Kad se naljutite

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
na partnera...kako reagujete........ja cutim.danima, ignorisem, ne progovaram, apsolutno gledam kroz njega, nista ne pitam...stelt....nema seksa..nema nicega.....a vi?
i cekam da progovori.....tek onda....urlam:mrgreen:

ps ..ovo radim kad sam u pravu..kad nisam..cupam kestenje iz vatre:D...na razne nacine
 
Nego ajde sad ozbiljno...

Tako sam i ja u pocetku cutala,iscekivala nesto neznam ni ja sta.Ali sada vise ne.I ako sam u pravu i ako nisam trudim se da to odmah resim i zavrsim sa tim.Stavim tacku i nastavim dalje.
 
...prvo se ućutim...I ćutim...I ćutim..Na pitanje: Šta ti je?! odgovaram sa: Ništa...
Opet isto pitanje. I isti odgovor. I opet isto pitanje. I isti odgovor...


A onda grunem i "prospem kofu govana"...Ponekad mi bude krivo al i dalje smatram da sam u pravu...
 
...prvo se ućutim...I ćutim...I ćutim..Na pitanje: Šta ti je?! odgovaram sa: Ništa...
Opet isto pitanje. I isti odgovor. I opet isto pitanje. I isti odgovor...


A onda grunem i "prospem kofu govana"...Ponekad mi bude krivo al i dalje smatram da sam u pravu...

hm..bas sam bezobrazna ..ali da uzivam da kazem da je nista...sve se razmisljam mamu ti tvoju kako ne znas:D
 
na partnera...kako reagujete........ja cutim.danima, ignorisem, ne progovaram, apsolutno gledam kroz njega, nista ne pitam...stelt....nema seksa..nema nicega.....a vi?
i cekam da progovori.....tek onda....urlam:mrgreen:
ps ..ovo radim kad sam u pravu..kad nisam..cupam kestenje iz vatre:D...na razne nacine

Ako mogu da kazem, identicno, osim sto kada krene razgovor, ne urlam jer me prodje bes.
 
Poslednja izmena:
na partnera...kako reagujete........ja cutim.danima, ignorisem, ne progovaram, apsolutno gledam kroz njega, nista ne pitam...stelt....nema seksa..nema nicega.....a vi?
i cekam da progovori.....tek onda....urlam:mrgreen:

ps ..ovo radim kad sam u pravu..kad nisam..cupam kestenje iz vatre:D...na razne nacine

Највише од свега мрзим кад неко тако ћути! :besna:

Срећа те нисам у браку са тобом! :mrgreen::lol:
 
na partnera...kako reagujete........ja cutim.danima, ignorisem, ne progovaram, apsolutno gledam kroz njega, nista ne pitam...stelt....nema seksa..nema nicega.....a vi?
i cekam da progovori.....tek onda....urlam:mrgreen:

ps ..ovo radim kad sam u pravu..kad nisam..cupam kestenje iz vatre:D...na razne nacine

Jaoooooo kako me to nervira, moj momak se upravo tako ponasa kada se naljuti a ja sam totalno drugacija, planem u sekundi, onako kazem sve sto mislim i ne mislim (nekad se i kajem zbog izgovorenog :rumenko: ) budem uzasno ljuta ali me jako brzo prodje.
On se jako rijetko iznervira i poslije nece da popusti i progovori satima :evil: Mene prodje pa onako pocnem da se uvrcem oko njega :cmok2: a on me ignorise, pa se onda ponovo iznerviram. Na kraju uvijek ali jadva popusti i odrzi mi lekciju pa smo opet srecni :zag:
 
Promenim izraz lica te je sagovorniku vise nego ocigledno moje raspolozenje:mrgreen: AKo se neko vreme pravi lud, cutim. Kad ga cutanje smori/iznervira i pocne sa pitanjima "pa dobro sta ti je" dobije zgrozeno "Ne znas?". Naravno nevino odmahivanje glavom:roll: "E pa kad budes znao mozemo da razgovaramo". I cutim dok ne shvati da sam tvrdoglavija:mrgreen: A onda u zavisnosti od toga koliko se pravi lud ili stalozeno razgovaramo ili urlam (cesce ovo drugo:rumenko:)
 
Cutim ali ne danima , satima mozda, dok ne izglancam sve , opeglam , slozim, izribam, namestim na mesto ..ma sve sija ....onda nista ..prodje me ....mada sto sam starija sve manje peglam ...mislim cenzurishem :lol: ...a i manje se svadjam , jel to lose? ....

inace ili P.S. ja sam uvek u pravu ......:lol:
 
Poslednja izmena:
Jako se retko ljutim... Ali kad se naljutim, odmah kazem razloge, pokusavam da to resim, ne cutim, ne vicem...
A mm je susta suprotnost, on kad se naljuti na mene, samo cuti, duri se... I tada me jos vise nervira... :evil:
 
Jaoooooo kako me to nervira, moj momak se upravo tako ponasa kada se naljuti a ja sam totalno drugacija, planem u sekundi, onako kazem sve sto mislim i ne mislim (nekad se i kajem zbog izgovorenog :rumenko: ) budem uzasno ljuta ali me jako brzo prodje.

To uopste nije dobro jer mozes biti, sa punim pravom, pogresno shvacena!
Izbegavaj da u ljutnji kazes nesto sto ne mislis! ;)
 
Cutim ali ne danima , satima mozda, dok ne izglancam sve , opeglam , slozim, izribam, namestim na mesto ..ma sve sija ....onda nista ..prodje me ....mada sto sam starija sve manje peglam ...mislim cenzurishem :lol: ...a i manje se svadjam , jel to lose? ....

Idealno resenje!!! :) /peglanje ne racunam ;)/
Svakodnevne obaveze zavrsene, bes odnela voda i moze se razgovarati argumentovano.
 
Urlam :roll:
Koliko puta sam htela da budem takticna ili da sacekam pravi trenutak, ali ja to jednostavno ne mogu :neutral:
Nazalost, eto, ponasam se primitivno u takvim situacijama i to je jace od mene :rumenka:

:rumenko: I ja isto ovako... kad izleti bogte ne mogu da povučem ručnu, pretvorim se u čudovište... ali to samo sa partnerom, i to samo sa ovim partnerom (tako nije bilo sa prethodnim)
 

Back
Top