NOVA akademija umetnosti

*Mini*

Početnik
Poruka
7
Mene je ovih dana zanimalo kakvo je stanje sto se tice studiranja fotografije i saznala sam da se na akademiji umetnosti na bk skoro niko nije prijavio i da se polako gasi ...
nakon toga dolazim do info.o novoj akademiji umetnosti na kojoj su sto se fotografije tice sve profesori koji su na katedri fotografije pri akademiji umetnosti (bk)

za ostalo ne znam ako nekom zatreba evo i linka i informacija suvise su novi.... sajt je malo bzvz al iz izvora znam da je prica vrlo ozbiljna

http://www.nova.edu.rs/AKADEMIJA.html


DŽEZ I ZABAVNA MUZIKA

Vasil Hadžimanov, Docent

Mr. Jasna Jovićević, Docent

Branko Trijić, Saradnik u nastavi



KOMPJUTERSKA MUZIKA

Miroslav Miša Savić, Vanredni profesor

Dr. Ivan Elezović, Gostujući profesor

Mr. Ivana Ognjanović, Saradnik u nastavi



BALKANSKA MUZIKA

Dr. Dimitrije Golemović, Redovni profesor



ISTORIJA I TEORIJA MUZIKE

Irena Popović, Docent

Mr. Jelena Novak, Docent



DRAMSKA UMETNOST



BALKANSKA IGRA

Vesna Bajić Stojiljković, Docent

Ivana Nedić, Saradnik u nastavi

Dragana Stojanović, Saradnik u nastavi



SAVREMENA IGRA

Deneš Debrei, Docent



REŽIJA, Klasa Ljubiša Ristić

Ljubiša Ristić, Redovni profesor



GLUMA

Svetozar Cvetković, Vanredni profesor



DIZAJN, TEHNIKA I MENADŽMENT SCENE

Mr. Maja Mirković, Docent

Mr. Marina Radulj, Docent

Mr. Sonja Žugić, Docent

Vladimir Lalicki, Saradnik u nastavi



ISTORIJA I TEORIJA DRAME


Dr. Ana Vujanović, Docent



VIZUELNA UMETNOST



FOTOGRAFIJA

Mr. Milan Aleksić, Redovni profesor

Vesna Mićović, Docent

Mihailo Vasiljević, Docent

Uroš Mitrović, Docent

Mr. Benjamin Beker, Docent

Vladimir Lazić, Saradnik u nastavi

Ivan Petrović, Saradnik u nastavi

Ksenija Boženko, Saradnik u nastavi



VIDEO I NOVE TENDENCIJE


Mr. Zoran Naskovski, Vanredni profesor

Mr. Milica Tomić, Vanredni profesor



ISTORIJA I TEORIJA UMETNOSTI

Dr. Zoran Erić, Docent

Mr. Dejan Sretenović, Saradnik u nastavi

Mr. Branislav Dimitrijević, Saradnik u nastavi



DRUŠTVENE NAUKE


Dr. Tatjana Dinulović Dadić, Docent

Dr. Vesna Marjanović, Vanredni profesor

POZDRAV!
 
Poslednja izmena:
dobice oni akreditaciju nije to problem pritom je jedan od profesora i sam clan komisije za davanje akreditacija novim fakultetima... ako neko zeli nek se bolje raspita..

najlakse je reci to nevalja!
 
Poslednja izmena:
Sead_man, znas nije bas dobro a ni pristojno, da tako iskljucivo govoris o stvarima u koje nisi dobro upucen...Prvo akreditaciju nema ni famozni FDU pa opet prima studente. Mi cemo akredotaciju dobiti pitanje je dana, i to nije nikakav problem...imamo sjajnu grupu predavaca, licno ja imam veliku cast da mi reziju predaje gospodin Ljubisa Ristic, cije ime znaci dosta svakom ko ima ikakvog pojma o umetnosti, a posebno o pozoristu...studiramo po americkom sistemu skolovanja, bolonja je potpuno primenjena, sto je prava retkost u nasoj zemlji....tako da kao student ove akademije mogu samo da je toplo preporucim, i kazem da svako ko zeli da izucava neku od oblasti umetnosti koju Nova akademija ima kao katedru dodje kod nas....jer ce doci na mesto bez predrasuda, bez elitistickog stava, na mesto gde nikakve veze nisu potrebne....samo talenat i zelja za radom na sebi...
 
Sead_man, znas nije bas dobro a ni pristojno, da tako iskljucivo govoris o stvarima u koje nisi dobro upucen...Prvo akreditaciju nema ni famozni FDU pa opet prima studente. Mi cemo akredotaciju dobiti pitanje je dana, i to nije nikakav problem...imamo sjajnu grupu predavaca, licno ja imam veliku cast da mi reziju predaje gospodin Ljubisa Ristic, cije ime znaci dosta svakom ko ima ikakvog pojma o umetnosti, a posebno o pozoristu...studiramo po americkom sistemu skolovanja, bolonja je potpuno primenjena, sto je prava retkost u nasoj zemlji....tako da kao student ove akademije mogu samo da je toplo preporucim, i kazem da svako ko zeli da izucava neku od oblasti umetnosti koju Nova akademija ima kao katedru dodje kod nas....jer ce doci na mesto bez predrasuda, bez elitistickog stava, na mesto gde nikakve veze nisu potrebne....samo talenat i zelja za radom na sebi...

Interesuje me kada počinje sa radom katedra za glumu, pošto na sajtu nisam videla da organizuju prijemni za glumu?
 

Back
Top