Pitanje - Turn off

Grimm

Primećen član
Banovan
Poruka
593
Turn off hard disk i monitor.

Pozdrav ljudi imam jedno pitanje, nije mi baš jasno pa bolje da pitam.
Trebam da ostavim jedan software da mi završi nešto za šta mu treba odprilike 2 sata.
Jel mogu ja u Display Properties da podesim da se hard i monitor isključe za nekih 3 sata taman dok mi software završi ovo.
Kada ustanem i pokrenem PC hoće mi biti WIN i dalje ili ne tj. da li će se WIN podizati?
I da li je ovo loše za hard koliko sam čitao na netu nekima je rikno hard zbog tog offa.
 
Poslednja izmena:
Ako toliko želiš da ti se isključi komp što ne uključiš hibernaciju,hibernacijom pre gašenja kompa svi podaci iz rama se sačuvaju na hard i onda kad upališ komp ponovo se učitaju znači podesiš hibernaciju na recimo 3 sata i to je to.
Samo testiraj prvo hibernaciju neki ljudi imaju problema sa njom(izbacuje greške pri vraćanju iz hibernacije...)
 
Turn off hard disk i monitor.

Pozdrav ljudi imam jedno pitanje, nije mi baš jasno pa bolje da pitam.
Trebam da ostavim jedan software da mi završi nešto za šta mu treba odprilike 2 sata.
Jel mogu ja u Display Properties da podesim da se hard i monitor isključe za nekih 3 sata taman dok mi software završi ovo.
Kada ustanem i pokrenem PC hoće mi biti WIN i dalje ili ne tj. da li će se WIN podizati?
I da li je ovo loše za hard koliko sam čitao na netu nekima je rikno hard zbog tog offa.

A sto bi ga uopste gasio?Sta mu fali da ostane ukljucen?
 
Ne želim da se ugasi PC jer tako ništa nisam uradio, skinuo sam Poweroff ima opciju hibernate.



poweroff.gif
 

Back
Top