pošteni ispaštaju!

Ispastace svi oni koji ne postuju ovaj forum i ne postuju mene i moje kolege
Svo moje dosadasnje zalaganje da ovaj forum postane poseceniji i bolji zelite da bacite u vodu, ali nazalost ja to necu dozvoliti svako krsenje pravila sledi rigorozna kazna
Do juce nisam nikad nikog banovao sa foruma, ali to se eto nazalost promenilo
Sto se tice ljudi koji postuju rad moderatora ovog dela foruma bice kljuceva samo da vidimo ko ce izdrzati duze od ovih problematicnih i novih korisnika koji se registruju na forum zarad kljuceva i napisu bezbroj istih postova "kad ce kljucevi i neradi digi "
Kao da se ceo svet vrti samo oko toga gde je tu problematika satelitske televizije gde su tu neka desavanja odnosno zanimljive instalacije sat opreme. znaci pricam za nove forumase shvatite vec jednom necu dozvoliti da se iko igra ovim forumom i necu tolerisati vise ikakve prekrsaje
Ovde je svako dobrodosao i naravno moze zatraziti bilo kakvu pomoc, a mi ovlasceni moderatori za ovaj deo foruma potrudicemo se da ukoliko smo u mogucnosti da odgovorimo to bude u najkracem mogucem roku.
Nijedan novi clan nije napisao na ovom forumu da je nesto sam uradio sto se tice ubacivanja softvera u svoj resiver ili ti montiranja sat antene vec sva njihova diskusija svodi se na kljuceve je im je neko ubacio softver i oni sad samo lepo leskare i traze da im se kljucevi serviraju. Mogu Vam reci da se blizi kraj piratskog gledanja Digitv-a a samim tim nece biti kljuceva pa se pitam sta li ce tad biti kako ce se snaci da sami pomere antene na neki drugi satelit
Zbog svih tih problema sam juce dobro razmislio kad sam zatvorio temu o kljucevima i obrisao 284 slicnih poruka
Temu za kljuceve mogu da vratim ali samo pod jednim uslovom tamo gde STOJE KLJUCEVI NEMA DISKUSIJE
Diskusija moze u nekoj drugoj temi ali u toj ne.
Otvorite temu za izjasnjavanje da li ste zato da postujete pravila ovog foruma ili da tema bude zauvek zatvorena sto se tice kljuceva na krstarici
Hvala na razumevanju i ukazanom poverenju dosad
mod Danijelvr
pozzzzzzzz
 
ponasate se kao da je Krstarica Vasa dedovina, ajde molim Vas! Sta Vas kog vraga iritira to sto ljudi traze kljuceve, pa da te pretrage nema ne bi bilo ni nekolicine foruma ovde. Svako bi resio instalaciju (koja i nije neko sveto pismo, a ako neko nije siguran u instalaciju samo malo procacaka majku znanja (Google) i eto ga).
Da nema sat-piraterije Vi se ne biste mogli prodavati kao strucnjaci.
Tek sam nekoliko dana registrovan na krstarici i Vas nekoliko arogantnih moderatora me vec iritira. Sta ste sebi umislili? Za sta se to vi ovde prodajete?
Sve sto sam video pametno receno s vase strane je na netu i ko ima malo sklonosti ka tehnici i skromno poznavanje engleskog jezika resava stvari bez Vas, dakle pomozite onima koji to ne umeju ... pa bili to makar i samo kljucevi!
Boze sacuvaj, pravila, banovanje, iskljucivanje ... koji ste vi zagadjeni mozgovi.

Ajde molim Vas neka mi neko od Vas moderatora ukine registraciju ... ovde se vise necu pojavljivati!

P.S. momci i devojke moderatori, ocito treba da prodje jos mnogo godina da Vasa oholost postane plemenitost.
Danijele, davne 1985. kada si ti rodjen u Jugoslaviji je vec postojala racunarska i hakerska kultura ... a pre toga smo godinama maznjavali seme za samogradnju, projektovali stampane plocice, svercovali delove i davili se od dima nad lemilicama ... saberite se malo, mnogo ste opusteni.

Pozdrav svima.
 
