Da li zbog tragedije u Užicu Tadić i Šutanovac treba da podnesu ostavke?

Da li zbog tragedije u Uzicu Sutanovac i Tadic treba da podnesu ostavke?

  • TREBA

  • NE TREBA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Tadić da da ostavku zbog eksplozije u fabrici......???? Tihi, 'ajde broj do 100 pa ispočetka....

Tadic treba da podnese ostavku jer je ovo krivica i njegova kao vrhovnog komadanta vojske a i bivseg ministra odbrane.

Za javasluk je kriv on kao bivsi ministar i vrhovni komadant i sutanovac kao sadasnji ministar odbrane po mom rezonu.

Kako to da se ovakve stvari nisu desavale za vreme Milosevica a danas su skoro svakodnevne?

Jasno kriva je vlast konkretno predsednik i njegov ministar odbrane. Nisam ja birao Sutanovca za ministra odbrane vec Tadic sto znaci da je to njegova krivica i odgovornost.
 
Tadic treba da podnese ostavku jer je ovo krivica i njegova kao vrhovnog komadanta vojske a i bivseg ministra odbrane.

Za javasluk je kriv on kao bivsi ministar i vrhovni komadant i sutanovac kao sadasnji ministar odbrane po mom rezonu.

Kakav javasluk?
O cemu ti pricas?
Ajde cuti.
Fabrika je obnovljen pre sedam dana.
Izvini, ali i manastir Hilandar je izgoreo par dana posle obnove, jesi li tad trazio da vlas podnese ostavku?
 
Ja se izvinjavam, ali Prvi Partizan nije u nadleznosti vojske, vec je to samostalna fabrika, u kojoj tadic ima ingerencije kao ti u beloj kuci...

netacno. prvi partizan je fabrika u drzavnom vlasnistvu, deo tzv namenske proizvodnje i pod direktnom ingerencijom ministarstva odbrane.

samim tim za sve sto se desavalo odgovornost snose ministarstvo odbrane na celu sa ministrom i onim koji ga je na to mesto postavio tj borisom tadicem.

u normalnim zemljama i za 10 puta manje stvari od ovoga odgovorni casni i posteni podnose ostavke.

a neposteni necasni i djubrad nastavljaju dalje kao da nista nije bilo.

ajd u 20 banki da su sutanovac i tadic deo ove druge ekipe?
 
Tadic treba da podnese ostavku jer je ovo krivica i njegova kao vrhovnog komadanta vojske a i bivseg ministra odbrane.

Za javasluk je kriv on kao bivsi ministar i vrhovni komadant i sutanovac kao sadasnji ministar odbrane po mom rezonu.

Kako to da se ovakve stvari nisu desavale za vreme Milosevica a danas su skoro svakodnevne?

Jasno kriva je vlast konkretno predsednik i njegov ministar odbrane. Nisam ja birao Sutanovca za ministra odbrane vec Tadic sto znaci da je to njegova krivica i odgovornost.

Nekad nisam sigurna da li se namerno praviš nevešt (da ne kažem nešto drugo) ili si stvarno takav.
 
Gospode Boze, nesrece se desavaju, pa mogli se da poginu u autobusu na putu do posla.

mogao je da im padne i meteor na glavu ali nije. nastradali su na svom radnom mestu zbog javasluka u fabrici. za to snose odgovornost koji njome upravljaju a svi znamo ko je to.

ajde da je ovo prvi slucaj pa da mu oprostis

al ovo je ko zna koji slucaj javasluka

jel se secas onih skladista sto su eksplodirala ? pukom srecom niko nije tada nastradao?

pa jel se secas aviona koji su popadali?

pa jel se secas tenkova koje su sutanovcu ukrali ispred nosa?

sta jos treba da se desi , da taj covek se oseti krivim zbog toga i podnese ostavku zajedno sa onim ko ga je na tu poziciju doveo?
 
netacno. prvi partizan je fabrika u drzavnom vlasnistvu, deo tzv namenske proizvodnje i pod direktnom ingerencijom ministarstva odbrane.
ta fabrika jeste u drzavnom vlasnistvu i kao takva je samostalna od predsednika srbije, i nije pod ingerencijama ministarstva odbrane.
Eventualna krivica vlade mozda, mada ni ona ne postoji, ali predsednik nema veze sa tim.

tihi, opet lupas... slusaj malo neki mjuzu, opusti zivci

 
mogao je da im padne i meteor na glavu ali nije. nastradali su na svom radnom mestu zbog javasluka u fabrici. za to snose odgovornost koji njome upravljaju a svi znamo ko je to.

ajde da je ovo prvi slucaj pa da mu oprostis

al ovo je ko zna koji slucaj javasluka

jel se secas onih skladista sto su eksplodirala ? pukom srecom niko nije tada nastradao?

pa jel se secas aviona koji su popadali?

pa jel se secas tenkova koje su sutanovcu ukrali ispred nosa?

sta jos treba da se desi , da taj covek se oseti krivim zbog toga i podnese ostavku zajedno sa onim ko ga je na tu poziciju doveo?

Ej nemam nameru da komentarisem tvoje glupe postove a i ponos mi ne dozvoljava da ih komentarisem.
ignor
 
Poslednja izmena:
Tadic treba da podnese ostavku jer je ovo krivica i njegova kao vrhovnog komadanta vojske a i bivseg ministra odbrane.

Za javasluk je kriv on kao bivsi ministar i vrhovni komadant i sutanovac kao sadasnji ministar odbrane po mom rezonu.

Kako to da se ovakve stvari nisu desavale za vreme Milosevica a danas su skoro svakodnevne?

Jasno kriva je vlast konkretno predsednik i njegov ministar odbrane. Nisam ja birao Sutanovca za ministra odbrane vec Tadic sto znaci da je to njegova krivica i odgovornost.

Za vreme Slobe je u vojnoj fabrici Grmec 95. je poginulo 12 ljudi ,a sta se sve tek desavalo u Putinovoj Rusiji za ovih 10 godina i koliko je ljudi izgunulo da ne pricamo ,svakog meseca nesto odsleti u vazduh , al opet nije predsednik kriv za to
 
pa to vi srpski rodoljubi kazete, ja nisam kriva :D

Ja i jesam srpski rodoljub i? Sta ti tu toliko smeta? I Belgijanci imaju svoje. Ti si jedna od onih blaze retardiranih iz zemlje plisanih zeka i malog ruzicastog cveca koji blage veze sa zivotom nemaju. Svi ljudi su ti na svetu dobri:hahaha: Ako , mislim nije frka lepse je kad si pglu.
 

Back
Top