K&I" sluze da ljudi nesto nauce, rese problem ako ga imaju i ucestvuju u diskusijama istih. Kao i na svakom drugom, samo malo ozbiljnije. Kapiram.
Tako da, evo koraka koji ce uslediti posle pisanja ove poruke:
Bice zakljucane sve kafane, osim one koja vec postoji na "Video igrama" i ove ovde na "Internet"-u.
Ono sto ljudi pisu, kakve odgovore daju, zaista ne mogu da kontrolisem. Ne ja, to ne moze niko da uradi. Koliko ljudi, toliko i cudi, samim tim ima 1000 pitanja i odgovora.
Trudicu se u najvecoj meri, koliko to mogu da uradim, da nema spama, reklamiranja, skretanja sa tema i sl. ali koliko je moja volja i zelja, toliko je i samih korisnika ako zelimo da ovaj forum bude ono sto sami zelimo.

Takodje, svaku ideju, predlog, komentar, kritiku mozete mi napisati putem PP-a, pa cemo za dalje videti sta i kako, tj. kolike su mogucnosti za dalji proces kako bi se nesto sprovelo u delo.

Toliko za sada.

Naravno, posto ce ovo biti otvorena tema, neka posluzi i za javno iznosenje ideja, predloga, kritika i ostalog.

Pozdrav svima. :)
 
Kao i na svakom pdf-u na forumu "Krstarica" tako i ovde svaki pdf ima svoju kafanu.
OK, slazem se sa tvojom konstatacijom da forumi "K&I" sluze da ljudi nesto nauce, rese problem ako ga imaju i ucestvuju u diskusijama istih. Kao i na svakom drugom, samo malo ozbiljnije. Kapiram.
Tako da, evo koraka koji ce uslediti posle pisanja ove poruke:
Bice zakljucane sve kafane, osim one koja vec postoji na "Video igrama" i ove ovde na "Internet"-u.
Ono sto ljudi pisu, kakve odgovore daju, zaista ne mogu da kontrolisem. Ne ja, to ne moze niko da uradi. Koliko ljudi, toliko i cudi, samim tim ima 1000 pitanja i odgovora.
Trudicu se u najvecoj meri, koliko to mogu da uradim, da nema spama, reklamiranja, skretanja sa tema i sl. ali koliko je moja volja i zelja, toliko je i samih korisnika ako zelimo da ovaj forum bude ono sto sami zelimo.

Takodje, svaku ideju, predlog, komentar, kritiku mozete mi napisati putem PP-a, pa cemo za dalje videti sta i kako, tj. kolike su mogucnosti za dalji proces kako bi se nesto sprovelo u delo.

Toliko za sada.

Naravno, posto ce ovo biti otvorena tema, neka posluzi i za javno iznosenje ideja, predloga, kritika i ostalog.

Pozdrav svima. :)

Nemoj da se sta uvrijedis kolega, ali... moram da te demantujem ODMAH..
http://forum.krstarica.com/threads/239522

Vec tako nesto postoji..

Svakako, kad DekiM nije uspio da ovaj dio foruma dovede u red, sam, sumnjam, iskreno da mozes i ti, mada ti mogu pozeljeti mnogo uspjeha ali i srece..

Svakako, ako si vec uzeo na sebe da vodis ovaj dio, onda moras da se zadubis vise nego sto i zamisljas, i naravno da ti ovi odozgo (mislim na glevne, bukvalno), daju potpunu slobodu da radis, ali naravno i da im prezentujes neki plan, ne samo eto, ja cu ovo da sredim..
Ako ne dobijes potrebna zelena svjetla od glavnih, dzaba krecis na ovom dijelu foruma, i ne samo da ces da izgubis vrijeme, nego i zivce, i stosta jos..

Elem, ako nisi osmislio neku strategiju, i ako za tu istu ne dobijes zeleno svjetlo og glavnih, onda si promasio materiju..

Naravno, bez uvrede, sve to ovo ne pisem iz nekih losih pobuda, vec iz zestokog iskustva koje ovde imam i kao urednik a i kao clan..

S toga..
Mnogo srece
Trebace ti...
 
Nemam razloga da se ljutim. Zasto ih?! :)
Kapiram na sta zelis da ukazes ali to je za pdf "Software".

Mislim, zamisli da na nivou celog foruma imas samo jednu temu "Primedbe, zamerke, predlozi itd..." otvorenu na pdf-u "Svastara" i u toj jednoj temi sa svih pdf-ova Krstarice da se ostavljaju komentari, predlozi, kritike.
Primer:
jedna poruka sa Politike, druga sa Knjizevnosti, pa sa LJ&S-a, Religije i da ne nabrajam dalje.
Da je ovo neki malecni forum koji ima 5000-6000 clanova pa i da bude tako ali ovako...mislim da ne ide. Krstarica u svakom momentu ima oko 300-400 registrovanih clanova i 3X vise gostiju.
Ne idu svi korisnici na sve forume vec samo na one gde mogu da pronadju ono sto ih zanima.
Baram ja tako to vidim i dozivljavam. :)

OK, zadrzacemo se samo na ovome, tj. na forumima u okviru "Kompjuteri i Internet", a i na njima ima onih koji vole hardware, drugi software itd. Svako ima svoj mali kutak.
Ovaj deo foruma "Internet" je idealan da se malo vise prica opustenije pa samim tim ce ova tema i ostati bas zato da svi koji dolaze ovde mogu da kazu ono sto misle, predloze, kritikuju itd itd...

Zato i kazem, ucestvujte i recite sta mislite, kako mislite, predlozite, kritikujte a sve ono sto bude najinteresantije prosledicu dalje ako za odredjeni predlog bude vecina glasova, tj. zainteresovanih.

Prihvatio sam se ovog dela foruma kako ne bi sve otislo u...(gde god to bilo). Naravno, da se dovede red koliko je to moguce. Takodje, ne ocekujem cuda i da to moze da se uradi preko noci. A najvise zavisi od svih nas, moderatora i korisnika. :)

Nadam se da nisam preterao sa pisanjem i da ce ovo da se procita. :)

@GZ
Ponavljam, nema razloga da se ljutim, cak naprotiv...

Pozdrav
 

Back
Top