U potpunosti podržavam Danijelov postupak, stvarno u poslednje vrijeme ovo nije lilčilo ninašta, mada na kraju kao što stoji u naslovu teme mi pošteni ćemo sve ovo ispaštat, a ovi koji su sve ovo "zakuhali" preseliti na neki drugi forum i učinit istu stvar. Krajnje je vrijeme da se uvede malo reda.Imate moju punu podršku!
 
ponasate se kao da je Krstarica Vasa dedovina, ajde molim Vas! Sta Vas kog vraga iritira to sto ljudi traze kljuceve, pa da te pretrage nema ne bi bilo ni nekolicine foruma ovde. Svako bi resio instalaciju (koja i nije neko sveto pismo, a ako neko nije siguran u instalaciju samo malo procacaka majku znanja (Google) i eto ga).
Da nema sat-piraterije Vi se ne biste mogli prodavati kao strucnjaci.
Tek sam nekoliko dana registrovan na krstarici i Vas nekoliko arogantnih moderatora me vec iritira. Sta ste sebi umislili? Za sta se to vi ovde prodajete?
Sve sto sam video pametno receno s vase strane je na netu i ko ima malo sklonosti ka tehnici i skromno poznavanje engleskog jezika resava stvari bez Vas, dakle pomozite onima koji to ne umeju ... pa bili to makar i samo kljucevi!
Boze sacuvaj, pravila, banovanje, iskljucivanje ... koji ste vi zagadjeni mozgovi.

Ajde molim Vas neka mi neko od Vas moderatora ukine registraciju ... ovde se vise necu pojavljivati!

P.S. momci i devojke moderatori, ocito treba da prodje jos mnogo godina da Vasa oholost postane plemenitost.
Danijele, davne 1985. kada si ti rodjen u Jugoslaviji je vec postojala racunarska i hakerska kultura ... a pre toga smo godinama maznjavali seme za samogradnju, projektovali stampane plocice, svercovali delove i davili se od dima nad lemilicama ... saberite se malo, mnogo ste opusteni.

Pozdrav svima.


ja sam tu da pomognem ljudima a ne da nesto prodajem a sto se tice kljuceva da ste bar malo gledali temu digi tv kljucevi shvatili biste o cemu sam pisao u predhodnoj poruci ovako necu vise da komentarisem sta se sve izdesavalo
koji je to forum koji dozvoljava da jedna te ista poruka nema kljuceva ili ti pao digi bude ispisana od 100 clana po nekoliko puta
 
ponasate se kao da je Krstarica Vasa dedovina, ajde molim Vas! Sta Vas kog vraga iritira to sto ljudi traze kljuceve, pa da te pretrage nema ne bi bilo ni nekolicine foruma ovde. Svako bi resio instalaciju (koja i nije neko sveto pismo, a ako neko nije siguran u instalaciju samo malo procacaka majku znanja (Google) i eto ga).
Da nema sat-piraterije Vi se ne biste mogli prodavati kao strucnjaci.
Tek sam nekoliko dana registrovan na krstarici i Vas nekoliko arogantnih moderatora me vec iritira. Sta ste sebi umislili? Za sta se to vi ovde prodajete?
Sve sto sam video pametno receno s vase strane je na netu i ko ima malo sklonosti ka tehnici i skromno poznavanje engleskog jezika resava stvari bez Vas, dakle pomozite onima koji to ne umeju ... pa bili to makar i samo kljucevi!
Boze sacuvaj, pravila, banovanje, iskljucivanje ... koji ste vi zagadjeni mozgovi.

Ajde molim Vas neka mi neko od Vas moderatora ukine registraciju ... ovde se vise necu pojavljivati!

P.S. momci i devojke moderatori, ocito treba da prodje jos mnogo godina da Vasa oholost postane plemenitost.
Danijele, davne 1985. kada si ti rodjen u Jugoslaviji je vec postojala racunarska i hakerska kultura ... a pre toga smo godinama maznjavali seme za samogradnju, projektovali stampane plocice, svercovali delove i davili se od dima nad lemilicama ... saberite se malo, mnogo ste opusteni.

