...pa da vidimo sta kazu devojke?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jecapeca:
Cim ti nas pitas za misljenje znaci da si vec nesiguran po pitanju velicine tvog polnog organa :roll:
Nemoj da ocajavas, nije to najvaznije. Mnogo je vaznije za muskarca da devojci ume da ponudi nesto drugo.
Ocigledno je da nista niste shvatili,ali takvi smo mi srbi! Znao sam da ce te biti toliko primitivni,niste mogli da se suzdrzite. Niko nema herza da stavi svoju to je cinjenica,samo ste jaki na recima! U stvari, ni na recima niste nista, kad budete imali petlje tada ce vas devojke i ceniti! Ne mora to da bude na ovaj nacin,da postavite sliku, ali ni za koji drugi nacin ocigledno je da niko nema petlje da tako nesto uradi!
 
Jecapeca:
Izvini ali zasto mene citiras?
I koji je pravi razlog postavljanja ove slike, sem neke vrste potrebe za potvrdom?
Izvini,citirao sam tebe,jer si dobro rekla da muskarci treba da se dokazu pred devojkom na drugi nacin,ali ovu sliku sam postavio da vidimo koliko muskarci i devojke imaju petlje za ovakve stvari ili slicne u zivotu. Ocigledno je da niko nema, kao i za mnoge druge stvari!
 
Jecapeca:
Cim ti nas pitas za misljenje znaci da si vec nesiguran po pitanju velicine tvog polnog organa :roll:
Nemoj da ocajavas, nije to najvaznije. Mnogo je vaznije za muskarca da devojci ume da ponudi nesto drugo.

ako nista drugo, bar dobar jezik. Nije bas adekvatna zamena ali mozes ga pirsirati pa kad pocnes da samaras klicu...
Treba znati treba smeti do ekstaze da se leti...
(Spiderman)
 
Jecapeca:
Ne vidim zasto treba imati petlje za tako nesto? Da li stvarno mislis da uopste postoji potreba kod nas da vidimo tvoj polni organ?
Ozbiljno, uopste te ne ismevam, samo me zanima sta si hteo time da postignes i o kakvoj petlji pricas?

O kakvoj petlji?Ja cu ti objasniti. Treba imati petlju pa fotku qurchica od 10cm postaviti na Internet. Jos qurchic izgleda kao da je njime mlatio gloginje.Takvi smo mi Srbi...
Sve mane pretvaramo u vrline, sve poraze u pobede,sve gluposti u uzvisene postupke i dela.
I jos truje mene da stavim svoju fotku.Mozda jesam blesav ali nisam lud. Pa da mi je patka 30cm ne bih to uradio. :oops:
 
wipes_baby:
Jecapeca:
Izvini ali zasto mene citiras?
I koji je pravi razlog postavljanja ove slike, sem neke vrste potrebe za potvrdom?
Izvini,citirao sam tebe,jer si dobro rekla da muskarci treba da se dokazu pred devojkom na drugi nacin,ali ovu sliku sam postavio da vidimo koliko muskarci i devojke imaju petlje za ovakve stvari ili slicne u zivotu. Ocigledno je da niko nema, kao i za mnoge druge stvari!
izvadi kitu u knez mihajlovoj pa se setaj malo pa ces vidis reakciju....

narocito pandura...

a ja cu se uzivim malo u ulogu doticnih...

lock.

ps. ako je tvoja kita sve sto imas da ponudis ovom forumu onda neka hvala ne treba
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top