Kada će da se vrati oteto...........

Tu uopste nije bitan EU.

Bitno je da Srbija vec jednom postane PRAVNA DRZAVA.

Sve dok se ne vrati TUDJE, ko ce ulagati u privredu Srbije?

Tako moze svima da bude oteto u nekom trenutku jer pravni sistem NE FUNKCIONISE!

Samo stari komunisti i njihova deca su protiv toga da se oteto vrati.
 
U ovoj zemlji nikada..Šta da vraćaju kad su sve rasprodali domaćim tajkunima?:D Evo, sad im i zemljište poklanjaju. Sad će Miško dobije fraj svu zemlju koju je pokupovao za 1e/ar i boli ga patka.:lol:.. Zoran Živković vojvodjanske vinograde za argentinska vina..: :D Državna kasa prazna a naši će eksperti da otpuštaju radnike sa budžeta jer se nema para za njihove plate...:rotf:....Lud zbunjenog.Miško pametan. :per:
 
Kako samo komunjare hoće da odlože ono što je neizbežno !
Kod mene ( na Dedinju) ima možda svega 10% starosedelaca (svoj na svome), ostalo je sve oteto !
Ovi žuti na vlasti nemaju para da obeštete stare vlasnike , a ovim drugim komunjarama to savršeno odgovara!

Nije bitno da se isplati SVE u punoj vrednosti.

Bitno je da se POKAZE DOBRA VOLJA i makar simbolicno obestete vlasnici i naslednici.

Izgleda da vlasti cak ni na to nisu spremne, jer je problem POLITICKI, a ne EKONOMSKI.
 
Sve će da vrate, sve..........komunjare, kozojebci........
Do zadnje travke na travnjaku koju su popasli..........

Prvi bih voleo, samo te pitam bratiću, kako to misliš da se izvede i kad?..:D

Dosta smo i mi sami krivi...mnogo ljudi je potpuno neobavešteno u vezi tog zakona..Svi misle kako su u pitanju dedinjske vile..i odmah proradi ono srpsko da komšiji crkne krava... a nemaju pojma da sutra nekom tajkunu može pasti na pamet da nekome uzme kuću za gradnju i da taj može samo da se slika...Nema nikakvu zaštitu. On je po sadašnjem zakonu vlasnik kuće i samo korisnik placa, a ne i vlasnik.

Donošenjem ovog zakona po kome je sadašnji vlasnik automatski i vlasnik placa pogoduje Mišku i tajkunskoj kompaniji....Tako da od vraćanja imovine nema ništa.
 
Prvi bih voleo, samo te pitam bratiću, kako to misliš da se izvede i kad?..:D

Dosta smo i mi sami krivi...mnogo ljudi je potpuno neobavešteno u vezi tog zakona..Svi misle kako su u pitanju dedinjske vile..i odmah proradi ono srpsko da komšiji crkne krava... a nemaju pojma da sutra nekom tajkunu može pasti na pamet da nekome uzme kuću za gradnju i da taj može samo da se slika...Nema nikakvu zaštitu. On je po sadašnjem zakonu vlasnik kuće i samo korisnik placa, a ne i vlasnik.

Donošenjem ovog zakona po kome je sadašnji vlasnik automatski i vlasnik placa pogoduje Mišku i tajkunskoj kompaniji....Tako da od vraćanja imovine nema ništa.

Ne verujem ja da ce to bas tako biti...

Udruzili su se Nemci i Jevreju u UE kojima najvise treba da se vrati i traze ne samo povracaj svoje imovine, vec i PLACANJE ZAKUPNINE i IZGUBLJENU DOBIT za sve one godine koje su je drugi koristili!

Bice tu jos vatre...
 
Ne verujem ja da ce to bas tako biti...

Udruzili su se Nemci i Jevreju u UE kojima najvise treba da se vrati i traze ne samo povracaj svoje imovine, vec i PLACANJE ZAKUPNINE i IZGUBLJENU DOBIT za sve one godine koje su je drugi koristili!

Bice tu jos vatre...

Ja garantujem da niko od nas ne bi tražio nikakvu zakupninu niti bilo kakvo plaćanje..samo da nam napokon vrate ono što smo i imali. Ništa više, ja prvi.
Za ovo prvi put čujem, daj Bože da si u pravu. Da imamo neku podršku sa strane.
 

Back
Top