Pozdrav svima.

sa neke strane se potpuno slazem sa tobom a mogu sve Moderatore i da razumem.
kao i sto ti kazes, jos dok je Danijel (tako receno) piskio u pelene ja sam imao svoj sat forum koji je savrseno radio i imao tada preko 30.000 usera. nazalost sam morao da ga zatvorim jer bas iz tog razloga da moderatori, super modratori i naravno ja nismo vise imali pregleda sta se sve i svasta pisalo i radilo u forumu. za malo stariju generaciju, mozda se secaju Triple_xXx-a koji je svojevremeno pisao Firmware (mnogo pre Gemini-ja) za tadasnji novi pojam na sat nebu "Dreambox 7000s".. e pa to sam ja, i koji se povukao iz svega toga jer mi je bilo dosta i preko glave da me ljudi gnjave preko PM-a za novi Firmware (image) i uvek aktuelne kljuceve. ovde sam samo iz razonode i slatko se smejem svim onima koje mole kao da je Digi kljuc hleb a ne samo nas hobi. Moderatori i co. samo tako, vi radite pravilno i ko god da se ljuti, banujte ga. jer samo tako mozete dovesti sve u red i da imate pregled preko foruma.

veliki pozdrav svima koji me znaju i secaju me se! Triple_xXx

p.s. otvorite samo za vas moderatore Theard aktuelni DigiTV kljucevi i samo ubacujte nove kljuceve bez da neko to komentarise i moli :worth:. to je najbolje resenje za sve, vi imate mira a ljudi imaju kljuceve.
 
Poslednja izmena:
ja sam tu da pomognem ljudima a ne da nesto prodajem a sto se tice kljuceva da ste bar malo gledali temu digi tv kljucevi shvatili biste o cemu sam pisao u predhodnoj poruci ovako necu vise da komentarisem sta se sve izdesavalo
koji je to forum koji dozvoljava da jedna te ista poruka nema kljuceva ili ti pao digi bude ispisana od 100 clana po nekoliko puta
u pravu si... ja sam takve usere odmah banovao, ali kako rekoh, napravite theard " aktuelni DigiTV Kljucevi" i imacete mira. niko nece moci nista da pise i moljaka jer samo vi imate prava pisanja u tome . puno srece i pozdrav svima!

Triple_xXx

Enjoy your live
 
Pa da nije Danijela i Bokilija (mog kolege) i jos par ljudi pa nebi smo nikad gledali satelitsku tv kao sto je gledamo. Sta je vama ljudi? Pa oni su razlog sto sam ja kao i mnogi drugi kupili receivere i opremu za gledanje piratskog programa. Uvek su nam pomogli za bilo sta. Ja sam zahvalan moderatorima i podrzavam tj predlazem da izbace sve sa foruma koji nepostuju pravila. Sta reci mi smo takav narod, nazalost samo pljujemo i nikad zadovoljni.

Momci svaka Vam cast i hvala Vam na svim dosadasnjim kljucevima, kodovima, savetima, idejama, novostima.


Sincerly your's Sasa Mesaroski

:klap: :klap: :klap: :klap: :klap:
 
uvjek posteni ispastaju
oni koji koriste satelisku tv, znaju o čemu govorim:dontunderstand:

a zbog cega si ti posten????? zato sto gledas TV za DZABA?? eeeee ako hocemo po postenom, onda su svi ljudi koji imaju Abo i placaju da bi se gledali posteni.. a ne ti i ostali lenjivci koji samo cekaju da im se postavi na tanjiru. Izvini ako sam te uvredio ali to su cinjenice.
 
Pa da nije Danijela i Bokilija (mog kolege) i jos par ljudi pa nebi smo nikad gledali satelitsku tv kao sto je gledamo. Sta je vama ljudi? Pa oni su razlog sto sam ja kao i mnogi drugi kupili receivere i opremu za gledanje piratskog programa. Uvek su nam pomogli za bilo sta. Ja sam zahvalan moderatorima i podrzavam tj predlazem da izbace sve sa foruma koji nepostuju pravila. Sta reci mi smo takav narod, nazalost samo pljujemo i nikad zadovoljni.

Momci svaka Vam cast i hvala Vam na svim dosadasnjim kljucevima, kodovima, savetima, idejama, novostima.


Sincerly your's Sasa Mesaroski

:klap: :klap: :klap: :klap: :klap:

absolutno se slazem sa tobom :super: ali nemozes da kazes da nebi nikada gledali satelitsku tv bez njih dvojice i par ostalih. nisu oni jedini. izvinite momci, nemam nista protivu vas ali tako je. kodova ima gde se god okrenes a sto se tice vasih kodova, oni izlaze ovde na forumu uvek odprilike najmanje pola sata kasnije nego na drugim forumima. tako je bilo i prekjuce. kodovi su na webu izasli u 19:22 a bokili ih je ovde ubacio nesto nakon 22:00 casa!
 
