Eveline cosmetics

Poruka
20.421
Udjem danas u apoteku da kupim nesto i sa vrata me napadne promoterka ove kozmetike.
Istina vrlo fina i kulturna i odmerena.
Provela sam sa njom pola sata , i sve mi je devojka pokazala i ponudila , al kupila sam samo sjaj za usta.

U razgovoru sa maserkom danas cujem da koristi tu kozmetiku i da je solidna.
Kakva su vasa iskustva??

Vidim da su cene korektne , sjaj sam platila 200 din a stvarno je dobar, postojan i mastan. Anticeluliti su oko 500 , kreme za lice 500...

Ne bi menjala Vichy nema para bar kad je lice u pitanju al bi probala ove anticelilite ...Dakle ....vasa iskustva ???
 
Nisam nista koristila ali cula sam da je ok kozmetika kao i cene
Moja drugarica koristi njihov termo gel protiv celulita i zadovoljna je.
thermo.jpg


Inace, rec je o poljskoj kozmetici
http://www.eveline.com.pl/
 
Probala sam sjajeve za usta , dve vrste stvarno su ok, jedan je vrlo mastan i dugo se zadrzava na usnama , fakticki se sastoji iz dva dela , izgleda kao lip finity al je jedno sjaj u boji a drugo su sljokice i taj je jako dobar.

Uz serum protiv celulita dobila sam na poklon sjaj koji kao stvara usta punijim, pa kad ga naneses pecka, i usne bride i naduju se, on je manje mastan i nema boju skoro uopste iako u bocicu deluje braonkasto , usta nisu punija bar en vidljivo al su mekana posle njega kao posle labela.

Serum mazem neredovno , lenja sam, al kad ga nanesem oseca se kao da hladi nogu i prijatnog je mirisa a koza je fanstaticna posle njega.

Sledece sto cu kupiti je ovaj crveni termo gel i maskara.
 
POjma nemam kakve imam slikacu ti pa ti proceni ...do sad mi je one and only bila max factor 2000 , pa onda ona kako se bese zvase ....seticu se , al isto MF , a sad sam se nameracila na Telescopic loreal al cu i ovu da kupim probe radi.

Imaju bar 20 maskara , tj vrsta a u mojoj apoteci prodaju samo jednu vrstu.

Ja inace maskaru biram po cetkici a ne po trepavicama .
 
POjma nemam kakve imam slikacu ti pa ti proceni ...do sad mi je one and only bila max factor 2000 , pa onda ona kako se bese zvase ....seticu se , al isto MF , a sad sam se nameracila na Telescopic loreal al cu i ovu da kupim probe radi.

Imaju bar 20 maskara , tj vrsta a u mojoj apoteci prodaju samo jednu vrstu.

Ja inace maskaru biram po cetkici a ne po trepavicama .

i ja po cetkici, al cetkicu po trepavicama:lol:
meni je do sad ipak 2000 favorit, mada se i sa njom bakcem
 
E pa dobro onda ti i ja furamo istu maskaru bice da nam trepuske lice.
Kad kupim maskaru javicu kako sam zadovoljna .

I dalje ne mogu da se setim ime ove MF koju sad koristim, sa jedne strane je crna a sa druge roze po tome ces je prepoznati .
E tu samo bez roze sad koristim :)
 
Inače ja sad imam neki njihov sjaj, nije ni jedan od onih koje je Mirka opisivala, u četvrtastoj tubici je, nije loš, ne vidim nikakvu razliku u pogledu trajnosti u odnosu na loreal.
Generalno sjajevi se bar meni skidaju, često ih ponovo nanosim, a kad mi treba nešto trajno tu je lipfiniti MF neprevaziđen.
 
Juče sam kupila jednu njihovu kremu za dan i noć u apoteci gde stalno kupujem i dobro me poznaju. Sada se smejem samoj sebi, htela sam da kupim i Eveline kremu za kožu oko očiju kad me prodavačica ubedi da je ne uzimam jer to meni po njenom mišljenju ne treba. Pa valjda je trebalo da me ubeđuje da kupim. A što je ja posluša?????
Inače kremica je OK, mada lice na novu kremu uvek fino reaguje.
 
Nisam nista koristila ali cula sam da je ok kozmetika kao i cene
Moja drugarica koristi njihov termo gel protiv celulita i zadovoljna je.
thermo.jpg


Inace, rec je o poljskoj kozmetici
http://www.eveline.com.pl/

Hm... pre neki dan sam kupila u DM -u ovu kremu i maze se ujutru i uvece, videcemo da li ce imati efekta, nadam se da hoce :) cena je cini mi se oko 680 dinara.

Sve u svemu jeftinija je od Somatoline cosmetics. Somatoline kozmetika je bas preskupa.
 
Eveline i Classics kozmetiku mozete kupiti tu inace: http://www.ekozmetika.rs/index.php

Ja Classics nisam probala nikada ali su jako puno hvalili njihovu maskaru 3D Lash Defined, a cena je stvarno smesna 252 din na sajtu. Nisam je probala jer mi jos uvek zvuci malo neverovatno da za te pare moze da valja nesto, ali mozda je i probam jednom. Drugarica je koristi vec godinu dana, radi se o : http://mymakeupandu.blogspot.com/2012/01/classics-3d-lash-defined-maskara.html

Eveline maskaru sam koristila Volume Celebrities i bila zadovoljna. Koristila sam i kreme za ruke sa aloe verom i sa kozijim mlekom - obe kreme su odlicne. :ok:
 

Back
Top