Znaci pitanje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidim fura se znaci nemojte zameriti..
Daklem ko ste vi,ko ste bili,sta cete ovde,sta cete posle?

Ja,ja sam malo cudna osoba ali sam u sustini ok (iako tako ne delujem nekima)... trudim se da budem neutralan i bas me briga za sve!
Bio sam ja? Ne razumem pitanje?
Eto malo da ubijem dosadu,da se informisem i da se smejem ludacima sa LJiS (ubedljivo najjaca i najzanimljivija ekipa ljudi)!
Posle idem da izadjem pred zemsku, a onda cemo da blejimo kod mene na gajbi! *** bolestan sam,sutra ne idem u skolu pa mogu da orgijam!:mrgreen:
a vi kako te? Mogao bi ti kao autor teme prvi da odgovoris!;)
 
Vidim fura se znaci nemojte zameriti..
Daklem ko ste vi,ko ste bili,sta cete ovde,sta cete posle?

(1)Ja sam Teodora, ali me mozete zvati i Tea ili T(e)odora, sa produzenim akcentom na drugom slovu O, nzm matish, fiziku i hemdzu, ali zato istoriju obozovam ;)

(2)Bila sam... pa ako vas bash zanima, ukucajte moj datum rodjenja koji imate na mom profilu, i saznajte ovde >> http://www.thebigview.com/pastlife/

(3)Ovde sam doshla pukim sluchajem, koincidencija, jel? interesovali me neki sastavi, i dospela sam prvo na pdf shkola, i onda polako sam se shirila na ostale pdf-ove... sada moje postove mozete naci na vishe pdf-ova, ovog divnog foruma... :D

(4)Posle odoh da gleam neku seriju, chitam knjigu, slusham muziku... eventualno izadjem do grada.... a sigurno ostajem na forumu.... :mrgreen:
 
Veoma smeshno. Zashto podrazumevash da su svi drugachiji sada u odnosu na ranija doba? Nisu se svi promenili, u stvari normalno je da se vecina nije promenila. Za ovo drugo, "gde si bio...", se slazem.
ae razmisli sta pitam,logicno je....nema veze sa ranijim dobom i samo ovim zivotom...
Ja,ja sam malo cudna osoba ali sam u sustini ok (iako tako ne delujem nekima)... trudim se da budem neutralan i bas me briga za sve!
Bio sam ja? Ne razumem pitanje?
Eto malo da ubijem dosadu,da se informisem i da se smejem ludacima sa LJiS (ubedljivo najjaca i najzanimljivija ekipa ljudi)!
Posle idem da izadjem pred zemsku, a onda cemo da blejimo kod mene na gajbi! *** bolestan sam,sutra ne idem u skolu pa mogu da orgijam!:mrgreen:
a vi kako te? Mogao bi ti kao autor teme prvi da odgovoris!;)
a ne mozes nikako da budes neutralan,kako ces bez zemske?to neki novi fazon...i boli me sto ces ti da blejis na gajbi...i nije te briga za sve
retard....................
prijatelju ti si bolestan,mada to nema sad veze...nisam adekvatan da ti postavim dijagnozu:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top