Poslednja izmena:
absolutno se slazem sa tobom :super: ali nemozes da kazes da nebi nikada gledali satelitsku tv bez njih dvojice i par ostalih. nisu oni jedini. izvinite momci, nemam nista protivu vas ali tako je. kodova ima gde se god okrenes a sto se tice vasih kodova, oni izlaze ovde na forumu uvek odprilike najmanje pola sata kasnije nego na drugim forumima. tako je bilo i prekjuce. kodovi su na webu izasli u 19:22 a bokili ih je ovde ubacio nesto nakon 22:00 casa!

Pa zar ti stvarno mislis da cu ja da budem na netu 24 sata i da cekam da digni padne i da ti tog momenta dam kljuceve? Imam gomilu drugih obaveza a uostalom imas link mog foruma pa tamo kupi kljuceve jer ako ja nisam online moderatori ce odmah da stave nov kljuc jer ga imaju....
 
Ma možda je i dobro što su ovo zabranili. Čovjek se potrudi da na drugi način dodje do tih ključeva. Pa nisu oni jedini. Hvala za sve ali postoji i drugi način da se odvoje oni koji ometaju od poštenih. Znači kažnjavate nas kolktivno. To je potpuno besmisleno.
 
Ma možda je i dobro što su ovo zabranili. Čovjek se potrudi da na drugi način dodje do tih ključeva. Pa nisu oni jedini. Hvala za sve ali postoji i drugi način da se odvoje oni koji ometaju od poštenih. Znači kažnjavate nas kolktivno. To je potpuno besmisleno.

Ne kaznjava... Zato sto ce danijelvr objaviti kljuceve kad ih dobije i opet zakljucat temu...
 
Pa zar ti stvarno mislis da cu ja da budem na netu 24 sata i da cekam da digni padne i da ti tog momenta dam kljuceve? Imam gomilu drugih obaveza a uostalom imas link mog foruma pa tamo kupi kljuceve jer ako ja nisam online moderatori ce odmah da stave nov kljuc jer ga imaju....

Ja od tebe nisam nikada ni trazio a bogami ni trebao kljuceve, a necu sigurno nikada ni da ti ih trazim jer mi tvoji kljucevi nisu potrebni. ima toliko drugih boljih i BRZIH nacina da se dodje do kljuceva a ne kao ovde gde se ljudi prepucavaju i satima cekaju na kljuceve, ja sam ovde na krstarici (uopsteno) samo iz radoznalosti, i bogami i da se slatko nasmejem kada vidim i citam sta se ovde radi!

Triple_xXx


Enjoy your live!
 
Hajde da se i ja malo ukljucim u diskusiju.
Meni su ,iskreno receno isto isli na zivce oni sa pao digi,te booki daj kljuceve,te sta je sa kljucevima ali sam ih ignirisao.Moderatori su u pravu kada su banovali takve.(Vremenom bi i oni nadosli,kada vide da su smijesni sa takvim komenatrima).
Kljuceva ima i na drugim forumima i stranicama,tako da i nije tesko doci do njih.
Ja iskreno receno,imam i drugih stvari koje nadjem na krstarici,pa sam tako i kljuceve uzimao,kada ima.Kada nema snadjem se na drugoj strani,nije strasno.
Dvije stvari jos,svaka cast bookiju84,ne moze covjek non stop da prati i postavlja kljuceve (zasto bi?).
Prijedlog,da kao i na drugim forumima,nema komentara samo kljucevi i to koji ne moze svako da postavlja.Tako da se ne moze desiti da tema bude zatrpana ne bitnim komentarima i pogresnim kljucevima.
Toliko od mene.
 
Ja od tebe nisam nikada ni trazio a bogami ni trebao kljuceve, a necu sigurno nikada ni da ti ih trazim jer mi tvoji kljucevi nisu potrebni. ima toliko drugih boljih i BRZIH nacina da se dodje do kljuceva a ne kao ovde gde se ljudi prepucavaju i satima cekaju na kljuceve, ja sam ovde na krstarici (uopsteno) samo iz radoznalosti, i bogami i da se slatko nasmejem kada vidim i citam sta se ovde radi!

Triple_xXx


Enjoy your live!

heheh te brze nacine vecina nas koristi godinama ;) a kljucevi imaju svugde to je tacno i svako ih moze izvuci...
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top